Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

@Globaltel Support Poštovani,
koja je procedura zamene e-sima na klasičnu SIM karticu?
Potrebno je da proslediš porudžbenicu od eSIM na email [email protected]
Takođe je potrebno da kupiš SIM karticu, i da nam proslediš fotografiju nove kartice u istom mejlu sa porudžbenicom.
Ukoliko na svom nalogu pored broja koji se postavlja na eSIM imaš još jedan virtuelni broj nije potrebno da kupuješ aplikacijski broj.
 
Reciklomat u Ustaničkoj je po sajtu, kad god pogledam u prekidu. Slučajnost ili ima nekih većih problema?
 
Kakave su sanse da reciklomate prazne dva puta dnevno? Prazne ih posle 22h, sutra do 14-15h su puni.
 
Kakave su sanse da reciklomate prazne dva puta dnevno? Prazne ih posle 22h, sutra do 14-15h su puni.
Ekipe koje prazne Reciklomate rade na reorganizaciji pražnjenja. :)
danas sam gledao u trgovackoj. dve devojke donele (valjda kolima) stotitak flasa u vise kesa:) bas je aktivno ovo recikliranje
Reciklomati nisu bili baš zamišljeni za tako velike količine od jednom, ali nam je drago što su ljudi ideju o reciklaži tako lepo prihvatili.
 
danas sam gledao u trgovackoj. dve devojke donele (valjda kolima) stotitak flasa u vise kesa:) bas je aktivno ovo recikliranje
ja sam sa devojkom za jedno vece stukao nesto preko 200 flasa 😄

Inace, reciklomat u Cara Dusana ne radi... stoji zeleno i na sajtu i na samom reciklomatu, ali kad se ubaci ambalaza, one trakice se ne krecu.... kontam da je riknuo ili senzor ili motor, ali reko da javim.
 
Sada sam u herceg novom,imam u 2 tel.4 kartice ,od kojih je nazalost 3 u globaltelu, dve prebacene iz telenor i mts i jedna bas 0677.
Nijedna ne radi uopste ali kao da je nema u crnoj gori, registrovao ih sve po DVA puta na moje ima ( zbog globaltela 2 puta???). Na jednoj upaljen freepaid,na drugoj net.
Kakvi su to prevaranti majko mila, pa to treba tuziti.
Zovem.ih ceo.dan nekoliko desteina puta drzi me automat na holdu efektivno satima.
Steta koju mi prave je ogromna
Kakvi prevaranti majko mila
Sada sam u herceg novom,imam u 2 tel.4 kartice ,od kojih je nazalost 3 u globaltelu, dve prebacene iz telenor i mts i jedna bas 0677.
Nijedna ne radi uopste ali kao da je nema u crnoj gori, registrovao ih sve po DVA puta na moje ima ( zbog globaltela 2 puta???). Na jednoj upaljen freepaid,na drugoj net.
Kakvi su to prevaranti majko mila, pa to treba tuziti.
Zovem.ih ceo.dan nekoliko desteina puta drzi me automat na holdu efektivno satima.
Steta koju mi prave je ogromna
Kakvi prevaranti majko mila
 
A šta tačno ne radi?

(Ako ne možeš da se poveže na mrežu, moraš kroz STK meni da odabereš Manual i da sačekaš)
 
A šta tačno ne radi?

(Ako ne možeš da se poveže na mrežu, moraš kroz STK meni da odabereš Manual i da sačekaš)
Ponasa se kao da nema.kartice ,nece iz nekog razl9ga da se nalaci ni najednu mrezu, ne da
A podrska me drzi satimaa,slovima satima na telefonu....kako.cu da oh tuzim
 
ja sam sa devojkom za jedno vece stukao nesto preko 200 flasa 😄

Inace, reciklomat u Cara Dusana ne radi... stoji zeleno i na sajtu i na samom reciklomatu, ali kad se ubaci ambalaza, one trakice se ne krecu.... kontam da je riknuo ili senzor ili motor, ali reko da javim.
pa sta radis sa tim flasama? ja nemam vise od 20tak mesecno i jos sad kad je leto pa dosta i flasirane vode uzimam...200 ne bih imao za pola godine :)
 
Kazi ,slusam.
Tesko.bez nervoze ,ceo.dan fakticki nemam te tri kartice. Ta tri broja .....ceo dan
Lepo snimiš kako mreža lepo radi, objaviš na sve društvene mreže, čak postaviš i na youtube snimak. Svakog odgovaraš od kupovine iste. Vratiš brojeve gde su bili u prethodnim mrežama. Jeftinije ti da kupiš broj pripejd dok si tu nego se nervirati. Lepše i smirenije drmni jedno ladno 🍺
 
Lepo snimiš kako mreža lepo radi, objaviš na sve društvene mreže, čak postaviš i na youtube snimak. Svakog odgovaraš od kupovine iste. Vratiš brojeve gde su bili u prethodnim mrežama. Jeftinije ti da kupiš broj pripejd dok si tu nego se nervirati. Lepše i smirenije drmni jedno ladno 🍺
To je sve tako i uradicu vracanje brojeva svakako jer je ovo besmisleno , ali ja rekoh imas neko momentalno resenje za mene.....kostaju me posla zato se nerviram....
 
To je sve tako i uradicu vracanje brojeva svakako jer je ovo besmisleno , ali ja rekoh imas neko momentalno resenje za mene.....kostaju me posla zato se nerviram....
Ovaj snimak je inače sa samsung telefona, ne znam koji imaš ali jesi li probao ovo da isključiš automatsku pretragu, pa da manuelno odabereš operatera.
 

Prilozi

  • 20210717_234225.jpg
    20210717_234225.jpg
    79 KB · Pregleda: 53
  • Screenshot_20210717-234141_Call settings.jpg
    Screenshot_20210717-234141_Call settings.jpg
    29 KB · Pregleda: 43
Meni tako nije radilo u Makedoniji. Ovde mi Poglavicas rekao da pročačkam.sim toolkit i pojavila se mreža. I isto se ponovilo u Makedoniji u povratku iz Grčke, kao i u Srbiji kada sam ušao iz Makedonije. Pre ulaska u toolkit i traženja mreže, kao da u telefonu ne postoji sim kartica.
 
Ovaj snimak je inače sa samsung telefona, ne znam koji imaš ali jesi li probao ovo da isključiš automatsku pretragu, pa da manuelno odabereš operatera.
Jesam, s 10 plus je.u pitanju. Rucno isto ne dozvoljava da se nakacim ni na jednu mrezu. Sad cu da odem i na ono njihovo sranje, ono sim ....nesto
 
Nazad
Vrh Dno