Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

meni izgleda tek sad azuriralo poruke, uopšte mi to nije malopre prikazivalo kad sam ušao, sad tek vidim nove poruke
 
Jel se desilo ovo jos nekom, istekli mi svi paketi pre 3 meseca a idalje imam neograniceno minuta i poruka pise u *100#, ne placam nista a imam neogranicsno, samo uplatim 5gb neta ponekad
 
Sad kad si se pohvalio više nećeš imati 🤣🤣🤣
A jel se desilo nekom jos da istekli paketi a pise neograniceno min sms, i stvarno zovem vec 2-3 meseca a isteklo, doduse samo kupim 5gb za 340din , a idalje neograniceni min i sms, od kad su ono menjali na mts infrastrukturu, jel ima to jos neko?
Evo sad mi pise 1495 minuta, ne znam kako vise nemam neograniceno
 
A jel se desilo nekom jos da istekli paketi a pise neograniceno min sms, i stvarno zovem vec 2-3 meseca a isteklo, doduse samo kupim 5gb za 340din , a idalje neograniceni min i sms, od kad su ono menjali na mts infrastrukturu, jel ima to jos neko?
Evo sad mi pise 1495 minuta, ne znam kako vise nemam neograniceno
Tvoj je izolovan slučaj, očigledno je neki bug sad kad bude pročitao neko iz podrške sigurno će popraviti.
 
Ponovo još koji put, nismo svi pročitali...
Mada deluje kao neki trol.
 
Kada broj nakupljenih minuta kupovinom uzbudljive kombinacije pređe broj od 1.500 tada brojač stavlja oznaku neograničeni minuti da više ne bi vodili računa i štedeli minute. Otud u reversibilnom procesu smanjivanja količine minuta kad padne ispod 1.500 brojač se vraća u mod prikazivanja realnog broja minuta.
 
Zna li neko kako proveriti da li je broj uopšte aktivan da znam da li uopšte vredi uplaćivati kredit i koji je najjeftiniji način za proveru?

Kada pozovem npr. mts 0800 kontakt centar, samo izbaci bez ikakvog zvuka, isto se desi i kad pozovem sa drugog broja ovaj broj. Međutim ako nije dostupan, stigne sms od globaltela o propuštenom pozivu.
 
Ako je dopuna istekla, broj je u pasivnom stanju i to takođe primenjuju Yettel i A1.
 
Kada broj nakupljenih minuta kupovinom uzbudljive kombinacije pređe broj od 1.500 tada brojač stavlja oznaku neograničeni minuti da više ne bi vodili računa i štedeli minute. Otud u reversibilnom procesu smanjivanja količine minuta kad padne ispod 1.500 brojač se vraća u mod prikazivanja realnog broja minuta.
ja sam imao freepaid od 20gb nisam nikad kupovao kombinaciju
vise nemam neogranicene minute ko je sta uradio , nakon sto sam ovde objavio , ubrzo mi je nestalo
 
Uplatiš kredit i kupis paket 12 puta, za svaku aktivaciju ti doda 30 dana do kod ti istice paket onda imas 360 dana do obnove paketa. Kupio sam od ljudi koji su prodavali kredit od reciklomata 50% više, platio sam 8000, a dobio 12000 dinara. Na ovaj nacin sam dobio 4 meseca gratis.
Kliknes obnovi ili ides na kupovinu istog paketa ? Kliknuo sam obnovi i nije mi dodalo dane samo doslo do 29 umesto nekih 35 dana da bude ?
 
Zdravo. Znam da je ranije bilo problema sa sms porukama iz banaka za korisnike na Globaltel mrezi. Da li se sada to nesto normalizovalo? Planiram da sa A1 pređem na Globaltel pa ako moze mala pomoc. Da ne prelazim bez veze ako do sada to nisu resili.
 
Jedino što mogu je da ponudim u zamenu mts broj sa oko 6000 dinara kredita 😄
 
moze se uplatiti kredit u mts poslovnici ali samo fiksne dopune 200, 500, 900, 1200 (ako sam dobro zapamtio) takodje moze i registracija broja. nisam registrovao ali rekose mi da moze.
 
Za prenos broja u Globaltel mora preko sajta i pozivom korisnickog centra ili se moze otici u mts poslovnicu i tamo zavrsiti? Korisnicki zovem,kaze dobro dosli i izbaci me. Mozda je to znak da se bolje drzim A1.
 
Za prenos broja u Globaltel mora preko sajta i pozivom korisnickog centra ili se moze otici u mts poslovnicu i tamo zavrsiti? Korisnicki zovem,kaze dobro dosli i izbaci me. Mozda je to znak da se bolje drzim A1.
I mene zanima. Imam jedan broj u Globaltelu, a u A1 čekam da me obaveste da sam slobodan da promenim mrežu. Jesi li pokušao preko sajta?
 
Nazad
Vrh Dno