Šta je novo?

Ghost Recon 3 : Advanced Warfighter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gx-x, cekamo tvoj odgovor.:D
 
u vezi cega ? ono je blato nasparam npr BF2-jke koja je godinu dana matora. Painkiller battle out of hell ima ostrije i vece teksture, progresive mipmap lod i bla bla brdo drugih stvari, CoD2 da ne pominjem, ako bi GR bio merilo za dobru grafiku CoD2 bi trebalo da izadje tek za dve godine, a ne da ima vec skoro godinu dana. Cak i fear izgleda dosta bolje, a meni je fear gadan (u vecini mapa)

a sto se tice njegovog komentara "na PC-u su teksture jos bolje i samo slepac to ne vidi" , pa ono, smao slepac ne vidi AA, HDR/Bloom, vise efekata, bolje tonalitete, meke senke i supersampling AA na drvecu koje je prisutno na X-BoX360 verziji
 
Poslednja izmena:
gx-x je napisao(la):

Salio sam se na racun toga sto se ti i GoRaNStEin medjusobno prozivate, pa zato kazem cekamo tvoj odgovor na poslednju Goranovu prozivku.;) Svadjate se ko deca oko te igre.:D
 
gx-x je napisao(la):
u vezi cega ? ono je blato nasparam npr BF2-jke koja je godinu dana matora. Painkiller battle out of hell ima ostrije i vece teksture, progresive mipmap lod i bla bla brdo drugih stvari, CoD2 da ne pominjem, ako bi GR bio merilo za dobru grafiku CoD2 bi trebalo da izadje tek za dve godine, a ne da ima vec skoro godinu dana. Cak i fear izgleda dosta bolje, a meni je fear gadan (u vecini mapa)

a sto se tice njegovog komentara "na PC-u su teksture jos bolje i samo slepac to ne vidi" , pa ono, smao slepac ne vidi AA, HDR/Bloom, vise efekata, bolje tonalitete, meke senke i supersampling AA na drvecu koje je prisutno na X-BoX360 verziji

Supersampling AA na drvecu my ass :D



A sto se COD2 tice, Cartoon Network Show :)



BF2 isto malo vuce na jarke boje crtanih filmova :) (ne kazem da je grafika losa, naprotiv, odlicna je, pogotovo obozavam mapu, ne znam tacno ime, koja podseca na ulice Iraka)



Mislim da ce za razumevanje kolorita u GRAW-u pomoci i odgovor jednog od clanova GRIN razvojnog tima

"[rovholet] -The colours and graphics reminds me a lot of black hawk down, Were you heavily influenced by that movie when you designed the game?

[Ulf] -Black Hawk down is a movie that we studied in detail because it uses light and colour changes to clearly indicate the mood of a scene. Before a fight, things look smooth, but as the bullets start flying and things get dangerous, the light changes to a more cold and "hard" hue. We use that in game as well, to emphasize the situation."

A tek kad je zvuk u pitanju, pa tu nijedna igra ne moze da prismrdi :D

Cak i famozna X360 verzija koristi sound samples koje su radili ljudi iz GRIN tima, koji je i radio PC verziju. X360 verzija izgleda sjajno, ali gomila shotova na netu su BullShots, sto se lako moze provaliti, jer je ogromna razlika od shota do shota ..... Pogotovo kada pokusavaju da simuliraju Depth Of Field i onda preteraju.... Kao sto je bio slucaj i sa TOCA 3

Al ok, razumem ja to, ova zemlja puna je likova koji zele da budu pametni, ali ne ide. Pogotovo ne ide kada se prica napamet, a i sam si izjavio da igru nisi ni probao, vec si pao u bedak jer ne mozes da je guras tecno na max detalja, a dao si citavih 200 eura za graficku :D ...

I daj molim te, kad lupis nesto, potkrepi necim opipljivim, a ne samo naklapanje napamet.

I jos nesto.... Umij se :D
 
Momci imam ja resenje za ovaj problem,evo nasao sam Video Review za GRAW(za x360 verziju)na ovoj stranici http://www.gametrailers.com/reviews.php?page=40
Imaju dve verzije da se skinu,u nizoj i u HD rezoluciji(ko ima brzi net preporucio bih mu da skine HD verziju)Iz ovoga sto sam ja video igra daleko bolje izgleda na X360..Stvarno vredi pogledati ako ste u mogucnosti..Ako neko odgleda nek javi utiske,da vidim dal cete se sloziti samnom..
 
Poslednja izmena:
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Naravno da je za PC :D









Video WEAPON MENU :

http://rapidshare.de/files/19084173/weapon_menu.zip.html

P.S. Konzolasi mogu samo da sanjaju o ovome (ukljucujuci i x360 ownere)
Lol!!!Nisam Microsoft fanboy ali sam se slatko nasmejao na ovaj tvoj komentar!:D Predlazem ti da pogledas link iz mog proslog posta..Budimo realni..Ne ozbiljno igra je mnogo kvalitetnija i lepsa na Xbox-u..Bez ikakve ljutnje.
 
Poslednja izmena:
chava je napisao(la):
Momci imam ja resenje za ovaj problem,evo nasao sam Video Review za GRAW(za x360 verziju)na ovom sajtu http://www.gametrailers.com/reviews.php?page=40
Imaju dve verzije da se skinu,u nizoj i u HD rezoluciji(ko ima brzi net preporucio bih mu da skine HD verziju)Iz ovoga sto sam ja video igra daleko bolje izgleda na X360..Stvarno vredi pogledati ako ste u mogucnosti..Ako neko odgleda nek javi utiske,da vidim dal cete se sloziti samnom..

Niko ne spori da GRAW na X360 izgleda sjajno, stvarno izgleda sjajno :)

Ali...
Nedostaci sakriveni izuzetno tamnom scenom u tom traileru (uporedi sa screenshotom koji sam dao za x360 u nekom od mojih prethodnih postova i primetices ogrooomnu razliku)

Draw distance jos kraci nego u PC verziji

Texture losijeg kvaliteta nego na PC-u....

Jedino sto mi se u pojedinim segmentima svidja, i sto ume da zavara i sakrije ostale nedostatke jeste kolorit (setite se samo GranTurismo na PS2, otprilike je ista situacija, na pcu nijedna voznja nije imala takvu simulaciju daylighta, i mahom su svi govorili kako izgleda bolje nego ijedna druga voznja na pcu, iako u ostalim segmentima nije mogla ni da prismrdi)....

Da sumiramo, ovde nije rec o Crno-Belo varijanti, odnosno, jedno samo valja, drugo ne, vec su u pitanju nijanse, ali overall, PC ima daleko daleko cistiji prikaz slike (kolorit se mahom ljudima ne svidja, doduse meni je ok, jer podseca na produkciju slike u filmu BlackHawkDown), zvuk neprikosnoven (x360 koristi u dosta situacija zvuke GRIN developera), realizam i taktika ne mogu ni da se porede, ipak je konzola konzola (tipa saram levo desno, ne pogadjaju me, a ja pogadjam sve).....

Da podsetim.... shotovi za x360 na netu poplavljeni su BullShotovima.... Obratite paznju sta je shot iz cutscene, a sta je iz istinskog gameplaya

Najvise bih voleo ako neko ima x360 da snimi kvalitetan snimak demoa, ili ako ima full verziju, i okaci ga na net , u HIGHQUALITY :D
 
Poslednja izmena:
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Niko ne spori da GRAW na X360 izgleda lose, izgleda sjajno :)

Izuzetno tamne scene u tom traileru (uporedi sa screenshotom koji sam dao za x360 u nekom od mojih prethodnih postova i primetices ogrooomnu razliku)

Draw distance jos kraci nego u PC verziji

Texture losijeg kvaliteta nego na PC-u....

Jedino sto mi se u pojedinim segmentima svidja, i sto ume da zavara i sakrije ostale nedostatke jeste kolorit (setite se samo GranTurismo na PS2, otprilike je ista situacija, na pcu nijedna voznja nije imala takvu simulaciju daylighta, i mahom su svi govorili kako izgleda bolje nego ijedna druga voznja na pcu, iako u ostalim segmentima nije mogla ni da prismrdi)....

Da sumiramo, ovde nije rec o Crno-Belo varijanti, odnosno, jedno samo valja, drugo ne, vec su u pitanju nijanse, ali overall, PC ima daleko daleko cistiji prikaz slike (kolorit se mahom ljudima ne svidja, doduse meni je ok, jer podseca na produkciju slike u filmu BlackHawkDown), zvuk neprikosnoven (x360 koristi u dosta situacija zvuke GRIN developera), realizam i taktika ne mogu ni da se porede, ipak je konzola konzola (tipa saram levo desno, ne pogadjaju me, a ja pogadjam sve).....

Da podsetim.... shotovi za x360 na netu poplavljeni su BullShotovima.... Obratite paznju sta je shot iz cutscene, a sta je iz istinskog gameplaya

Najvise bih voleo ako neko ima x360 da snimi kvalitetan snimak demoa, ili ako ima full verziju, i okaci ga na net , u HIGHQUALITY :D
Pa evo ti link http://www.gametrailers.com/reviews.php?page=40
Skini onaj snimak u visokoj rezoluciji(HD)To je sve gameplay nema nekakvih cutscene-ova..Snimak je VEOMA kvalitetan!Videces da debelo gresis..Batali shotove pogledaj snimak kako to stvarno izgleda u visokoj rezoluciji..oko 150mb je u HD rezoluciji,ako se dobro secam..E da to nije trailer nego Video Review od 10min tako da ces imati puno "svetlih" scena..:D
 
Poslednja izmena:
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Jedino sto mi se u pojedinim segmentima svidja, i sto ume da zavara i sakrije ostale nedostatke jeste kolorit (setite se samo GranTurismo na PS2, otprilike je ista situacija, na pcu nijedna voznja nije imala takvu simulaciju daylighta, i mahom su svi govorili kako izgleda bolje nego ijedna druga voznja na pcu, iako u ostalim segmentima nije mogla ni da prismrdi)....
Hmmm ti si prvi covek od koga sam cuo da je Gran Turismo "sranje"..Vidis moje je misljenje da ni dan-danas nema bolje trke od Gran Turisma 4,tj da ni jedna voznje nemoze da mu,kako ti ono kazes,"PRISMRDI"..Cekaj Driver samo ovo da procita! :D
Izvinite malo sam offtopic,jebiga :D
 
Poslednja izmena:
Prestao sam odavno da chitam thread, a sada prochitao poslednjih 10ak postova i mislim da thread vishe nema nikakav smisao osim lechenja nekih problema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno