Šta je novo?

Ghost Recon 3 : Advanced Warfighter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam gadan problem sa igrom - neće da se instalira. Izbaci neku poruku error 6001 please either close background programs or emptz temp folder or allow acces to internet if its internet based instalation. Pretpostavljam da je neki nedostatak prostora na sistemsoj particiji, ali ja imam ograničenu particiju od 5 GB za Win i nemam više od 1 GB nikako na njoj. Ili je možda jednostavno nešto zabagovano po difoltu? Je li imao još neko ovaj problem i ako jeste kako ga je rešio?
 
Duhovito :)

Stvarno, zna li neko? Ima li pomoći?
 
drugu sa mreze je izbacivao istu gresku pa cu videti dal je uspeo da resi to.
meni je igra zakucala komp dva puta za sat vremena tako da uzmi i to u obzir pored toga sto je krsh nevidjeni, a da ne govorimo sto hdd stalno krlja na giga rama u 800x600 low.
 
Ser_Zile je napisao(la):
drugu sa mreze je izbacivao istu gresku pa cu videti dal je uspeo da resi to.
meni je igra zakucala komp dva puta za sat vremena tako da uzmi i to u obzir pored toga sto je krsh nevidjeni, a da ne govorimo sto hdd stalno krlja na giga rama u 800x600 low.

A zato je igra losa :D

HAHAHAHA.....
 
Ser_Zile je napisao(la):
drugu sa mreze je izbacivao istu gresku pa cu videti dal je uspeo da resi to.
meni je igra zakucala komp dva puta za sat vremena tako da uzmi i to u obzir pored toga sto je krsh nevidjeni, a da ne govorimo sto hdd stalno krlja na giga rama u 800x600 low.
Hvala na upozorenjima :) Please, javi šta je uradio tvoj ortak na kraju...
 
filipenko je napisao(la):
Duhovito :)

Stvarno, zna li neko? Ima li pomoći?

sta je duhovito ?

ne valjda ti verzija installshielda koju imas na racunaru, pa lepo renamuj onaj folder ili ga izbrisi, pa ces moci da instaliras....


xexe, to Ji 4Tze zajebava, pisalo je:

C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime\0701
da se rinejmuje ko ima problema sa instalacijom...
 
Poslednja izmena:
Ja sam probao samo demo, i ako je cela igra takva onda je to propast.
Ima bezbroj bugova, a obicno na samom pocetku mi se zakuca.
Kad pocnem da se spustam onim konopcem, to moze da traje i satima nikad da sidjem.:d
Zatim, AA ne moze da se ukljuci ni u drajverima ni u igri, zvuk se cesto gubi dok pucas, sve je sporo...
Sve u svemu demo je odvratan i nista ne radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
Elem, da dam svoj cenjeni sud :)
Igra nije loša ali pati od par problema. Grafika je očajno optimizovana, i to je problem broj jedan. Nije ona loša, ali veoma slabo radi za to što radi. Treba imati u vidu veličinu prostora i mape, ipak je to ceo grad, ali svejedno, prosto premalo pruža za svoju zahtevnost. Ne bih se više zadržavao na grafici pošto mi je ona poslednja rupa na svirali, postoje neke druge stvari. U svakom slučaju dovoljno je dobra kvalitetom da ne kvari užitak igranja pod uslovom da su ostali elementi dobri.

A ostali elementi su...hm...Šta znam, ovo u suštini nije loš polu-taktički fps, ali nije to to. Ljubitelji fpsova će sigurno uživati, kao klasičan fps je sasvim solidan. Međutim nije čak ni polu-simulaciono nastrojen, tako da jednostavno ne predstavlja duhovnog naslednika Ghost Recona, koji poseduje gotovo sasvim drugačiji gameplay. Ima ovde taktiziranja, čak i više nego ranije, u smislu mogućnosti komandovanja, ali je problem što od toga nema neke vajde jer se sve rešava na juriš. Možda je tako i bolje, možda bi se izazvao kontra-efekat kao kod Swat 4 gde je posle problem iskontrolisati celu akciju da sve prože kako treba u uslovima 1 hitac - 1 frag. Sve u svemu - prosek. Kome je dovoljno da odigra još jedan prosečan fps - zašto da ne, igra u suštini nije loša. Ko je hteo da odigra naslednika Izvidnice Duhova - dobio je Duhovitu Izvidnicu :d Mislim da je to i najbolja ocena igre.
 
filipenko je napisao(la):
Elem, da dam svoj cenjeni sud :)
Igra nije loša ali pati od par problema. Grafika je očajno optimizovana, i to je problem broj jedan. Nije ona loša, ali veoma slabo radi za to što radi. Treba imati u vidu veličinu prostora i mape, ipak je to ceo grad, ali svejedno, prosto premalo pruža za svoju zahtevnost. Ne bih se više zadržavao na grafici pošto mi je ona poslednja rupa na svirali, postoje neke druge stvari. U svakom slučaju dovoljno je dobra kvalitetom da ne kvari užitak igranja pod uslovom da su ostali elementi dobri.

A ostali elementi su...hm...Šta znam, ovo u suštini nije loš polu-taktički fps, ali nije to to. Ljubitelji fpsova će sigurno uživati, kao klasičan fps je sasvim solidan. Međutim nije čak ni polu-simulaciono nastrojen, tako da jednostavno ne predstavlja duhovnog naslednika Ghost Recona, koji poseduje gotovo sasvim drugačiji gameplay. Ima ovde taktiziranja, čak i više nego ranije, u smislu mogućnosti komandovanja, ali je problem što od toga nema neke vajde jer se sve rešava na juriš. Možda je tako i bolje, možda bi se izazvao kontra-efekat kao kod Swat 4 gde je posle problem iskontrolisati celu akciju da sve prože kako treba u uslovima 1 hitac - 1 frag. Sve u svemu - prosek. Kome je dovoljno da odigra još jedan prosečan fps - zašto da ne, igra u suštini nije loša. Ko je hteo da odigra naslednika Izvidnice Duhova - dobio je Duhovitu Izvidnicu :d Mislim da je to i najbolja ocena igre.

OK, postujem misljenje, ali bih voleo da obrazlozis u kojim to segmentima GRAW ne dostize kvalitet GR1? Sto se simulacije tice, ni prvi deo nije bio simulacija, Op.Flashpoint je recimo simulacija, GR1 nije ni imao tendenciju da bude simulacija, ali je bio daleko ozbiljniji nego svi ostali shooteri na trzistu. Isti slucaj je i sa GRAW. Ono sto je mene fasciniralo u prvom delu GR jeste mp, a SP je neuporedivo bolji u GRAW. E sada mi ostaje da docekam i ja svoj original GRAW-a i da dam konacni sud da li je bolji od svog prethodnika u tom segmentu ili nije. Sto se tice SP-a, definitivno ne vidim nijedan FPS koji moze da parira izazovu koji nudi GRAW. Far Cry? Odlicna igra ali suvise arkadna. COD2? Jos arkadnija. Battlefield2? Vrlo dopadljiva igra, ciji je mp unisten mogucnoscu skoka kome moze da pozavidi i M.Jordan, a SP ni ne postoji. Hidden&Dangerous2? mmm..mozda :). Ne, nijedan naslov vredan paznje nema to sto ima GRAW

A sto se zahtevnosti tice. Jeste, izuzetno je zahtevna igra. Ali u tu cenu je uracunata i fizika, i veliki broj objekata koji mogu da se demoliraju, pomere itd.itd., zatim daleko, daleko veca mapa nego u prethodniku, zatim bukvalno svaka povrsina ima reakciju na svetlo, + postprocessing efects, koji moraju da obore framerate..... Jedino sto bih sa ove distance promenio jeste SATURATION, odnosno, za nijansu bih izbledeo boje kako bi prikaz bio jos blizi prikazu slike iz filma BlackHawkDown.... Kad dodje original, sudicu o MP.

Ustvari, probao sam u LAN-u Coop, skoro zaboravih da napomenem, i sto se toga tice, najvise ocene :)
 
u stvari covek koji snima filmice, kaci ih na net i ocekuje da 90% ljudi ovde sa dial-up-om to skidaju, a pritom se zesce lozi na ovu bednu igru i misli kako se ti filmici koje on kaci skidaju i gledaju, je u zescem problemu...nadam se da ce naci izlaz.

Igru sam probao i nije prezivela ni Ser_Ziletovih sat vremena, vec nekih 15 minuta gameplay-a. Mada, mozda da imam 15-16 god. kao sto ESRB rating kaze...mozda bi mi se i svidela, ali se sigurno ne bih lozio. Do sada sam mislio da je FEAR engine najlosije optimizovan od svih, ali prevario sam se. Programeri ove tzv igre ko da su pijani kodirali igru, ili tasturu gazili nogama umesto prstima...

respectA
 
gx-x je napisao(la):
u stvari covek koji snima filmice, kaci ih na net i ocekuje da 90% ljudi ovde sa dial-up-om to skidaju, a pritom se zesce lozi na ovu bednu igru i misli kako se ti filmici koje on kaci skidaju i gledaju, je u zescem problemu...nadam se da ce naci izlaz.

Igru sam probao i nije prezivela ni Ser_Ziletovih sat vremena, vec nekih 15 minuta gameplay-a. Mada, mozda da imam 15-16 god. kao sto ESRB rating kaze...mozda bi mi se i svidela, ali se sigurno ne bih lozio. Do sada sam mislio da je FEAR engine najlosije optimizovan od svih, ali prevario sam se. Programeri ove tzv igre ko da su pijani kodirali igru, ili tasturu gazili nogama umesto prstima...

respectA

Uopste ne ocekujem da filmice skidaju ljudi sa dialupom, ne znam otkud ti ta ideja uopste :guitar:
BTW, FEAR engine odlicno je optimizovan, ali sasvim druga prica je kada neko ko ima DX7 karticu ocekuje da taj isti endzin na tim praistorijskim karticama radi ok, a pogotovo je smesna prica kada takav isti konzument igara ocekuje da mu igra izgleda isto kao i na shotovima koji reprezentuju igru u pravom svetlu.
Dalje, rating T ne govori o ozbiljnosti igre vec o stvarim koje se u igrama cenzurisu i klasifikuju, a to je nasilje, krv itd.itd.
A sto se tice komentara o kvalitetu igre, cak mi je drago sto se takvoj vrsti ljudi kao sto si ti ova vrsta igara ne svidja :D
 
a kakva je to vrsta ljudi kao ja ? :trust: Od feara sam ocekivao da na 6800GT-u radi dobro, kao recimo doom3, HL2, SPlinterr Cell CT, Q4, CoD2, ali nisam to docekao, on je morao da radi sugavo cak i u 1024x768. Ali ne razumem se ja, sta ja znam, 100% nisam nesto dobro podesio :d jel tako ?

edit: ljudi koji nisu na Dial up-u imaju sta pametnije da skidaju od tvojih filmica veruj mi.
 
Poslednja izmena:
filipenko je napisao(la):
Imam gadan problem sa igrom - neće da se instalira. Izbaci neku poruku error 6001 please either close background programs or emptz temp folder or allow acces to internet if its internet based instalation. Pretpostavljam da je neki nedostatak prostora na sistemsoj particiji, ali ja imam ograničenu particiju od 5 GB za Win i nemam više od 1 GB nikako na njoj. Ili je možda jednostavno nešto zabagovano po difoltu? Je li imao još neko ovaj problem i ako jeste kako ga je rešio?

Ja sam ti rekao da ti je Windows pred prsavanjem :)
 
Filip kaze da premalo pruza za ono sto trazi. Ako govorimo o grafici, mislim da Condemned najmanje pruza, jer su teksture bulja, malo ima poligona (znaci i u Fearu je bilo tako ali ovo je jos gore), a ne moze u 1600 x 1200 da se igra kako treba (8x AF i Soft Shadows). GRAW i Oblivion lete u 1920 x 1200...
 
e bymax, teksture u condemndu su bolje/iste nego u fear-u :) ali ti si ih pravdaoooooo te normal maping te ovo te ono (u fear-u) , a ja sam jos tada vikao - bljak ! :) Oblivion i mei radi sve maks + oni pakovi sa teksturama u1280x1024 ko mleko, ali brate ovaj GR3 ne da ne radi nego uzas, bacaka 20-tak fps u 1280x1024 na max, a BF2 mi bolje izgleda (da ne pricam sto BF 2 igram sa 4x Super sampling transparency AA, ko je video zna sta je i kako izgleda) i ne pada ispod 70fps :d Onda sam smanjio detalje, i dobio ~30fps blata i sound stutter-a. Onda sam menu->exit /uninstall, iskreno ni ne znam kakva je igra, niti me interesuje, ako su engine ovako iskodirali ne verujem ni da je ostalo puno bolje.
 
gx-x je napisao(la):
e bymax, teksture u condemndu su bolje/iste nego u fear-u :) ali ti si ih pravdaoooooo te normal maping te ovo te ono (u fear-u) , a ja sam jos tada vikao - bljak ! :) Oblivion i mei radi sve maks + oni pakovi sa teksturama u1280x1024 ko mleko, ali brate ovaj GR3 ne da ne radi nego uzas, bacaka 20-tak fps u 1280x1024 na max, a BF2 mi bolje izgleda (da ne pricam sto BF 2 igram sa 4x Super sampling transparency AA, ko je video zna sta je i kako izgleda) i ne pada ispod 70fps :d Onda sam smanjio detalje, i dobio ~30fps blata i sound stutter-a. Onda sam menu->exit /uninstall, iskreno ni ne znam kakva je igra, niti me interesuje, ako su engine ovako iskodirali ne verujem ni da je ostalo puno bolje.

Hahahah.... Ne mogu da verujem !. Ovo mi je posebno interesantno : "onda sam menu->exit /uninstall, iskreno ni ne znam kakva je igra, niti me interesuje, ako su engine ovako iskodirali ne verujem ni da je ostalo puno bolje" ....

Pa sto komentarises nesto sto nisi ni probao ? Otvori nov topic i pricaj sam sa sobom.

A ovo je slucaj i sa ostalim hejterima, mogu da se kladim u vagon zita :D
 
Poslednja izmena:
pa probao sam, maltretirao sam se 15 min. to mi je bilo dosta. To ko kad kupujes auto i on nece da upali 15 minuta ti kazes auto je sranje i odes, a gazda auta ti kaze "pa kaka bate sranje kad ga nisi ni probao". Aj sjasi sa mene molim te. Igra je za retardine, i nisu ukusi uopste u pitanju. Isti si ko onaj sto je tvrdio da je GUN extra, a 20 ljudi mu reklo da je sranje, ali on uporan.
 
gx-x je napisao(la):
pa probao sam, maltretirao sam se 15 min. to mi je bilo dosta. To ko kad kupujes auto i on nece da upali 15 minuta ti kazes auto je sranje i odes, a gazda auta ti kaze "pa kaka bate sranje kad ga nisi ni probao". Aj sjasi sa mene molim te. Igra je za retardine, i nisu ukusi uopste u pitanju. Isti si ko onaj sto je tvrdio da je GUN extra, a 20 ljudi mu reklo da je sranje, ali on uporan.

Naprotiv, igra je protiv retardiranih. Istrebljuje prosek i one ispod proseka iz gaming populacije. BF2 je recimo za retardirane...

It's easy to play Run & Gun Baby, Run & Gun :D

Bye :D
 
Poslednja izmena:
ma da, samo ti ovde nisi retard, a svi ostali jesu. Idi googlaj bre :D
 
Evo malo drugacijih screenshotova:eyebrows:




Slikano fotoaparatom ne moze da izgleda bolje, ali gledanje uzivo je pravi spektakl. Daleko bolje izgleda sve je ostro kao zilet , AA je svuda prisutan i sve leti, nema nista da secne i vojnik dok hoda brz je kao onaj na PC-u kad trci.Neverovatno ali na nekim mestima ulica izgleda kao da je prava imam osecaj kao da gledam pravu ulicu na filmu. Inache i ovo je samo demo i kad vidim one shotove iz prvog posta i cujem kako je to nesto ekstra, nikad vidjeno do sad, stvarno me hvata muka.
 
Alias je napisao(la):
Evo malo drugacijih screenshotova:eyebrows:




Slikano fotoaparatom ne moze da izgleda bolje, ali gledanje uzivo je pravi spektakl. Daleko bolje izgleda sve je ostro kao zilet , AA je svuda prisutan i sve leti, nema nista da secne i vojnik dok hoda brz je kao onaj na PC-u kad trci.Neverovatno ali na nekim mestima ulica izgleda kao da je prava imam osecaj kao da gledam pravu ulicu na filmu. Inache i ovo je samo demo i kad vidim one shotove iz prvog posta i cujem kako je to nesto ekstra, nikad vidjeno do sad, stvarno me hvata muka.

Cemu ti chmrljavi shotovi kad na netu ima kvalitetnih za X360?

http://www.gamershell.com/xbox360/ghost_recon_advanced_warfighter/screenshots.html?id=111

I ne vidim nista tu nesto posebno. Cak PC verzija izgleda bolje! Naravno uz daleko vecu investiciju, ali to je vec neka druga prica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno