Šta je novo?

Ghost Recon 3 : Advanced Warfighter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A nista da kazes o igri... Meni stize full verzija, a one koji su probali, molim za neki komentar ? :)
 
Pa rekoh na otvaranju...Domaci zadatak za sve igre iz tog zanra....

Ne bih smeo da se udubljujem u neki komentar, jer mislim da ne bih bio objektivan. Veliki fan sam prvog dela iz 2001., i evo, nakon 5 godina, igram drugi nastavak na PC-u, a treci iz celokupnog serijala, i nije mi dobro :D

Vrhunski Proizvod, to je sve sto mogu reci ... ACME :D
 
Poslednja izmena:
jel ovo za pc uopste?stvarno, ajd napisi komentar
 
Igra je za razliku od proteklih delova skoro pa chista arkada, pravljena za X360 u startu. Jedino dobro u igri je grafika, ali nadam se da smo prevazishli to ;)

edit: lol, tek sad pogledah shotove. Pa ovo je PS2 verzija :D
 
Poslednja izmena:
Grafika je po meni ochajna, ne znam sta ste dobro videli na ovim shotovima. Kao iz vremena Delta Force :vomit:
 
Meni stvarno nije jasno sta ljudi pricaju, grafika je OCAJ, a o optimizaciji da i ne govorimo...
 
byMaX je napisao(la):
A nista da kazes o igri... Meni stize full verzija, a one koji su probali, molim za neki komentar ? :)

Posto je sveden na obican FPS - bedan. Lak, kratak, bez atmosfere i pravog izazova. Ne znam kakav je u multiplejeru ali kao single je gubljenje vremena.
 
Ne znam kakva je igra (a ni nemam zelju da saznam kakva je :) ), ali sto se grafike tice na osnovu ovih screenshot-ova sam stekao utisak da je nikakva.

.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
P.S. Konzolasi mogu samo da sanjaju o ovome (ukljucujuci i x360 ownere)

Mozemo da sanjamo, ali u nekom kosmaru. :beat:
 
driver je napisao(la):
Igra je za razliku od proteklih delova skoro pa chista arkada, pravljena za X360 u startu. Jedino dobro u igri je grafika, ali nadam se da smo prevazishli to ;)

edit: lol, tek sad pogledah shotove. Pa ovo je PS2 verzija :D
pa to ti je tako, cim nesto dodje u dodir sa konzolom postaje djubre jer mora da bude igrivo za bukvalno svakog.
mislio sam da ce biti nesto od ove igre ali po vasim komentarima ne vredi dva sata download-a :mad:
 
Stvarno je grafika odvratna, boje kao da ne postoje.
Na konzolama je jos gore, na X360 je iz treceg lica ili vidis samo onaj ogroman zuti krug na sred ekrana i kroz to pucas, ne vide se ni protivnici od njega. Ma igra je nikakva.
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Veliki fan sam prvog dela iz 2001., i evo, nakon 5 godina, igram drugi nastavak na PC-u, a treci iz celokupnog serijala, i nije mi dobro :D

Vrhunski Proizvod, to je sve sto mogu reci ... ACME :D
Ti kao da nista nisi ni igrao za tih 5 godina. :D
 
gorang je napisao(la):
znam da me niko nece poslusati, ali nemojte ovo probati na PC-u :(

... jos jedan lose optimizovan port :(

Prvo se informisi kako treba pa onda postuj. PC verzija nije nikakav port jer je zasebno radjena od strane GRIN developera. Jedino sto je zajednicko sa verzijama za konzolu jeste prica, ime, i poneki sound sample .....

Grozim se pametnjakovica!
 
Poslednja izmena od urednika:
Vec polako vidim kako se i ovaj Thread pretvara u Konzole vs. PC raspravu. :eyebrows: Nema sumnje, bice veselo. :D
 
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Prvo se informisi kako treba pa onda postuj. PC verzija nije nikakav port jer je zasebno radjena od strane GRIN developera. Jedino sto je zajednicko sa verzijama za konzolu jeste prica, ime, i poneki sound sample .....

Grozim se pametnjakovica!

Ovo izgleda potpuno isto kao na PS2, tako da ne samo da je igra port, vec je to port sa PS2 :D

Evo kako igra treba da izgleda kada vec dash 1000+ evra za hardver..

http://www.gamespot.com/xbox360/action/tomclancysghostrecon3/screenindex.html
 
PC verzija izgleda isto kao PS2 verzija? Pomalo neshvatljivo, pošto ni na Xbox 360 ne izgleda nešto spektakularno. Liči na NFS MW engine, sa zgradama i teksturama kao u HL2 :D
 
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Prvo se informisi kako treba pa onda postuj. PC verzija nije nikakav port jer je zasebno radjena od strane GRIN developera. Jedino sto je zajednicko sa verzijama za konzolu jeste prica, ime, i poneki sound sample .....

Grozim se pametnjakovica!

Izvinjavam se sto sam povredio tvoja osecanja... priznajem da sam neinformisani pametnjakovic.

Ja sam samo hteo da dam svoj komentar da neko ne bi dao 50 evra za igru, pa da dobije nesto sto lici na lose optimizon port. Truli kapitalisti sa zapada sigurno vec dve godine unazad NAMERNO usporavaju razvoj grafickih enginea jer se boje da ce se ljudi navici na dobro i da nece vise juriti za kupovinom 6xxx 7xxx 8xxx kartica i procesora...

sorry.
 
Agilni je napisao(la):
PC verzija izgleda isto kao PS2 verzija? Pomalo neshvatljivo, pošto ni na Xbox 360 ne izgleda nešto spektakularno. Liči na NFS MW engine, sa zgradama i teksturama kao u HL2 :D

"Uzivo" izgleda mnogo bolje nego na shotovima, pogledaj tamo neki ingame filmitj.
 
U pravu si, jako dobro izgleda.

Mada, i dalje mi liči na NFS MW, valjda zbog boja. Sve u svemu, za PC bi takođe trebalo tako da izgleda, ali...
 
gorang je napisao(la):
Izvinjavam se sto sam povredio tvoja osecanja... priznajem da sam neinformisani pametnjakovic.

Ja sam samo hteo da dam svoj komentar da neko ne bi dao 50 evra za igru, pa da dobije nesto sto lici na lose optimizon port. Truli kapitalisti sa zapada sigurno vec dve godine unazad NAMERNO usporavaju razvoj grafickih enginea jer se boje da ce se ljudi navici na dobro i da nece vise juriti za kupovinom 6xxx 7xxx 8xxx kartica i procesora...

sorry.
Da, komplikovanost izrade novog endžina i hiljade sati modelovanja objekata su sa druge strane prava sitnica i zanemarljivi faktor u celoj priči :trust:
 
Agilni je napisao(la):
U pravu si, jako dobro izgleda.

Mada, i dalje mi liči na NFS MW, valjda zbog boja. Sve u svemu, za PC bi takođe trebalo tako da izgleda, ali...

Lichi na NFSMW zbog onog glow-a na sve strane :) I mene to nervira, totalno je nerealno, a u stvari sluzi da sakrije nesavrshenost grafike.

U svakom sluchaju, to je pored PGR3 najlepsha igra na X360, a takodje i mnogo jednostavna igra za svakog (amerikanca :)).
 
Dobra igra bre! Malo je prekompleksna, i treba dosta zivaca (iskustva u igranju tog tipa igara, a ja ga nemam). Grafika nije losha, ogroman je prostor i dosta zgrada a sve radi u full detaljima u 19 x 12, sa AA i AF, (sto znaci da bi u 12x10 radilo bez AA i AF i na GF6600GT sa full), fizika je dobra, misije su ok. Interfejs je dodushe smor, ima tona stvari da popamtish gde je sta... Mislim da je za mene previse, ali nikako ne moze da se kaze da je bezveze ili da je grafika ocajna!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno