Šta je novo?

Ghost of Tsushima Director's Cut

Igra da bi se uopste igrala, zahteva PSN nalog.
Cim igra zahteva PSN nalog, Steam je blokira u zemljama koje PSN ne podrzava, sto mozete i videti ako odete i probate da kupite igru.
Ista stvar vazi i za Epic.
 
Igra da bi se uopste igrala, zahteva PSN nalog.
Cim igra zahteva PSN nalog, Steam je blokira u zemljama koje PSN ne podrzava, sto mozete i videti ako odete i probate da kupite igru.
Ista stvar vazi i za Epic.
Nije Steam(Valve) taj koji blokira, Sony to radi.

 
zanimljivo da su rekli da ce otkljucani trofeji na ps biti otkljucani na steamu, ili sam lose procitao? ja imam platinum na ps vec tako da ne vidim poentu da kupujem i da odma pri pokretanju igre budu svi trofeji otkljucani.
 
Sad(ne trenutno, nego uopste) sam uzao ps5 i nikad vise nista od playstation-a, ne samo konzola nego i igre takodje...
Cak i kad hocu da kiupim, ne daju za singlplayer igru?!
Ok, plava mora cekamo i plovimo.

Kako bi funkcionisalo kada bih recimo imao kljuc kupljen koji je ispravan i radi, ali pokusam da ga aktiviram preko steam-a iz Srbije?
(ne da kupim igru preko steam-a, ako me kapirate)?

EDIT, https://steamcommunity.com/app/2215430/discussions/0/4357873276730205383/
 
Poslednja izmena:
Sad(ne trenutno, nego uopste) sam uzao ps5 i nikad vise nista od playstation-a, ne samo konzola nego i igre takodje...
Cak i kad hocu da kiupim, ne daju za singlplayer igru?!
Ok, plava mora cekamo i plovimo.

Kako bi funkcionisalo kada bih recimo imao kljuc kupljen koji je ispravan i radi, ali pokusam da ga aktiviram preko steam-a iz Srbije?
(ne da kupim igru preko steam-a, ako me kapirate)?

EDIT, https://steamcommunity.com/app/2215430/discussions/0/4357873276730205383/
mozda moze ako se kupi row / global kod?
 
Igra je izašla, javljajte utiske ali bez priče o trackerima, javnim kuhinjama i slično.
Pravila ljudi.
 
Happy Little Girl GIF by Demic
 
Potpuno su sklonili stranice i za ovo o za Helldivers 2 sa Stima za nas
1715881022665.png
 
Sreca pa ovo nece morati online kao Helldivers 2
 
Ne znam da li je do mene, ali igra kao da ima problem sa Xbox kontrolerom. Kada udjem u podesavanja za gamepad, igra pobrljavi, pa mi malo malo promeni jedan pa drugi stil. Onda sam ukljucio PS5 kontroler i sve radi bez problema.
 
Igrao sam oko sat vremena i prvi utisci su odlicni.
Nisam igrao na soniju pa mi je ovo prvi dodir sa igrom.
Prica, atmosfera, grafika zaista remek delo!
3080TI na 4K DLLS balanced i skoro sve na ultra osim shadows koje su na high radi na 75-90 FPS-a bez ikakvih dropova.
Skinuo sam najnoviji drajver pre igranja ako nekom znaci, pise da je optimizovan za GOT.
Jedini problem koji sam imao je da kad sam manuelno sacuvao i nakon toga krenuo da izadjem iz igre program se skroz zamrznuo i morao sam da ubijem iz task menagera.
Usao sam posle toga da vidim da li je sacuvalo i sve je tu ali opet kad izlazim iz igre zabode skroz i moram da je gasim u task menageru.
Ako je to jedini bag onda samo reci hvale imam jer igra zaista izgleda predivno a isto tako i radi!
 
Ajde samo blic pitanjce, juče sam čitao neki tekst gde se PS5 ekskluzivne igre (od kojih neke više to i nisu) rangiraju po težini...
I od 8-9 igara kao prve tri najteže su ocenili Remnant, Nioh 2 i DS (tim redosledom od teže ka lakšoj)...
Tushima su stavili na neko 5-6 mesto, čak su i TLOU2 ocenili kao težu od nje.
Da li je moguće da je ova igra "laka", obzirom da je po mom mišljenju DS neubičajeno laka igra za souls igre, i nije mi neki reper za težinu i stres?

Pitam, jer mi privlačno izgleda, ali mi se ne igra, ako je neki poveliki težinski stres u najavi... A onaj članak mi je dao nadu da to nije slučaj.
 
Imaš nekoliko nivoa težine, svakako za prvi prelaz preporučujem normal težinu (ili kako se već zove) i mislim da će biti sasvim ok.
 
Upravo tako, predjes jednom na nekoj razumnoj tezini, naucis kontrole, mehaniku borbe. Posle mozes da igras na tezem ili najtezem podesavanju.
Klasika kao i za svaku igru.
 
ima easy / medium / hard / lethal i ima jos dodatnih opcija u accessibility tabu, tako da svako moze da podesi kako mu najbolje odgovara.
ng+ po meni za lethal, medium/hard za prvo igranje, eventualno easy ako se igra samo zbog price
 
@Bandiera rossa
Easy i normal su laki, da, retko ces umirati.
Hard je veoma izazovno , lethal je teze od gomile igara koje si nabrojao.

Verovatno ih porede i ta lista je na default tezini/normal.

Ja sam iance preko noci vratio "zajednici" uploada 600 gb :)
 
Igrao sam oko sat vremena i prvi utisci su odlicni.
Nisam igrao na soniju pa mi je ovo prvi dodir sa igrom.
Prica, atmosfera, grafika zaista remek delo!
3080TI na 4K DLLS balanced i skoro sve na ultra osim shadows koje su na high radi na 75-90 FPS-a bez ikakvih dropova.
Skinuo sam najnoviji drajver pre igranja ako nekom znaci, pise da je optimizovan za GOT.
Jedini problem koji sam imao je da kad sam manuelno sacuvao i nakon toga krenuo da izadjem iz igre program se skroz zamrznuo i morao sam da ubijem iz task menagera.
Usao sam posle toga da vidim da li je sacuvalo i sve je tu ali opet kad izlazim iz igre zabode skroz i moram da je gasim u task menageru.
Ako je to jedini bag onda samo reci hvale imam jer igra zaista izgleda predivno a isto tako i radi!
Nađi u instalacionom folderu ova dva fajla i pokreni njihovu instalaciju i neće više biti problema pri izlasku iz igre. Takođe i džojstik radi normalno. Kod mene i kolege @bubac radi sve kako treba.
PsPcSdkRuntimeInstaller and PsPcSdkRuntimeManager... insta
 
Poslednja izmena:
Sto se tice same tezine igre, mozete i na easy da igrate a da igra bude teska(ne bukvalno).Tako sto ce da pretrcavate main story, i nista zivo da ne skupljate.A mozete i da igrate na Hard i okej je, podnosljiva tezina ako istrazujete mapu i sve skupljate od upgrade-ova i ostalog.
Uglavno preporucujem Normal tezinu za prvi put, al isto tako i preporucujem da se igra ne pretrcava jer i side questovi imaju lepu i zanimljivu pricu.
I da prestanite da se neckate kao mlada pred vencanje, igra je brutalno dobra ima jak i zanimljiv story, prenet je taj 13ti vek Japana bas verno u ovaj naslov.Do te mere da igra nema neke kocnice.Krv i celik.Scene/vreme/fizika dok prolazite predele je tek prica za sebe.Bukvalno samo sedite i igrajte ovaj naslov.Ja cu samo da je pustim da vidim kako izgleda na PC-u, posto sam je obrnuo na PS-u.
 
Nije Sekiro ali isto tako nije ni ono Tarzan 1999.
Veca je pretnja kada igras na visim nivoima tezina i onda te savata 3,5,10 protivnika i dok ti jukujes ove u melee borbi, pljuste strele po tebi pa nemas prostora (ili si ogranicen) za izbegavanje, men je to recimo bio problem na vecim nivoima tezine.
Pogotovu ako imas one koji rade thrust napad kopljem, za njih je jedan parry, za slashing je drugi parry i onda imas treci parry za nadolazece strele.
 
Mada vidim da se ljudi žale da lipsync nije odrađen kako treba za taj kombo.
 
Nađi u instalacionom folderu ova dva fajla i pokreni njihovu instalaciju i neće više biti problema pri izlasku iz igre. Takođe i džojstik radi normalno. Kod mene i kolege @bubac radi sve kako treba.
PsPcSdkRuntimeInstaller and PsPcSdkRuntimeManager... insta
Radi, hvala!
 
^ nema problema. Bitno da je rešeno i nema patnje.
 
Nazad
Vrh Dno