Šta je novo?

GeForce GTX 970 Thread

85c je ok, a kamoli 65 :p Meni su grafike u SLI dobro klokovane i ne prelaze 72-3c (i to samo u FC4, ince ni 65 ne prelaze u drugim igram) Ranije su 780 isle i do 83-4c bez problema, ali to je neka gornaj granica za gpu... Samo da pomenem da su kod mene dobro odmaknute karte jedna od druge i da sa strena postoje dva 14cm venta koji izvlace topa vazduh, a sa gornje strane jedan 14cm vent koji ubacuje svez vazduh izmedju karti... Da ne misli neko da moze ove dve karte u SLI jednu do druge u zatvorenom kucistu, od tog posla nema nista, jer za SLI je potrebno dobro provetravanje kucista sa otvorenom stranicom.
 
meni je zatvoreno,ali jedna 12tica ubacuje direkt izmedju i ostalo je sve popunjeno imam jedan viska vent kojeg nemam gde da ubacim da ima poente i jedini hotspot koji imam je izmedju donje grafe i napajanja koji nemerem nikako da resim,mislim,korektno je i ovako,ali me nervira.definitivno za air sli/cf setap treba full tower sa 8 pci-e slotova i bar santimetar ili jace izmedju zadnjeg slota i napajanja,da bi bilo sve kako treba.
 
nikako da docekam da prodam svoju 670gtx, jedva cekam ovo cudo tehnologije, ziveti za nvidiu, za pixel sharede za dsr , novi drajver je nesto predivno :D:D:D
 
Pa kad si je malo precenio. Nema sta da trazi pored R9 270X ili 280(X) za slican ili isti novac sa dosta duzom garancijom. :)
 
GTX 670 je solidno brzi od R9 270X i neck to neck sa R9 280.
280X je brzi za 10-15%.
 
Naravno.

Ali cenovno nema sta da trazi pored njih. Zato sam napisao da ju je malo precenio.
 
GTX 670 je solidno brzi od R9 270X i neck to neck sa R9 280.
280X je brzi za 10-15%.

bice, bice zurim, al prikocim, necu da uletim pa da posle nemam za jesti haha, bice uskoro pa prvi benchmark jao zurka, zurka :D:D:D smanjicu cenu za koji dan pa ce otici brzo :D Nego ljudi kad ce neki drajver, 10 % ubrzanja zurka i tako to :D
 
bice, bice zurim, al prikocim, necu da uletim pa da posle nemam za jesti haha, bice uskoro pa prvi benchmark jao zurka, zurka :D:D:D smanjicu cenu za koji dan pa ce otici brzo :D Nego ljudi kad ce neki drajver, 10 % ubrzanja zurka i tako to :D

u utorak AMD izbaca alfa omega driver :p, morace i zeleni da odrade nesto.
 
kako se redeem-uje igra koja je obecana ako kupis gtx 970 ?
Ili to kod nas ne funkcionise ? :(
Evo ja spakovao Asusa u kuciste, mirno tiho gazi sve sto treba :)
 
kako se redeem-uje igra koja je obecana ako kupis gtx 970 ?
Ili to kod nas ne funkcionise ? :(
Evo ja spakovao Asusa u kuciste, mirno tiho gazi sve sto treba :)

Koja igra ? Zavisi da li je na Uplay-u a mislim da je kod nas uglavnom tako, verujem da je neka iz AC serijala ? Uglavnom samo se ubaci kod koji dobijes u klijentu (uplay,steam,origin) i aktiviras igru.
 
Sad gledam Gigabyte site, pise da treba maild a se posalje sa serijskim grafike, jos nekim cudima, invoice itd, pa ce ti poslati kod... ako ga posalju. Banda jedna!!!
 
Zavisi od uvoznika/maloprodaje i brenda i kakve oni međusobne dogovore imaju. Kodovi se ne dobijaju uz sve brendove, a sa druge strane maloprodaje na različite načine deli te kodove, emmi recimo šalje kodove na upit preko maila.
 
Emmi:

Poštovani,

Oprostite na pogrešno dostavljenoj informaciji.
Ne šaljemo vaučere za Asus, Gigabyte, Palit itd… Vaučere koje imamo su obezbedjeni samo sa MSI, Sapphire, i Powercolor.
Molimo Vas za razumevanje.

!@#$%
 
Posle kratke prepiske javio se neko razumljiv (posto je prethodnik ocigledno pobrkao AMD i Nvidia proizvode i igre) i prosledio kod za igru!
Sjajno mi je sto Srbija nije uvek skup bandoglavaca, sta vise....
 
Zavisi od uvoznika/maloprodaje i brenda i kakve oni međusobne dogovore imaju. Kodovi se ne dobijaju uz sve brendove, a sa druge strane maloprodaje na različite načine deli te kodove, emmi recimo šalje kodove na upit preko maila.

Tako je i ja sam isto tako dobio, uzeo MSI u Emmiju, i sledeci dan mi poslali na mejl kod:D
 
Posle kratke prepiske javio se neko razumljiv (posto je prethodnik ocigledno pobrkao AMD i Nvidia proizvode i igre) i prosledio kod za igru!
Sjajno mi je sto Srbija nije uvek skup bandoglavaca, sta vise....

Haha imao sam slican problem u WinWin-u, uvek sa nekom raspravom mora da se dodje do rezultata. Jos sam na 770-ici cekao 10 dana za Black Flag hah.
 
A da li daje igru WinWin? Ja sam uzeo kod njih MSI, ali ne vidim nikakav info na njihovom sajtu? /valjda su sestrinske firme emmi i winwin/

@G!!! Za koje igre daju vaučer?
 
A da li daje igru WinWin? Ja sam uzeo kod njih MSI, ali ne vidim nikakav info na njihovom sajtu? /valjda su sestrinske firme emmi i winwin/

@G!!! Za koje igre daju vaučer?

Isti im je dobavljac Alti Cacak ali iz nekog razloga imam dosta bolje iskustvo sa Emmi, a i sto se tice hardvera uopste. Mozda zbog neasfaltiranih puteva nakon Nisa :smash:

Kako kad, davali su kada sam uzeo 970, i pre godinu i po dana 770 (MSI naravno). Moras da ih pitas licno, ali ako na'vatam da pise da ide vaucer i vec sam porucio onda to mora da daju kako znaju i umeju :d
 
A da li daje igru WinWin? Ja sam uzeo kod njih MSI, ali ne vidim nikakav info na njihovom sajtu? /valjda su sestrinske firme emmi i winwin/

@G!!! Za koje igre daju vaučer?

Uz vaucer mozes da izaberes sta ces da aktiviras

FarCry 4
Assassins Creed Unity
Crew

igre aktiviras preko uplay, ushopa tako nekako
http://www.geforce.com/pick-your-path-game-bundle/redemption-instructions

Koliko sam ja shvatio ovi iz Emmija su kontaktirali ove iz Altija i oni su mi poslali vaucer.
 
Poslednja izmena:
Poslali su mi jutros vaučer iz WinWin-a. Sad još da odlučim šta da aktiviram, Crew ili Far cry :)

Btw, mali offtopic, treba posle da naručim novo napajanje, pa šta vi mislite, za isti novac ima TT SPS 630W Gold sertifikat 90% (54A) i TT SPS 730W, Bronze sertifikat 80% (57A), šta je bolje?
 
Poslednja izmena:
uvek gold
 
ljudi planiram da uzmeme gigabyte gtx 970 G1 zanima me dal je bolja od msi 970?
i dal neko zna razliku izmedju gigabyte G1 rev 1.0 i 1.1 hvala
 
Dosta je vec pisano o tome. Ako ne planiras OC ili ako zelis da ustedis 50e (valjda toliko?) uzmi MSI. G1 svakako ima bolje reseno hladjenje i bolje se klokuje. Obe karte su tihe ako ti je to bitno tako da ako ti je to presudni faktor koju god uzmes neces pogresiti.
 
a jel zna neko razliku izmedju rev 1.0 i rev 1.1
mislim na gigabyte G1
 
Nazad
Vrh Dno