Šta je novo?

GeForce GTX 670 Thread

Imam karticu neke dve-tri nedelje i apsolutno nikakvih problema nisam imao. Presao sam dve igre bez jednog crash-a, nekih 5-6 sati u BF3 takodje bez problema, Heaven Benchmark sam ostavio da radi 3-4 sata bez prestanka, ( overclockovao +71 core + 300 memorija ) takodje je sve proslo glatko.
 
Koliko ja vidim gtx 670 kosta 450e, a ne 360e...
 
Gledam ove koje su dostupne kod nas u poznatijim radnjama...
 
Imam karticu neke dve-tri nedelje i apsolutno nikakvih problema nisam imao. Presao sam dve igre bez jednog crash-a, nekih 5-6 sati u BF3 takodje bez problema, Heaven Benchmark sam ostavio da radi 3-4 sata bez prestanka, ( overclockovao +71 core + 300 memorija ) takodje je sve proslo glatko.

Ja porucio grafiku, pa sad sta bude, neka ide zivot, hebes GTX 660Ti kad imamo GTX670!
 
Ma sto se tice performansi sigurno nisi pogrijesio :). Zaista ovo je odlican komad hardvera. Svaka cast na odluci :)

Ja sam u medjuvremenu promjenio procesor, jer ipak kako sam malo duze igrao i testirao shvatio sam da Q9550 gusi ovu kartu. Eto recimo u Crysisu koji i nije toliko CPU zahtjevan mi se minimalni fps povecao sa 26-27 na 41, sto je nekih 15-tak fps dobitka. Overall je veci nekih par frejmova, ali kod minimalnog fps-a se bas vidi razlika. Vidi se i kad se igra, u nekim djelovima bi mi fps bas solidno opadao, vjerovatno zbog procesora, dok je sad bas onako smooth. U drugim igrama koje su CPU zahtjevnije je razlika jos veca. Karta prodisala sa ovim 3570K :).

Evo jedan rez iz Crysisa sa novim procesorom, karta je malo klokovana, nista posebno (+60 za GPU i +100 za memoriju), 58.23 average, malo mi fali do 60 :). Koliko bi jos mogao otprilike da idem sa klokovima i da li bih trebao da dizem voltazu?

xn6hlh.png
 
Poslednja izmena:
Malo sam se igrao sa overklokom veceras, aj rekoh sam cu nekako i eto, to je zasad, +100 za GPU i +400 za memoriju, 1.163v i evo ga rez iz Warhead-a, 1920x1080, 8xAA, DX 10, Enth. - 63.41fps :)

nqsc3r.jpg
 
Taj CPU ne moze na 4.5-4.6?

Jel moze jos jedan bench, ali sa 4xAA umesto 8xAA, sve ostalo isto kao i ovaj?
 
Poslednja izmena:
Trebao bi imati negdje oko 65, njegova karta ovako klokovana jaca je od gtx680 stock.
Ako budes vrtio opet warhaed u 1080p ostavi gpu-z radi preglednosti ;)
 
Dobar rezultat.
Imas skor kao gtx680 na 1250mhz odlican rezultat.
Moze li vise gpu ili memorija jesi li probao krajnji domet?
 
Taj CPU ne moze na 4.5-4.6?

Jel moze jos jedan bench, ali sa 4xAA umesto 8xAA, sve ostalo isto kao i ovaj?

Ne stigoh juce da se javim. Za procesor zaista ne mogu sad da se cimam oko dodatnog kloka, ali mislim da ne bi bilo neke velike razlike u rezultatu sve i da je na 4.5ghz recimo. Sto se tice testa, tomasbg ti je vec odgovorio, a i ja se danas malo igrah sa klokom i to je otprilike to, nesto kao i kod tomasa. Znaci uz dobar OC moze da se stigne GTX 680. Evo moj jedan rez, GPU na +147 i memorija na +450

23a8k.png
 
@goldi

moze jos koji megaherz :) gore nista specijalno,zapao mi je primerak koji mozda moze do offset +180 a vidim na overclock forumu ima gigabyt primeraka koji mogu i do +220 ali ja nisam te srece xD
 
@goldi

moze jos koji megaherz :) gore nista specijalno,zapao mi je primerak koji mozda moze do offset +180 a vidim na overclock forumu ima gigabyt primeraka koji mogu i do +220 ali ja nisam te srece xD

Mislim da je i ovo dobro imas skor kao Pcbeast sa svojom gtx680(referentnom) klokanom na 1200, tako da su ove nereferentne dobra kupovina cak bi ja rekao bolje nego kupit referentnu gtx680.
 
Ljudi ajde mala pomoc, dvoumim se izmedju gtx670 msi power edition sa twin frozr IV i asus directIIcu, da li je vredno dati 5000 vise za asus!?
 
Ja bih uzeo MSI... jeste da je taj Asus odlican, ali velika je razlika u novcima. MSI je isto odlican, fino se klokuje, tako da sacuvaj 5k dinara i uzmi MSI :)
 
I ja bi isto uzeo MSI mislim da taj Asus nista nije bolji od Msi a 5k skuplji ;)
 
Preskupo, 7950 je oko 300e...
 
Nazad
Vrh Dno