Šta je novo?

GeForce GTX 670 Thread

ma je.es sto je stara vijest, jel ova glasina tacna? To je bitno :)
 
Naravno da nije.

Opozvace samo onu koju ti budes kupio:d
 
Ma EVGA je vec povlacila neke GTX 670, to sam kao nesto citao. Ma jbs ti ovo, ostajem ja na Radeonu:)
 
Poslednja izmena:
I dalje je ovo best buy kartica. Ali u ovom trenutku. Vec za par meseci kad joj padne cena mozda ne bude best buy.
 
Da li ima jos neko osim Duocom-a i Desk-a, a da imaju ASUS-ove na stanju? Ili uopste da ih planiraju nabavljati uskoro.
 
Onda cu se izgleda morati odluciti za Gigabyte-ov Windforce. Duocom tek 12.-og dobija novu posiljku i to samo cetiri ASUSa, koja su vec rezervisana. Od pocetka sam i mislio Windforce, ali mi ASUS izgleda mnogo kvalitetnije.
 
A verujem i da jeste..
 
Uvoz 4 komada wtf :d
 
Sta ti je smesno? To je jos i dobro, obicno jake graficke stizu 1-2 komada za celu Srbiju.
 
Ma nije to GTX690 1k dolara pa da uvoze dva komada :p
 
U zemlji gde su plate 20k, gde je trziste mrtvo i svi duguju svakom pare veruj mi tih 5 je taman.
 
Pa samo od ljudi na ovoj temi 4-5 su uzeli MSI 670. Privatno znam jos dvojicu koji su uzeli. Na nivou Srbije cifre su sigurno daleko vece.
 
Poslednja izmena:
Kad je rečeno 4 komada mislili se na tog Asusa, naravno da si nije mislilo na celokupnu gtx 670 ponudu :)

Ovih MSI je uveženo na kilo :D
 
Videcemo.
 
Kad je rečeno 4 komada mislili se na tog Asusa, naravno da si nije mislilo na celokupnu gtx 670 ponudu :)

Ovih MSI je uveženo na kilo :D
Verovatno zbog toga ovih uvoze na kascicu dok ne prodaju taj MSI :d
 
Ja sam se dugo neckao oko kupovine MSI a s obzirom da cesto putujem u USA gledao sam situaciju na neweggu i amazonu redovno. Asusa skoro nikada nije bilo. Trenutna situacija je da su na Neweggu Out of stock i top i non top varijanta a na Amazonu ima jedna cela top kartica na prodaju po 530$. Znaci dva glavna online prodavca zbog kojih je Circuit City vec bankrotirao a BestBuy ce uskoro imaju ukupno na stanju 1 Asus karticu.
Jel to znaci da su 4 puta gori od Srbije? Deluje mnogo verovatnije da Asus isporucuje mali broj 670-ki.
 
Slijepci! Stave na sajt za 42000, ja nazovem da rezervisem i kupim, kazu "znate, nema ta za 42000, ali ima ova za 51000"!

Stari dobri Bait and Switch. :)

Inace, vecina retko azurira sajtove (u smislu da sklanjaju iz kataloga robu koja nije na stanju) sto je krajnje iritantno.
 
Slijepci! Stave na sajt za 42000, ja nazovem da rezervisem i kupim, kazu "znate, nema ta za 42000, ali ima ova za 51000"!

Lol klasika kao nema ih pa gruvaj cenu ma idi na windworce nema od asusa nista nemaju u globalu dovoljno komada.
 
Problem je sto sad ni Windforce-a nema, tek od sledece nedelje i opet dizu cene. Sad se vec treba premisljati sta je bolja kupovina, posto je ovo bezobrazno i od Nvidije i od prodavaca.
 
Kao sto rece kolega iznad, ni windforce nema nigdje. Samo MSI, a i njega nema svuda....
 
Ja sam planirao da ugrabim neki Windforce/Direct CU u sledecih mesec dana, ali ako nameravaju da ih prodaju za 400+ EUR (kako su krenuli TOP ima da bude 450 lol) mislim da cu da razmislim...

EDIT: gledam sad malo cene, sa 450EUR se vec ulazi polako u GTX680/AMD7970 teritoriju, tako da mi je limit definitivno 400EUR. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno