Šta je novo?

GeForce GTX 1070 (Ti) Thread

Cekao sam do danas i javili ipak nemaju tu, nude mi u zamenu ove preko 60k :D...... rekla je prvo inno3d, to ona sto je bila za 50k :D:D... barem sam prodao svoju sadasnju sutra ide :p ....

Nisi jedini kojeg ispaljuju. Opet je nestasica i dizu cene. 'Ladno ljude mazu pricom da nema, ili skocio BTC, promenile se cene. Koja tuga od prodavaca.
Stvarno smo banana drzava.
 
Rasprodali malo onaj inno3d i 1060 i 1070, pa odmah sve uvis.... nije tuga nego kuga od prodavaca :type:.... jos mi kaze pratite nas sajt kada se pojavi, reko mislim se /izda ti materina ja sam i pratio non stop, tako sam i uhvatio ovu koja je bila par sati na sajtu :smash: ....
 
Poslednja izmena:
Ma glavna fora je da ti kazu da nema. Povuku isti proizvod, sacekaju malo pa ga vrate po vecoj ceni.
A jos crnje je ako ti direktno u lice kazu da ti ne mogu dati po ceni po kojoj si narucio vec je cena sada veca :d
Sta reci a ne zaplakati :S:
 
Ne vidim problem u tome, da ne mogu da ih prodaju po ovakvim cenama, one bi bile niže. Dokle god ima ljudi koji čiste lagere i sa ovakvim cenama situacija se neće promeniti.
 
rAMA nisam siguran da si razumeo. Odes na sajt ili u radnju, narucis po jednoj ceni. Posle te zovu i kazu ne moze po toj po kojoj si narucio vec je cena veca.
Bezbolnija varijanta je o povlacenju "prodalo se" pa se vraca po vecim cenama ili ti predlazu nesto skuplje gde imaju vecu zaradu.

I posle neko kaze idi kupi u radnji. Zasto bi k.p. zaobisao? Zbog domace garancije? Kod ovakvih prodavaca?! Nemam reci.
 
Naravno da je katastrofa, gule k****c na sirotinji a nisu se setili da ako ne ispoštuje porudžbinu sa sajta gde imaš validan dokaz, rebnu prodavca po džepu da mora da zatvori radnju!I ovako kupujemo sve preko i dovijamo se da dovučemo!Bruka i sramota!
 
Rasprodali malo onaj inno3d i 1060 i 1070, pa odmah sve uvis.... nije tuga nego kuga od prodavaca :type:.... jos mi kaze pratite nas sajt kada se pojavi, reko mislim se /izda ti materina ja sam i pratio non stop, tako sam i uhvatio ovu koja je bila par sati na sajtu :smash: ....

Da li si ti kupio kartu ili si samo naručio?
Da si je kupio onlajn(platio karticom) morali bi da ti je daju po toj ceni, ako si 'naručio', nisi utvrdio ni cenu ni ništa.
Nije lepo, ali nema tu njihove odgovornosti.
 
Narucio ili sta vec po toj ceni - Untitled.jpg , nakon sto su maknuli kartu stoji kao da sam narucio onu stvar... aj ti meni objasni cija je odgovornost stavljatiu u 'izlog' i formirati cenu, dati i neki rok isporuke (u ovom slucaju je pisalo 3 radna dana) za nesto sto 'ne znas' da li je dobavljivo??? da nema tu njihove odgovornosti :d , ja sam neodgovoran hehe... a da dobio sam i ovaj mail -
Vaša porudžbenica je u obradi.
Roba koju ste poručiili trenutno nije dostupna na našem lageru i poručena je od dobavljača.
Očekivani rok isporuke je naznačen na našem sajtu.
Naknadno ćemo Vas obavestiti ukoliko dođe do prolongiranog roka za isporuku poručene robe.
tu mi je vec bilo jasno da verovatno nema nista od ovoga ...
 
Kad su jajosi, kao da je problem integrisati stanje na lageru sa b2c portalom.... I cim nestane da ne moze da se poruci. Mnogo im da plate nekom par stotina evra za to

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
Khm khm, zvali me opet iz emmi-a danas :D, pita jeste li odlucili za neki drugi model :D:D hehehe... rekoh kada bude opet neka akcija ili se pojavi neki 1070 za 50k rezervisite mi taj jedan i pozovite, ne otkazujte mi porudzbenicu :type: ....
 
to je tek bezobrazluk na kvadrat, znaju da ti treba grafa pa da iskoriste trenutak i uvale skuplje!
 
Khm khm, zvali me opet iz emmi-a danas :D, pita jeste li odlucili za neki drugi model :D:D hehehe... rekoh kada bude opet neka akcija ili se pojavi neki 1070 za 50k rezervisite mi taj jedan i pozovite, ne otkazujte mi porudzbenicu :type: ....

Sledeći put, ako si u mogućnosti, probaj da naručiš lično u njihovoj radnji. Mislim da prodavci u radnjama barataju sa više informacija nego ovi kol centru.
 
Ovog puta nisam bio u mogucnosti, dok sam bio na poslu karta se pojavila i nestala :p....
 
Cekaj jesu tebi skinute pare sa kartice kada si narucio karticu? Ako jesi tebe ne zanima ti si platio proizvod regularno i zahtevaj isti a to da li je neko pogresio ili nije to tebe ne treba da zanima.
 
Sledeći put, ako si u mogućnosti, probaj da naručiš lično u njihovoj radnji. Mislim da prodavci u radnjama barataju sa više informacija nego ovi kol centru.

Iz mog iskustva bolje je call centar jer imaju pregled robe na stanju sa dva klika u sve radnje. Recimo ja sam narucio inno 3d 1060 preko interneta i jave mi da je stigla i da preuzmem iz radnje. Odem u radnju radnik kaze da nema. Pozovem call centar on pogleda i kaze tamo je kartica mozete da preuzmete pa je on zvao lika u radnji da ga obavesti pa sam posle otisao i uzeo kartu. Takodje vise informacija o robi imaju u call centru i tamo znaju za akcije ali ne smeju da kazu a u radnjama maltene nista ne znaju. Bolje preko neta ili call centra jer se roba rezervise i bez obzira sto je ima u radnji ako je neko rezervisao bez obzira da li je u istom gradu ili ne roba je njegova, dok se nadje vremena ili ode do radnje lagano moze da se rasproda sve. Barem kada je ovakva situacija sa kartama i cenama.
 
U mom slučaju prodavci iz radnje su nedelju dana unapred znali koje će se kartice pojaviti u prodaji i kada stižu u magacin. Na kraju je ispalo da su se te kartice tek posle dve nedelje pojavile u ponudi na sajtu, skoro nedelju dana posle moje kupovine.
 
Poslednja izmena:
Zasto mislis da je sverc ako licno odes u Madjarsku i kupis za sebe ono sto to treba po manjoj ceni?
 
Zasto mislis da je sverc ako licno odes u Madjarsku i kupis za sebe ono sto to treba po manjoj ceni?

Ako platis carinu i PDV onda svakako nije sverc ;) Ali su retke prilike u kojima ti se ovo isplati da uradis (sada oko NG bude popusta da se cak i isplati sesti u auto i zavrsiti sve legalno).

Sto se narucivanja tice, ne znam da li su nasi shopovi uopste uveli placanje karticama. Ukoliko jesu i ti izvrsis placanje, moraju da ti prodaju po naplacenoj ceni, a ukoliko je u pitanju samo "rezervacija", realno ne mozes da dokazes da je kartice jos bilo na stanju kada si je ti narucio.
 
Slazem se sa tobom ako se ne prijavi na carini, u tom slucaju moze da bude sverc a i ne mora, jer to nije kolicina na koju bi ostvario dobit.
Isto je kao kad nesto kupimo sa Alija, ne platimo ni porez ni carinu, a kupili smo u inostranstvu.

Izvinjavam se zbog off-a.
 
A gde ti kupuješ, a da nije šverc u pitanju?
Ako kupujem ovde to je samo u jednoj radnji mada imam drugare kod uvoznika pa mi je izbor mnogo bolji. Ali nije radnja toliko bitna vec ko je uvoznik. Ne uzimam apsolutno nista sto Alti uvozi zadnjih 6 godina sigurno. Ni hard, ni grafiku, ni vent, ni pastu. S tim zlikovcima i prevarantima necu da imam posla. Razlika u ceni nije toliko bitna jer prvi put kad budes imao reklamaciju upoznaces pravo lice Altija. Pisao sam X puta dogodovstine s njima, zadnji put su mu pokvareno napajanje 2x vracali iz servisa, izvadili garanciju iz kutije i ogulili mi serijski sa napajanja da ne bih mogao opet da ga reklamiram. To je kap koja je prelila casu. Bas mene briga za jedno napajanje. Vise sam im stete naneo tako sto sam odbio ljude da kupuju tamo. Obozavaju da kupuju felericne serije bilo kojih komponenti po nizim cenama i da ih ovde prodaju po full ceni ali kad reklamiras onda krece haos.
Bilo gde, samo ne kod njih ;)

Tapatalk
 
Fascinantno da je u popularnoj radnji 1070ti skuplji od 1080 :D, a 1070 jeftiniji samo par hiljada od 1080.... sajber daj povezi ma sa tvojim drustvom :p ....
 
Elem, opet ima onaj model zotac-a sto sam probao da porucim, samo sada po 62k :D, a rekose to se nece nabavljati vise :D uzmite neki drugi gpu :D... saljem i mail opet da vidim sta ce sad da bude :D:D ...
 
Moj savet ti je da juris neku 980ti u garanciji za oko 350e ako naleti.
 
Vec sam dobio odgovor:

Poštovani,
U pitanju je roba iz uvoza pa Vam mi prenosimo samo informacije koje dobijemo od dobavljača. Obzirom da je cena promenjena, da li Vam odgovara da Vam pošaljemo model u našu maloprodaju?Još je mala količina dostupna.
 
Nazad
Vrh Dno