Šta je novo?

Frižideri

Jel koristi neko Haier HTW7620DNMP serija 7 je u pitanju. Ima 2 fioke u delu zamrzivaca pa me intresuje da li je to dobro resenje da se ne gubi prostor sa tim fiokama. Obicno su dole vrata i izvuku se korpe a ovo mi deluje fensi nisam siguran koliko je prakticno.
 
Jel koristi neko Haier HTW7620DNMP serija 7 je u pitanju. Ima 2 fioke u delu zamrzivaca pa me intresuje da li je to dobro resenje da se ne gubi prostor sa tim fiokama. Obicno su dole vrata i izvuku se korpe a ovo mi deluje fensi nisam siguran koliko je prakticno.
Ja sam taj gledao, al sam morao neki do 190 da uzmem zato sto sam vec uradio kuhinju, deluje top frizider
 
Kupio sam Gorenje no frost frižider i interesuje me jel normalno da se čuje poprilično glasno škljocanje releja?
 
Nije to relej, to se čuje kada se gasi kompresor, verovatno sistem, gas kroz cevi odradi taj zvuk.
 
Neka preporuka za kombinovani ugradni frižider do ~100k?

Trenutno mi je ovaj Bosch favorit - KIN96VFD0, ali čisto da proverim i sa ljudima u materiji. 🙂
 
Nije to relej, to se čuje kada se gasi kompresor, verovatno sistem, gas kroz cevi odradi taj zvuk.
Jasno, hvala na pojašnjenju. A normalno je da je taj zvuk poprilično glasan? Povezivao sam no frost tehnologijom jer ranije nisam imao takav frižider, a kod starih se to ne čuje.
 
Bosch KIL22VFE0 ugradni frižider, misljenje? meni deluje da je cena visoka, ali nisam u toku sa cenama frizidera tako da ne znam da li je to ok. gledam neki manji ugradni kombinovani frizider, ali nisam nasao bas puno opcija. ako znate, predlozite.
 
Ugradni su generalno preskupi a pruzaju prilicno manje prostora. Ja sam iz tog razloga odustao od kupovine istog te pazario klasican za manje novca a dobio vise prostora.
 
ne bih mogao da uklopim full size nikako, ugradni ili ne. danas mi stolar poslao crtez kuhinje, pa mozes videti da ako bih ubacio full size frizider, izgubio bih dobar deo radne ploce. palo mi na pamet i da mozda uzmem bez zamrzivaca, pa da uzmem ugradni zamrzivac posebno, al opet bi bio problem da ga uklopim takodje. jedino u ostavu zamrzivac.
naleteh i na ovaj jeftiniji:

viber_image_2026-04-27_16-29-07-243.jpg
 
Mene interesuje neka preporuka za kombinovani frizider, koje su trenutno marke najkvalitetnije?
Cena tu negde 70-80k max.
Imao sam do sada LG GB3133TIGW i trajao je jedno 20ak g voleo bi da mogu da nadjem slican ali sada vidim svi kazu LG vise ne valja cesto se kvari ko i Samsung?
Da je no frost (ovaj je bio total no frost i A+) dole zamrzivac..
 
Нека препорука за вертикални фрижидер са једним вратима (да није комбиновани) од запремине 300+литара,буџет неких до 60,000.
Колико сам видео нема пуно јер су углавном популарни комбиновани фрижидери.
Углавном су Beko,Gorenje,Vox доступни по пар модела. Ако има препоруке слободно пишите.
 
Mene interesuje neka preporuka za kombinovani frizider, koje su trenutno marke najkvalitetnije?
Cena tu negde 70-80k max.
Imao sam do sada LG GB3133TIGW i trajao je jedno 20ak g voleo bi da mogu da nadjem slican ali sada vidim svi kazu LG vise ne valja cesto se kvari ko i Samsung?
Da je no frost (ovaj je bio total no frost i A+) dole zamrzivac..
Haier, nema greske
 
I moja preporuka za Haier. Uzeo sam ovaj model pre 2 meseca HBW5519E.
Bio na odlicnoj akciji 65.000.
Total no frost. Nečujan. Zavrsna obrada u klasi skupljih.
 
Pozdrav ljudi, koji bi mi kombinovani frižider preporučili, visine do 180cm. Cenovno do nekih 35-40000 din. Kakvi su beko, vox, gorenje? Stari končar posle 35 god je na izdisaju.
 
Nazad
Vrh Dno