Šta je novo?

Fotografije - 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neeeee, to je ogromni dildo, ne penis pobogu :d

torre-agbar-crop.jpg
 
Ja ne znam sta filozofirate toliko.

1. Vise ekspozicija, normalna stvar je to sklopiti.

2. Zamena 2/3 fotke, stavljanje neba iz druge price, to vise nije to. Nemam nista protiv, da me ne shvatite pogresno, samo to vise nije fotografija.
Pa - 2., jer bas o tome smo i pricali - nebo je zalepljeno sa neke druge fotke, i to je vec digital art imo...
 
То је боље Гизмо. Да ајде провали да сам небо користио са друге локације исти дан.

 
Vidi se da je ubaceno, ne treba cak ni da se zumira, ali lepo izgleda :)

Bas su ti dobre fotke na flicker-u :)
 
Poslednja izmena:
Свака част ако видиш, ја не бих приметио. Хвала ;).
 
Provaljuje se zbog perspektive, nije ista na oblacima i na subjektu.
 
Ahaaaaa ladno... Ja baš gledam šta bre ovi primećuju u pm :) Mada sam ja duduk za te stvari meni bi i hram onaj prošao
 
То сам одрадио за 3мин буквално. Може то далеко боље од лаика као што сам ја. Тај дан је пржило и фоткао сам око подне, overcast тако да сам то одрадио.
 
Pa vrhunski photoshoper ce odraditi montazu da ne primetis nista, ali opet se vracamo na isto - to nije fotografija, to je vec digital art...
 
Zato emocije jos niko nije fotosopirao. Bar ja da znam. Fotografija je dio umetnosti. E sad da li treba ulepsavati nesto ako vec nije tako ja licno nisam pristalica toga. Blaga korekcija boja da. Umetanje stranih tela ne.
 
Lepo jeste ali nisam ni ja za ove PS radove. Previse nerealno izgleda. Mogao si neko nebo prikladno ambijentu.

I ja nikako ne volim bilo sta sto menja drasticno originalnu fotku. Korekcije u smislu poboljsanja kontrasta,boja,wb,ispravljanja distorzija,aberacija i sl ,naravno,podrzavam.
Fotoshopovanje gde se menja sustina,docrtava i ubacuju objekti,pozadine i sl., podrzavam jedino ako se radi neka reklama i tako to.
Digital art ne volem, pa to ti je :). Pogledajte samo nase casopise: ljudi su neukusnim fotosopovanjem dovedeni do neprepoznatljivosti.
Ponekad moram da citam tekst da bih znao ko je na slici ( pogotovo kad su dame u pitanju).
Izgleda da te fotografije ne obradjuju fotografi..... E to stvarno ne podnosim.
Verovatno iz istog razloga ne volem ni devojke sa silikonima.
Sto vise prirode- to bolje ;)
 
Pa bolje da ima silikone i da ne mora ni trunku sminke da stavi na sebe, nego da nema silikone i da se pokriva sa 2 kg pudera i da stavlja podizace grudi i sta sve ne da bi bila prepi*ka. Svakom svoje ;)
 
Odlična pčelica, baš mogu zanimljive fotke da se naprave sa tom makro stotkom :) Ne preteruješ, ionako je cela ova sekcija polumrtva, ovako se barem nešto dešava.
 
Kako mislis sa pozadinom? Tek krece prolece pa ce biti iz svih poza. Inace pcele su jako teske za fotkanje. Ne mogu ni sa blicem sa 180ss da uhvatim lepo i zamrznem pokret.
 
Mene interesuje koje si sve filtere koristio? :)
 
Рим
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno