Šta je novo?

Forza Motorsport 4

1van

Cenjen
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruke
16
Poena
154
...
 
Poslednja izmena od urednika:
Tri Forze za jednog Gran Turisma.

Jesu li ove slike iz foto moda?

Nešto mi govori da će ova tema biti veoma uzbudljiva.
 
Dobra ti je reklama za sajt, kladim se da nemash vishe od 15-ak godinica :d

A shotovi su sa E3 od juna, bash me zanima shta to znachi prvi na balkanu :d I naravno da su najgori render :)
 
Poslednja izmena:
(Off)
Za godine nije potvrdjeno pa je izgleda zato RP - rating pending - sto znaci da ce se od trenutka objavljivanja igre znati za koliko je minimalno godine, preporuceno.
Sto to nije bitno uopste, bitno je da ce se verzija ove igre naci uskoro na trzistu, i da cemo uzivati u njoj.
 
Mogu misliti :D Za koliko su je uradili 6 meseci? :D ... znaci, neverovatni su :D Ako nista, bar ne moras da kupis volan :D :D :D

Edit:
Evo gledam ove vide-e :D ahahaha! Trebalo je coveku da daju poklopac od serpe da mu bude lakse :D I dobijes gomilu poena kad preteknes nekoga? :) waaaaau! :D
 
Poslednja izmena:
kako mislis uskoro kad pise da je release date za skoro godinu i po :)

inace, nesto mi cudno u onom klipu sa linka koji sam ostavio: kako se radi "klik" rukom? i tamo na 3:00 kursor (ruka) se pojavljuje na ekranu pre nego sto ovaj sto pokazuje uopste podigne svoju ruku, imao sam osecaj kao da on juri kursor, a ne kursor njega :), a isto za taj "klik" posle toga, kao da je klik poceo pre nego sto je on mahnuo rukom?
 
Ma daaaaj, ubacuju ovaj motion ko da je neko svetsko cudo. Pa pre cu da kupim profi gaming volan koji stvarno daje dozhivljaj prave vozhnje nego da drzim ko retard ruke ispred sebe i imitiram klinca od 3 godine u pesku i pricham "brrrm brrrm".

A sto se tice grafike u ovom videu, idalje ne mogu ni da se priblize GT5. Ne tolko u poligonima kolko u osvetljenju. Ja ne znam sta Polyphony radi, ali samo zbog njihovih refleksija, kola izgledaju ko prava. A Forza je uvek imala tu shminku da igra idalje izgleda kao igra.
 
Ma daaaaj, ubacuju ovaj motion ko da je neko svetsko cudo. Pa pre cu da kupim profi gaming volan koji stvarno daje dozhivljaj prave vozhnje nego da drzim ko retard ruke ispred sebe i imitiram klinca od 3 godine u pesku i pricham "brrrm brrrm".

Hahaha ovo ti bilo dobro :D

Mada se ne slazem sa tobom, grafika ce sigurno biti bolja.
Kao prvo igra po video klipovima ,se ne moze videti najbolje a kamoli meriti sa drugim igrama za koje znamo kakva je grafika.
Drugo ovo jos uvek nije zavrsna faza, tako da je ovo demo, imaju oni jos dosta da porade na njoj.

A i microsoft se takmici sa razvojnim timom GT5 tako da ce ovog puta verovatno nadmasiti GT5, sa svojom FM4
 
Poslednja izmena:
Pa da, da li je Grand Turismo 5 ili Grand Kafa 5, isti djavo :d:d
 
Pa super je... uporedi one rendere sa onim snimkom, identicno zar ne? :) I dobijas poene kad preteknes nekog? Kad sam video zabolela me glava kao kad vidim Kursadzije..
 
Video... :) Smesno majkemi, bili su ozbiljniji sa prva dva dela..
 
Znaci ti mislis da je Forza 1 ILI Forza 2 bolja od Forze 3 ?
 
Nisam igrao nijednu tako da ne mogu da kazem koja je bolja.. ono sto sam malo pratio izgledalo mi je da su imali ozbiljnije namere tada, ovo sto rade sa cetvrtim delom je komedija stvarno..
 
Ma daj Microsoft pravi komedije... jel glumi Zika Pavlovic?
Onda cu da se smejem dok je budem igrao kada izadje!
 
Poslednja izmena:
koja je fora sa tom forzom, igrao sam dvojku i trojku i igrica je bezveze skroz. obožavam vožnje inače ali shift i dirt 2, koji su takođe šitovi su mi bolji od forze. u trojci je grafika bila baš loša, kola su izgledala kao svilene bombone.
GRID je i dalje ne prevaziđen, bar dok ne izađe dvojka.
 
Forza 2 је, реално, једина игра у серијалу где се награђивала правила вожња. У тројци некажњено могу да радим шта хоћу с аутом (док сам на асфалту, чим сиђем, он стане у милисекунди), скоро је немогуће изгубити контролу. Графика је очајна, делује као демо мод на новијим телевизорима. Заболе очи после неког времена.

Људи са форума се можда сећају да сам бранио двојку, као игру, која је кад се све сабере, боља него GT4 и GT5p. Али онда је изашао онај Nissan демо, и иако је имао један ауто и стазу, био је забавнији него комплетна Forza. Што, додуше, није ни чудо, имали су бесконачно пара и времена да га направе.


Тако да, Forza 4, или Forza 4 Kinect, како год се звало, може да буде много испред Shift-a, GRID-a, и сличних по реалности, али чисто сумњам да ће игра стварно имати циљну публику. Покушаваће да направе да сви могу да играју, да се све буџи и сређује (и то аутоматски), а да истовремено убаце и не знам какву физику. Немогуће.
 
ma ja jedino nisam ukapirao ko je 1van, pretpostavljam da je neko ranije banovan pa dosao da podje*va. mada nije iskljuceno i da nije banovan, vec samo ima 2 nick-a..
 
Forza 4 je nadmasila svog rivala Grand Turismo 5, svojom grafikom. A to ce uskoro biti potvrdjeno.


Nisam znao da je Grand Turismo 5 vec izasao?Mislim nararvno u slucaju da ga je nadmasila igra koja jos nije izasla, sto je zaista impresivno :)
 
Nazad
Vrh Dno