Šta je novo?

FIFA 2011

Možda ne mogu svi igrači da urade tu fintu.
 
ma moj virtual pro moze ima 5 zvezdice skill. Ma finte uopste ne rade sa levim analognim kad stavljam upravljanje. Jednostavno se samo pomera igrac u cemu je poenta da stavim da se upravlja na levi analogni onda bi mogao tu fintu i na tastaturu da radim na skretnice da je tako kao sto si ti rekao da je fora samo da se stavi upravljanje igraca na analogni
 
kad uradis rabona fake javi mi se! meni levi analogni treba za tu fintu:

 
O bože, finte se ne rade samo na analogom nego kombinacija nekih dugmica i desnog analognog stika. Samo se pomoću i analognog krećeš, d-pad ti služi za taktike, naravno uz kombinaciju dugmića i povlaćenje i tako to :)
 
meni je L2 za finte plus desni analogni, (O boze boze) pa video sam na fifa help sve komande za svaki skill move kako da uradim ali nece ove kombinacije gde se kombinuje i Left Analog Stick!
 
krastavac možda ti treba x360 pad za to :) te sa desnim nisam probao. Valjda znaš da ti treba i igrač sa "znanjem" tih finti, ne možeš sa svakim to da uradiš.
 
meni je L2 za finte plus desni analogni, (O boze boze) pa video sam na fifa help sve komande za svaki skill move kako da uradim ali nece ove kombinacije gde se kombinuje i Left Analog Stick!

Jel ti čitaš šta pišemo? :wall:

Levi stik prestavlja kretanje igrača, znači na džojpadu prebaci da se krećeš na analog, kao što je već rečeno.
 
0ptimus_Prime Pozdrav druze, nemoj dzabe da pokusavas da radis finte, jer i ja imam taj dzojstik i izgleda da se sa njim a i sa nekim drugim logitech dzojsticima ne mogu raditi. Mozda postoji neki fajl za podesavanje kontrola kao sto je bilo u prosloj fifi. Ako neko ima resenje nek pomogne.pozz
 
Ako rade ostale finte ne vidim razlog zasto ne bi trebale raditi ostale.
 
Uspeo sam da uradim rabona fake i ne mora analogni za tu fintu, uspeo sam i na gamepad i na tastaturu da je uradim :)
 
A zna li neko kako da Save-am Replay gola , nigdje te opcije ...
 
Uspeo sam da uradim rabona fake i ne mora analogni za tu fintu, uspeo sam i na gamepad i na tastaturu da je uradim :)

Pa možeš, pošto se ti driblinzi rade u kombinaciji sa kretanjem igrača (za koje je nacrtano da se rade levim analogom, pošto je pretpostavljeno da tako igraš default), ali je neke finte mnogo zeznuto raditi ako nije na analogu, a i kretanje igrača, je u 360 stepeni, pa nema smisla igrati drugačije zbog preciznosti.
 
A zna li neko kako da Save-am Replay gola , nigdje te opcije ...

Šta će ti save replay na kompu pored živog frapsa? :)
 
Pa volio bi da save-am one golove koji su bas dobri , i nekad kada ih budem imao dovoljno napravim Top 10 , ali puno je lakse ako ih mozes pogledati ponovo iz igre iz razlicitih uglova kamere i slicno , nego kada samo gledas snimke ...
 
Mislim da to ne postoji na FIFI. Ako ciljaš na onaj mod koji postoji u PESu, mislim da FIFA nema adekvatnu paralelu. Možeš samo da snimiš i to je to. Ali zato, ako hoćeš imaš ceo meč na replayu ako hoćeš da snimaš :)
 
E ako hoće neko, da ne postavljam u oglasima, retko ko gleda ovaj topik će gledati i tamo. Imam original fifu neotpakovanu, ako je zainteresovan neko neka mi piše na pm
 
promena kopacki

Dal moze u fifi 11 da se menjaju kopacke igracima, kao u pesu???
 
Kako radi multiplayer u FIFI, jel ima laga sa SBB 6Mbit? Da ne uzimam original dzabe, hteo bih ga samo zbog multiplayera
 
Ja sam igrao sa drugarom, pa cak i 2 na 2 sa jos dva nepoznata lika koji su se prikljucili, sve to jedino preko Game Rangera, drugi nacin ne postoji...
Meni nije lagovalo, drugar se povremeno zalio, ne uvek, ali je sasvim igrivo, mozda mu je i zbog konfiguracije kompa koja je losija od moje, ili veze (tad je imao 256 UL, sad je to vec 384) i ko zna zbog cega vec...
Ako si bas pasionirani igrac daj pare ako nisi onda eto nacina...
 
Ima mnogo cheatera, koji izlaze kad je očigledno da će izgubiti utakmicu. Ako nemaš još nekoga ko uzima, ne kupuj original - moja preporuka.
 
Uh, ti što izlaze... Dođe mi da ih šljepim kroz monitor. Mahom ako je neki unikatan nick, onda zapamtim isti, dodam ga u prijatelje i malo da iznapušavam (doduše, ne svakog). Jeste nekultuno, al' kad ti njih 3-4 izađe u roku od 20-30 minuta, popizdiš. :)
 
Kako radi multiplayer u FIFI, jel ima laga sa SBB 6Mbit? Da ne uzimam original dzabe, hteo bih ga samo zbog multiplayera

Ja sam uzeo, pre neko veče odigrao +5 utakmica sve regularno, jedan ***** mi je samo izašao pred kraj i to je to. Ima ljudi, preko dana više nego noću, ja sam igrao baš kasno, oko 3 ujutru otprilike i bilo je 20+ igrača konstantno, uvek si mogao da nađeš partiju. Onih sa boljim skillom je naravno bilo više, ja sam išao u rangu sa mojim, jer samo što sam počeo da igram mp, ebi ga boranije su ali neću da gubim skill points-e jer neko igra samo odbranu i na kontre me pre**** sa chelsea-em
 
krastavac možda ti treba x360 pad za to :) te sa desnim nisam probao. Valjda znaš da ti treba i igrač sa "znanjem" tih finti, ne možeš sa svakim to da uradiš.
Jel ima neko link sa komandama za x360 pad - onaj u igri mi se ne svidja...
BTW -BARSA - Arsenal, jel gleda ko ;)
 
Google-uj, mislim da ima, uključujem TV pa me mrzi sada da tražim :D
 
Ja sam uzeo, pre neko veče odigrao +5 utakmica sve regularno, jedan ***** mi je samo izašao pred kraj i to je to. Ima ljudi, preko dana više nego noću, ja sam igrao baš kasno, oko 3 ujutru otprilike i bilo je 20+ igrača konstantno, uvek si mogao da nađeš partiju. Onih sa boljim skillom je naravno bilo više, ja sam išao u rangu sa mojim, jer samo što sam počeo da igram mp, ebi ga boranije su ali neću da gubim skill points-e jer neko igra samo odbranu i na kontre me pre**** sa chelsea-em
Uh, ja tako najviše volim da dobijem. Sa što manje šuteva i sa malim posedom lopte :) Brat je jednom izašao iz utakmice i počeo da se dere "Aj mi objasni tvoju igru, molim te!!!" :D
 
Ma ne, nije problem takva igra, to je ok, ali on i nema loptu, ja volim da igram ofanzivno, iz fazona povede 1:0 preokrenem 2:1 bude 2:2, 3:2 na kraju za mene i drogba šutne iz pičke materine i da mi go, a pritom ima posed lopte od 30% tokom cele utakmice, totalno kontrolišem igru, a golman mu vadi svakakva govna. Istog igrača sam posle 3x za redom pobedio sa 4:0 i na kraju je izašao, a da, sve vreme sam igrao kao Milan a on je birao Barsu, Chelsea, Liverpool i tako to.. Mislim bruka. Pun mi je ***** takvih više na netu. Ili kao jedan bira Chelsea i nerešeno 2 utakmice, posle ja izaberem Chelsea dam mu 2 gola u prvih 15min i čovek izađe iz igre, hvala doviđenja. Morončina.
 
Momci da li postoji neki patch sa nasom ligom i reprezentacijom ?
 
Ne, još uvek. Pogledaj na fifa serbia sajtu, ako ga neko uradi, oni će.
 
Covjece nije lako biti igrac na PC-u ako volis nogometne "simulacije" :wall:

Prvo sam igrao Fifu mjesec dana i sve super , mislio sam evo napokon jedne sjajne igre , i onda skontam da su golmani svemoguci kada su sutevi sa 25m u pitanju , i pokusavam da uzivam u igri ali mi konstantno u glavi ono " ne mozes dati golcinu sa 25 metara , golmani uvijek isto brane" i odlucim instalirati PES.
Tamo opet golmani su OK , nekad brane , nekad ne , kako i treba , ali zato odbrana KATASTROFA , AI KATASTROFA , igrac koji vodi loptu duplo sporiji od onog pored njega , Walcott sa loptom trci kao ja bez lopte , i na kraju ni sam ne znam sta da igram.Povraca mi se od obe igre , malo im fali (pogotovo Fifi) da budu OK , ali prave takve greske da je to tesko i shvatiti. :mad:
 
Pa ove simulacije su pravljenje da budu uživanje kada igraš protiv živog protivnika a ne protiv kompjutera. A i golovi sa 25+ metra, to je glupost što kažeš, izvini ali izgleda da ti ne znaš da igraš :/
 
Nazad
Vrh Dno