Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

jel dobio neko fifa kay ? ja sam preko Gameholds kazu da stize 25 ,prosle godine su poslali ranije :D
 
Untitled.jpg

:banana:

Upravo uzeo key na nuuvemu, dobijete key odmah, izasao me 33.97e
 
Poslednja izmena:
Stigao i meni kakva drama, kakva zurka, zurka momenti prelepi opaaa!!!:banana::banana::banana:
 
Dajte preporuku za vpn softver?

edit:

Snasao sam se, radi :)
 
Poslednja izmena:
kako da igram preko vpn i sta je to molim iskusnije clanove da pojasne :D predhodne seriale sam po principu install and play
 
Mogli bi malo da smanje brzinu golmanima.
Uvek su brzi od mojih napadaca.
 
Mi koji nemamo novca da kupimo igru, cekamo lek. :) :D
PS: Ne daj Boze da bude kao proslee godine sa Fifa 14-om, kad smo cekali i po mesec dana za valjan lek. :)
 
Poslednja izmena:
kako da igram preko vpn i sta je to molim iskusnije clanove da pojasne :D predhodne seriale sam po principu install and play

Skini program sa VPNgate(.)net instaliraj pokreni klikni dva puta na vpn relay servers nadji neki server iz Koreje klikni dva puta na njega sacekaj da se konektuje, pali Origin uloguj se i igraj. :D
 
Brutalno izgleda, ali sacekacu final :p Definitivno PES otpada posle par godina...
 
Drugari, aj mala pomoć. Nisam igrao Fifu sigurno nekih 2 god. Sad igram 15 i ne mogu da se sastavim u odbrani. Napad tu i tamo. Igram na Alternative i X mi je contain a kocka tackle. Znaci kad jurim igrača i tu sam ispred njega jel stiskam X ili kocku da uzmem loptu? U većini slučajeva ako baš u pravo vreme ne stisnem kocku, ovaj me uvek prodje.

Može li neki savet?

Thx
 
na X ce samo da prati igraca, kocka samo kad si dobro pozicioniran inace ispadas bezveze :) znaci pratis i ne ispadas i cekas pravi trenutak za kocku :)
 
Ok, hvala na informacijama, nisam mogao da se strpim jos tako da sam poceo da igram preko vpna igricu, posto prvi put igram ultimate team, dali su mi dusmani neki random team name dudley county, koji nema sanse da promenim. Postoji li neki nacin da to uradim?
 
Hteo sam da pojacam moj komp iz 2010 god.On je sve imao na minimumu za fifu 15 a to je; procesor i3 na 2,93 ghz,memoriju 4 gb,graficku 5770 ...kupio sam novu graficku r7 260x 2 gb GDDR5 i hteo sam da dodam i memoriju da imam 8 gb,kako je preporuceno...i da ladno igram na high pojacavanjima kako sam uvek i igrao bez seckanja.Ali,kad sam stavio novu memeoriju,znaci jos 4 gb,nije hteo komp da radi.Rekose mi da moja maticna ploca H55M-E33 nije kontaptibilna sa ovim novim memorijama.U pitanju je memorija kingston.Sad,daju da kupis bolju graficku i radi dobro a memorija sipak!Tako da ne znam sta da radim,malo bolje se igra demo,ali nije to to kako sam navikao.Puko` lovu a dobitak nista.Tako da eto malo da se izjadam kolegama fifomanima i ne pravite moju gresku,ili se raspitajte sta tacno vas komp podrzava u tancine.Ja sam se raspitao samo za graficku,za memoriju sam mislio da moze bilo koja ...ccccc...Bolje da sam stedeo za novi Komp Gamer,ovako samo gubim zivce,eh zivote lutalico!!!:S:
 
mislim da memorija nije toliko bitna, sad neznam za finalnu verziju jos uvek nisam probao, ram mi je bio zauzet oko 1,8-2GB kad nista ne radim...znaci samo neki sitni programi koji rade u pozadini....kad sam ukljucio fifu DEMO i u toku igranja ram je isao najvise do 3,5GB zauzeca....tako da bi 4GB trebalo da bude doboljno....naravno fifa igrana na max podesavanjima u 1920*1080 jedino je fps zakljucan na 60, sa jednom grafickom GTX460 koja je isla od 50-100% opterecenja u toku igranja, procesor i7 koji nije prelazio 20% opterecenja...moguce da ti je za fifu problematican procesor...znaci umesto memorije zviznes i5 i miran si :)
 
Poslednja izmena:
Убијам ове банане ајде додајте ме па да се цепамо: NenadSerbia
 
Ne razumem, uvek si mogao saigraču pravovremeno dati komandu sa L1 da utrči u prazan prostor kada ti to želiš. :)
Naravno ali sad to cesto rade i sami. Meni to posebno odgovara jer igram puno sa puno kratkih paseva i brzih dodavanja pa ne mogu bas uvek davati instrukcije ko i gde da se otkriva. Postavicu par golova da vidis o cemu pricam
 
Nemojte da bidujete NESTAJU COINI
 
Posto samo igram UT ne znam za druge modove ali sada je mnoogo teze postici gol, nema vise suteva iz nemogucih pozicija, mora tacno da se namjesti inace ode lopta u pm :) Takodje igra glavom je sada cini mi se skroz manuelna, mora da se tacno nacentrira dje ces loptu, promasio sam gol iz par zicer pozicija :)
 
Naravno ali sad to cesto rade i sami. Meni to posebno odgovara jer igram puno sa puno kratkih paseva i brzih dodavanja pa ne mogu bas uvek davati instrukcije ko i gde da se otkriva. Postavicu par golova da vidis o cemu pricam

Da da, krenuo sam sinoć da igram i primetio da su daleko aktivniji saigrači. Malo sam i zarđao pošto sam preskočio 14, ali taman će to da dođe na normalu dok ne ispucam kontrakte ovim fut igračima koje ne mogu da prodam. :d
 
Vrh Dno