Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Станковићу да ли лагује? Има ли неких других проблема?
 
Koji problemi?
Mene i dalje nerviraju golmani, brane na penalu, predaleko su od linije.
Mislim da su xbox one i ps4 već dobili neki patch, uključujući i vracanje golmana ka liniji
dobro i ti , a sto se tice padanja fpsa na 30 ??? u replay momentima ???
 
Pa ima mozda malo laga, ali ništa strašno, igrivo je.
Jedino što ne uspevam da udjem u UT, a to me vise zanima od seasons - a

@borat
To za replay nisam primetio, mada smo i ja, i protivnik, prekidali replay.
 
Poslednja izmena:
a koju vi verziju igre imate meksicka ili evropska, posto sam ja kupio evropsku moram cekati 25 za key...
 
Sutra se otkljucava PS4 verzija. Kako je vas posluzila sreca sa gift i free packovima? Ja sa ovima krecem u pohod na div 1 :D (bas su jadnici sto nisu bar slike promenili).

ita.jpg


A kad vidim kakve timove vec imaju, place mi se.

http://forum.ea.com/uk/posts/list/2929873.page
 
Poslednja izmena:
Ja jos nisam počeo da sastavljam tim.
Imam 15000 za sada, pa videćemo, na sta cu da potrosim
 
U dobar si... ovaj tim me je kostao oko 7k. Cene boljih igraca su nerealno visoke, na pocetku je najgore.
 
Ko je pazario na nuuvem, može sad da pokupi ključeve. Dali su dva posebna, jedan za FUT packove, drugi za igru.
 
Golmani nazalost ostali ubagovani, valjda ce ako budu slusali igrace popraviti to prvo i sto pre, inace i nemam drugih zamerki, ceka se da sutra otvore servere da krene fut konacno. Moze onaj Seasons al se ne dobijaju coinsi...
 
Neki vec skidaju "narodnu" a "lek" ce dobiti kad se otvori apoteka,ha,ha,ha.:D
 
kako neki od vas vec sad mogu da igraju? ja mogu da je skinem ali pise da tek mogu od 25-og da igram
 
Ko ima Ultimate verzija, ne može ući u UT.Nadam se da ce srediti to uskoro
 
Od malopre moze sa ultimate verzijom, licno probao. Verovatno zbog pustanja americkih servera. Prvi utisci- lopta i igraci se neprirodno klizaju, pusta se gruba igra a sa druge strane zbog bafovite fizike iz komicnih situacija se sviraju faulovi, penali...Sada moze da jedan od igraca prekine uvodnu spicu i odmah krece utakmica. Ali brzina je ove godine OP ocigledno, kad se izdvoji napadac nema pomoci.
 
Speed speed speed.... ideemo.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1411462526889.jpg
    uploadfromtaptalk1411462526889.jpg
    25.6 KB · Pregleda: 132
Ja sam sinoc igrao i veoma sam zadovoljan. Nikad bolja kontrola lopte, pokreti su odlicni i saigraci odlicno utrcavaju u prostor, traze loptu. Nisam igrao UT, ne znam kkao je tamo sto se tice brzine ali dok sam igrao seasons bas sam imao osecaj da nije sve u brzini. Par puta je golman lose reagovao ali nista strasno. Od mene odlicna ocena
 
Sudeći po demou, definitivno pace ima mnogo manji uticaj nego prošle godine.
 
Koliko se gold packova dobija ako se uzme Ultimate team edition?
 
Znaci neki su vec ozbiljno krenuli sa igrom, a ja cu da se osusim dok je ne puste :D Dodajte me barem na originu, nick : balzakur
 
Utrčavanja meni nikada nisu ni bila problem, uvek si mogao dati komandu da krenu u utrčavanje :)
 
Utrcavanje ne, ali je onda taj zadnji pas bio kritican jer ga u vecini slucajeva katastrofalno salje, ili gadja protivnickog igraca, ili ga salje tvom pogresnom, jedini nacin da se to izbegne su bili pasovi bez ikakve asistencije ali to je onda muka za sebe... sada koliko sam iz Demoa video to radi ubitacno dobro.
 
Ne razumem, uvek si mogao saigraču pravovremeno dati komandu sa L1 da utrči u prazan prostor kada ti to želiš. :)
 
Jesi, ali je bio problem nakon toga poslati odgovarajuci pas. Taj zadnji pas je cesto unistavao veliki broj kontri tipa 3 na 1 i sl...
 
Nazad
Vrh Dno