Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Ok jel je ovo moguće? Igram dva dana FUT i ovo je neverovatno šta se dešava.

Čovek trči, znači TRČI SPRIT ceo teren, i ODBIJA SE od mojih igrača, znači ono GURA ih, ono skače preko njih gura ih, prolazi ceo teren, sprint nezaustavljiv i dalje gol.

4x tako.......... bukvalno ga samo gledam, ne mogu apsolutno ništa da uradim. PRESSING PRATIM GA SA BRŽIM IGRAČIMA, ne oni kao od kamena da se odbiju... veći brži, nema veze, lik trči slalom i daje gol.

Moja odbrana ne može apsolutno ništa. Ovo se samo u FUT-u dešava, ni jednom nisam ovo doživeo u Online Seasons ili bilo gde drugde, samo u FUT. Da li je moguće da je OVLIKO BROKEN! Da ja ne mogu da zaustavim igrača? Koja je fora sa tim trčanjem tako bez puštanja? Ovo je kao ****ni PES pre 10 god ovaj FUT prokleti, da li je ovo moguće šta se dešava?

Ovo je najveća glupost u istoriji simulacije fudbala na svim živim platformama.
 
Ovaj tip gameplay-a važi apsolutno samo za FUT. OVo se ne dešava u ostalim modovima.

Zašto je tako, ne znam.
 
Ovaj tip gameplay-a važi apsolutno samo za FUT. OVo se ne dešava u ostalim modovima.

Zašto je tako, ne znam.
Koji je igrac bio, moguce je da je imao dodatne atribute na igracima i meni kad je bitna utakmica stavim traning kartu all atributes +10 dos santosu u napad pa ga ti nahvataj sa pace 98. Koristi contain i ja sam imao problema sa odbranom razlikuje se ove godine moras dosta da pazis i taktiku podesavaj ako ima brze igrace stavi na park the bus, counter attack stavi da ti defanzivni vezni ne idu u napad da se krila vracaju u odbtanu itd... Mora dosta da se razmislja u odnosu na predhodnu godinu a da ima bugova i exploita ima i uvek ce ih biti.
 
Poslednja izmena:
Da, one kartice sto budze atribute su nevidjena glupost.
 
Ja do sad nisam video ništa što ne može da se spreči sa kvalitetnom odbranom. :)
 
Ja do sad nisam video ništa što ne može da se spreči sa kvalitetnom odbranom. :)
Takodje, i obavezno koristite onaj potez ljudi da igrac "stane" na dvije noge kada se branite, mnogooo bolje cete igrati odbranu. Meni je to na R2. Posebno pomaze kod onih ljigavih usetanja u 16 bez brzog trcanja.
 
Jel moguce da na konfiguraciji iz potpisa postoji onaj mrtvi stuttering? Znaci ne klasicno seckanje nego nesto kao povremeno cepkanje slike. Totalno je nezavisno od visine detalja i rezolucije. Zanima me jel neko imao taj problem i jel uspeo nekako da ga resi?
 
Probaj da otkljucas fps u podesavanjima igre a ukljucis vsync u profilu graficke
 
Pitanje, jel mogu da instaliram fifu na 2 racunara, s tim da sejedan igra offline a drugi online?
 
Probaj da otkljucas fps u podesavanjima igre a ukljucis vsync u profilu graficke

Ma probao sam sve kombinacije sa vsyncom, refresh rate-om, triple bufferingom i ostalim zezalicama ali nikako ne mogu skroz da ga odstranim. Jedino kontam da mi mozda ne pravi problem sto je i3 procesor mada on mi na ovoj masini gura mnogo jace igre na full podesavanjima bez ikakvih problema.
 
To moze i u isto vreme da se igra? Tipa moj drugar se uloguje na moj origin i ode offline, a ja se ulogujem i budem online
 
Da to sam i malopre potvrdio. Samo on ide offline na Originu
 
Ni najmanje nisu preterali, pogotovu za Ibarba koji je na svu muku dobio i 4*.
 
Kako spasiti custom taktiku na FUT-u?
 
Evo sad vec posle koiko utakmica mogu da zakljucim objektivno da je AI u odbrani katastrofalno uradjen i da golmani imaju bagova.
Odbrana u pojedinim momentima izgleda kao da nema nameru da napadne protivnika i to nema veze sa mnom i mojim igranje, isto ja radim protivnicima, ako se zaletim sa centra sa odgovarajucim igracem niko mi nista ne moze prosto neverovatno!
Golmani... Desavalo mi se da mu dam gola sa skoro celog terena jer sam ispucao loptu i prodje mu iznad glave ni ruke nije podigao, isto tako desavalo mi se da da autogol sam sebi posle kornera jer mu se misteriozno odbije lopta od ruke.

Golmani jos ajde ne desava se cesto ali odbranu ako ne poprave jako los utisak ostavlja, igra je veliki potencijal ali ako ne srede nesto patch-evima bas bezveze. Neznam kakav FIFA ima obicaj sto se toga tice ali PES je recimo uvek tokom godine radio na gameplay fixevima sto je odlicno.
 
Ovo je boranija teska, sto godina mi isto ispisuje i ne makinje sa completing...

marks.PNG

BTW ima li iko da prodaje tim (nekih prvih 11) za 50k a da je solidan, jer se meni stvarno ne da sklapat. (Tj. i uz neki Bench popust, drugari smo bome :whip:)
 
Poslednja izmena:
I meni je nekoliko igraca na completing nesto im pucaju serveri veceras.
 
Novi Update izaso danas sad mi skinuo 160+ mb.
 
Nazad
Vrh Dno