Probavam upravo. Onako. Vapim za novim sadržajem već neko vreme i u tom smislu DLC ispunjava. Malo je jednolično sa onim uličicama. Saću da vidim šta se dešava kad uznapredujem kroz fabulu.
Nije li ceo FO pomalo monoton?
mi izgleda nismo igrali istu igru, ili nam se pristup igrama totalno razlikuje, Fallout 3 mi je bio fenomenalan, i jedina zamerka mi je bila nedostatak humora iz dvojke. Ali ***.
Ova 3jka ima previse questova i previse stvari mozes da krenes da radis u isto vreme - tako da se ja totalno pogubim ko mi je sta kad rekao i sta treba gde da uradim.![]()
Nikad ne moze da bude previse kvestova u rpg igri. Pa nije krivica igre sto se ti pogubis, niti je ona zbog toga losa. A sto se Deus Ex-a tice tu sigurno ne mozes da se pogubis imas par kvestova i tri ulice i 10-tak npc-ova.
Nikad ne moze da bude previse kvestova u rpg igri. Pa nije krivica igre sto se ti pogubis, niti je ona zbog toga losa![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari