Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Имају ли неко решење за "премотавање"? Можда мтс или супернова апп?
 
Samo ako pređem sa Exe optike na Supernovin koaksijalac i neki Move paket.
 
Sad mi u Supernovinoj poslovnici rekoše da se sa istekom ugovorne obaveze Exe android aplikacija gasi i nije je moguće više aktivirati. Ni potpisivanjem nove. Zna li neko, da li je to tačno?
Ja nemam pristup Exe aplikaciji još od februara, kada sam potpisao novi ugovor. Tako da me to ne iznenađuje.
 
Ja sam novi korisnik exea od 1.septembra i monteri koji su mi montirali rekli su mi da nazovem korisnicku sluzbu za exe aplikaciju.Posle nekoliko dana sam pozvao i poslali su mi na mail exe aplikaciju i user i pass.Radi sve bez problema.
Doduse nije za android tv os ali na kraju na mom mi boxu moze fino da radi i samo sa daljinskim.
 
Hvala na informaciji. Je li praćenje televizije ograničeno na 3 ili je neograničeno?
 
И даље немају пристојну апп за испочетка? Колико чујем ни супернова ни мтс нису нешто добре.
 
Ja sam obnovio ugovor i radi mi aplikacija. Najbolje u bivsem Exe Netu reci radnicama na salteru da vam ne radi i ako mogu da posalju zahtev korisnickoj sluzbi, jer ako zovete ocajNovu od toga nema nista, posto su oni sve neobavesteni i drze se jedne jedine linije teksta koju su im usadili. Tu je ista situacija kao pre ako imas jaci paket dobijas 4 naloga, za manji manje (govorim o aplikaciji) a za DVB-C signal se zna, nema ogranicenja po broju TV-a.
A sto se tice alikacije - nikakav pomak, ali zavrsava posao.
 
Ja nisam Al sam obnovio aplikaciju i radi normalno,što se tiče nove meni su rekli da rade na tome,e sada kada će biti puštena to niko ne zna
 
ja sam korisnik supernove iz beograda i mogu vam reći da je android aplikacija za telefon odlična,
što se tiče aplikacije za android smart tv aplikacija ne postoji, ali može da se instalira aplikacija koja je rađena za telefon, ali užasno je koristiti je na tv-u jer nije predviđena za to.....potreban je miš i ogroman je i konfuzan interfejs.
postoji aplikacija za tv ali isključivo za LG i SAMSUNG televizore-(nisu android) i ona odlično funkcioniše
ovo sam vam napisao zato što sam ja pre supernove bio korisnik kablovskog operatera "Radijus Vektor" koji je imao svoju android tv aplikaciju (zvala se Horizont) kao što vi imate exe aplikaciju i vremenom se ta aplikacija ugasila i svi korisnici su prešli na aplikaciju supernova......nisam siguran ali mislim da se i kopernikus aplikacija ugasila isto tako
najverovatnije će se i exe aplikacija ugasiti i svi će te preći na supenova aplikaciju.....možda ne uskoro ali u neko vreme sigurno.......
 
042. AMC prebačen u HD rezoluciju.
Na 175. ubačena HD RTS Klasika.
Na 185. HD FOX News.
Na 222. RTL Croatia World.
 
Poslednja izmena:
Kasni to kod vas. Odavno je u Nisu ubacen FOX News, RTL, a takodje AMC je u HD-u vise od god. dana samo sto ne pise u nazivu. Pricam za Nis, ali u svakom slucaju hvala :)
 
Istice mi ugovorna obaveza oko Novembra kod Exeneta a koga je preuzela SN, a njih Telekom. Kome bih ja trebao da se obratim za raskid ili produzenje ugovora, i kako?
Ukoliko smo pod SN, da li ako potpisem za neki paket kod SN se smatram za novog korisnika i mogu da ocekujem neke pogodnosti ili se smatram starim korisnikom?
Video sam u SN cenovniku da postoje paketi Super Exe par - da li je neko sa nekog exeneta paketa presao na ovaj Super Exe par ?
 
Takođe imam isto pitanje kao član u postu iznad? Ugovor mi ističe kod ExeNet-a za nešto više od 30 dana. Koja je procedura za raskid ugovora? Kome bih trebao da se obratim, u Pirotu ne postoji predstavništvo za ExeNet i Supernovu?
 
Takođe imam isto pitanje kao član u postu iznad? Ugovor mi ističe kod ExeNet-a za nešto više od 30 dana. Koja je procedura za raskid ugovora? Kome bih trebao da se obratim, u Pirotu ne postoji predstavništvo za ExeNet i Supernovu?
I kod mene u Knjazevcu je isto,ali sam saznao da u mts poslovnici rade sada i za exe/supernovu.Tamo sam se prijavio i ubrzo su dosli monteri da nameste.
 
Da li je moguce uzeti Exe net iako niste bili prethodni korisnik? Sajt Redirektuje na supernovin, a tamo nema nista za exe net koliko sam nasao. Molim za broj/mail/sajt
 
Nema nista za Exe Net ja mislim, sad je to sve Supernova, sto je u sustini mts.
 
Na banderama u mom komšiluku nalepljeni "leci" sa obaveštenjem "Exe Net televizija i net, 12 meseci po 1 dinar", i ispod broj telefona određene ženske osobe.
Inače, pre pola sata u mom mestu došlo je do prekida u isporuci svih usluga.
 
Drugari, ulogujem se sa rood/admin123 na hg8240 jer hocu da ga prebacim u bridge mode da bi zakacio moj ruter, ali ne vidim opciju da ikako promenim pod WAN bilo sta. Niti da unesem novu konekciju niti da izmenim postojecu. Jel ste uspevali da ga bridzujete?
 
Kako sada postati korisnik ExeNeta? Nemaju sajt, ne zna se cenovnik i da li imaju neku akciju za nove korisnike?
 
Pisi mail supernovi. Odgovorice ti neko kroz par dana ili poslati mail.
Akcija koja je trenutno aktivna je 3 mes po 1 din ili 10 meseci 50% pretplate na neki od Exe paketa ( vidi u supernovinom cenovniku na sajtu ).
U razgovoru sa operaterom mi je receno da kad budem presao na neki od exe paketa, da cu morati da uzmem ili stb ili cam karticu. Nece moci da se ostavi kao i do sada da kabl ide direkt do tv, vec mora stb ili cam. Kazu da je slika bolja preko stb kartica. Sta vi mislite o tome, ne bih uzimao stb i jos jedan daljinski u kuci osim ako je stvarno bolja slika preko stb-a ?
 
Drugari, ulogujem se sa rood/admin123 na hg8240 jer hocu da ga prebacim u bridge mode da bi zakacio moj ruter, ali ne vidim opciju da ikako promenim pod WAN bilo sta. Niti da unesem novu konekciju niti da izmenim postojecu. Jel ste uspevali da ga bridzujete?
Ne mozes sam. Nazalost samo oni imaju full pristup ruteru. Mora da ih pozoves i prebacićte ti. Verovatno ce pitati, a zasto ti to treba itd...

Pisi mail supernovi. Odgovorice ti neko kroz par dana ili poslati mail.
Akcija koja je trenutno aktivna je 3 mes po 1 din ili 10 meseci 50% pretplate na neki od Exe paketa ( vidi u supernovinom cenovniku na sajtu ).
U razgovoru sa operaterom mi je receno da kad budem presao na neki od exe paketa, da cu morati da uzmem ili stb ili cam karticu. Nece moci da se ostavi kao i do sada da kabl ide direkt do tv, vec mora stb ili cam. Kazu da je slika bolja preko stb kartica. Sta vi mislite o tome, ne bih uzimao stb i jos jedan daljinski u kuci osim ako je stvarno bolja slika preko stb-a ?

Vec smo pisali, prelistaj malo poslednje nekoliko stranice. Operateri su totalno neobavesteni, ne treba ti cam/stb. Radi sve kao sto je i pre snsNove (obnovio ugovor ili bio novi korisnik)
 
Zna li se na kojim frekvencijama krecu Arena sport premium kanali u nedelju?
 
@Mr_Cojko ima li kod tebe net/kablovska?
 
Ja prešao u Supernovu, a komšija koji je na Exe Netu kaže da nema.
Kod mene sve radi normalno.
 
Супернова? Оптика? Коју брзину имаш?
 
Nazad
Vrh Dno