Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Nista nije kodirano, ali to ako si bas na ExeNet mrezi.
 
Dodao bih da u aplikaciji mesecima nisu ubacili neki novi kanal.

Gde piše to za doplatu od 300 dinara?

Je li neko skoro obnavljao ugovornu obavezu?

Ja sam obnovio, sve ostaje ko sto je bilo kod starog EXE.

Jos jednom kanali nisu kodirani kod Exe neta i ne nema potrebe da doplacujes za vise TV-a. Kodirana je zadruga, sto se mene tice najbolje bi bilo da je nema, i kodiran je HBO paket, koji se dodatno naplacuje, a naravno HBO Go jos uvek nije u funkciji. Sve ostalo je otvoreno i tako bi trebalo da ostane jer kodiranje je stvarno najveci debilizam koji postoji.
Da se ja pitam zakonom bih zabranio da osnovni paket bude kodiran, dodatne kanale ok, da, ali osnovni treba da bude nekodiran. Steta sto pametni ljudi ne vode pojedine kompanije...
Inace i u supernovoj (MTS-u) su poceli ljudima da daju vise od 3 boxa bez doplate (kad je neko uporan i trazi, moze se dogovoriti lako sa njima), jer su ljudi poceli masovno da se bune. To je informacija iz prve ruke.

A sto se tice kanala, ostaje Dox TV da puste HD, Balkan trip ili kako se zove i on ima u HD, Vesti i ne znam sta je sa Cinestar 1 i Cinestar Action, kod SBB-a je od juna HD, kod MTS-a jos uvek SD.
 
Ja ne obnavljam ugovor.Presao bih sa drugog operatera na exe jer je optika upitanju.
Ponudili su mi 12 meseci po 1 dinar.
 
Istekao mi je ugovor 20. Juna za exe optiku. Zvao sam cc i rekose mi da moram da podnesem zahtev za raskid i da je otkazni rok 30 dana koji ce naravno da naplate... Lopurde
 
Kod svih operatera (pružalaca usluga) je otkazni rok 30 dana, niko ti ne brani da koristiš usluge i u tom periodu se naplati još jedan račun i to je to. Ništa tu novo nema. Evo meni curi otkazni kod SBB-a, platio sam jul mesec, 12-og ističe otkazni rok i platiću tih 12 dana i to je to. Zanimljivo je da me niko nije zvao da me pita zašto sam podneo zahtev za raskid?!🤔
 
Jel ima neko problem sa netom, vuce se DL ceo dan (optika) :
 

Prilozi

  • 11858886321.png
    11858886321.png
    44.6 KB · Pregleda: 112
Prestao sa radom 1. avgusta.
 
  • HD Toxic Folk pomeren na poziciju 151
  • HD Toxic Rap ubačen na poziciji 152
 
- HD Mezzo Live pomeren na poziciju 171
- HD iConcert pomeren na poziciju 172
 
Vec duze vreme mi na filmskim kanalima prilikom vracanja unazad na Android boxu, od 7 dana prva 3 dana ne radi vracanje( ako je danas sreda, vracanje ne radi za proslu sredu četvrtak i petak). Za informativne i ostale kanale nisam proveravao. Jel primetio mozda jos neko?
 
Pa pise u mojim porukama.Presao bih na exe net.

Ako pitas sa kog to hocu da predjem,to je sbb.Skroz sam zadovoljan njime,ali oni za obnovu ugovora ne daju gotovo nista.
A i premijer liga od sledece godine je na arenama,a spanci su vec sad.
Izvini, nisam lepo pročitao. Exe je kod nas u Nisu jedini nudio 12 meseci po 1din "terenski". Meni je ugovor istekao ima pola godine i još uvek ne znam sta mi je činiti nekako nigde nema nekih povoljnosti. Supernova nudi 6 meseci po 1din ali nema mogućnost da mene prebaci na njihovu mrezu...sto je najcrnje kao da živim ko zna gde a ne na bulevaru.
 
Da, skroz je bzvz da Supernova ih kupila a ne mozemo da koristimo njihove usluge kao sto je Move.
 
Imam Smart duo 1 paket. Istekla je ugovorna obaveza.
Da li imam pravo na koriscenje ovog paketa sve dok ne podnesem neki zahtev za promenu?
 
HD Arene 6, 7 i 8 ubačene na pozicijama 906, 907 i 908.
HD Arena Fight prebačena na poziciju 909, HD Arena 1×2 na 910, HD Liverpul TV na 911.
Na pozicijama 33 i 34, SD CineStar Fantasy i Comedy zamenjeni HD verzijama.
SD Foxovi kanali na pozicijama 35, 36, 37 i 38 zamenjeni HD verzijama.
Na poziciji 108, SD History Channel zamenjen HD verzijom istog.
 
Jel zna neko mozda login podatke za Huawei HG8245Q2 ruter? Pokusao sam bukvalno sve sto sam nasao na netu, ali nista od toga ne radi.
 
root/admin ako se lepo secam ili nesto slicno.
 
HD Arene 6, 7 i 8 ubačene na pozicijama 906, 907 i 908.
HD Arena Fight prebačena na poziciju 909, HD Arena 1×2 na 910, HD Liverpul TV na 911.
Na pozicijama 33 i 34, SD CineStar Fantasy i Comedy zamenjeni HD verzijama.
SD Foxovi kanali na pozicijama 35, 36, 37 i 38 zamenjeni HD verzijama.
Na poziciji 108, SD History Channel zamenjen HD verzijom istog.
Dali mozda znate frekvencije promenjenjih kanala ili najbolje ako neko ima spisak svih frekvencija exe-netovih kanala.
Ne bih da skeniram celu listu zbog napravljene favorit liste na tv-u.
 
Nove Arene su na frekvencijama 698 i 770. Svi ostali kanali su na istim.
 
Pozdrav drugari, mozda je glupo i prosto ali nigde na netu nemogu da nadjem niti na njihovom sajtu exe neta jer nepostoje sada je to sajt supernove. Da li neko zna kako idu frekfencije pocetna zavrsna , id mreze i modulacja i oznska simbola za pretragu kanala ili bese ima ono na brzoj pretrazi, samo frekfencija , modulacija i oznaka simbola za exe net kanale. Klinac je dirao daljinski i pobrisao pola kanala. Samsung lcd je upitanjcu stariji. Izvinite mozda nije tema za ovu sranicu ali stvarno se ne razumem pa reko da se obratim negde. Hvala Vam
 
Pozdrav drugari, mozda je glupo i prosto ali nigde na netu nemogu da nadjem niti na njihovom sajtu exe neta jer nepostoje sada je to sajt supernove. Da li neko zna kako idu frekfencije pocetna zavrsna , id mreze i modulacja i oznska simbola za pretragu kanala ili bese ima ono na brzoj pretrazi, samo frekfencija , modulacija i oznaka simbola za exe net kanale. Klinac je dirao daljinski i pobrisao pola kanala. Samsung lcd je upitanjcu stariji. Izvinite mozda nije tema za ovu sranicu ali stvarno se ne razumem pa reko da se obratim negde. Hvala Vam

Vec sam pisao :) Kanale, frekvencije i sl mozete naci ovde. Problem je sto je iz nekog problema vracen bekap od 5 avgusta koliko sam video, ali generalno msm da to ne predstavlja neki veci problem jer sem novih Arena i malih izmena pozicija za Fox i jos neke kanale sve ostalo je isto.
 
Sad mi u Supernovinoj poslovnici rekoše da se sa istekom ugovorne obaveze Exe android aplikacija gasi i nije je moguće više aktivirati. Ni potpisivanjem nove. Zna li neko, da li je to tačno?
 
Nazad
Vrh Dno