Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Sigurno ce traziti da se potpise novi ugovor ko hoce novu aplikaciju/box. Vracanje na exe aplikaciji radi okej sada, nema prekida kada se pusti nesto ispocetka kao ranije, u odnosu na Move koji daje Supernova koji je blagi uzas, ne može da se gleda.. i taj Iris pitanje kakav je, znam da su se zalili dosta na Mts temi raniie
 
Nikad nije bilo stvarno normalno da "treba" 6 TV-ova u kući... Pa sve da živi i 3 generacije na jednoj adresi.
ne znam možda u Bg-u, kod nas na jugu gde ima više članova svako ima svoj tv, kod mene u kući sam bukvalno zbog togs uzeo exe, starci jedan, ja i žena 2 deca po jedan i jedan u sobu za goste kad dodje neko na par dana sa strane
... kao drugo neću risivere jer hoću sve na jedan daljinski, neću dodatne risivere niti uredjaje i ovako će se izbesimo po kuću od kablovi, punjači, ruteri i ostala sokoćala..... još mi fali njihov risiver.

edit: nismo imali struje danas pa kanala još nemq u Vlasotncu, rekoh da pogledam preko android app preko tv jer imamo net, međutim app ne radi, piše da nije povezana na net iako jeste.... radi li uopšte ovo?
 
I dalje nema televizije u Vlasotincu, a internet i fiksni radi normalno. Sinoć sam prijavio problem korisničkom centru u Bg. Aplikacija radi bez problema.
Lampica na ovom uređaju svetli crveno.
 

Prilozi

  • 20210617_093051.jpg
    20210617_093051.jpg
    211.2 KB · Pregleda: 56
Poslednja izmena:
Pozdrav
Jedno blic pitanje za one koji su skoro raskidali ugovor sa bivšim exe-netom (sadašnjom supernovom tj. mts-om),
Istekla mi je ugovorna obaveza pre par meseci,
Traže mi da podnesem pismeni zahtev u njihovoj poslovnici,
da li oni imaju neki formular koji tamo treba da popunim ili jednostavno na parče papira napišem detaljno sve moje informacije i razloge za zbog kojih želim raskid i samo predam?
 
Pitanje,kako napraviti da mobilna aplikacija radi na sbb mreži?Znam da mora sa ip adresama da se radi tj VPN-om.I koja aplikacija za to radi(VPN).Da li je neko probao?
 
Huawei HG8247H user i pass? Probao sve živo što sam našao na netu za taj uređaj....
 
Username: root
Password: admin123
 
@Mr_Cojko ima li kod tebe net i kablovska ili da zovem korisnički servis
 
Nema. Zovi, ja sam zvao prošli put kad je nestajala struja. 😊
 
upravo sam zvao reče neka ljubaznacura da imaju problem na teritoriji cdlog grada ali će ubrzp biti rešeno
 
Kod nas pored Zona Plus piše HD, ali i dalje se emituje u SD. Kao i Boomerang.
 
Boomerang je i u Nišu u SD-u, ali Zona Plus i piše i emituje se u HD-u :)
 
'Ajd opet da pitam ovde, mada moraću i u Supernova temi.
Ima li neko kontakt od nekog promotera koji radi Niš jer mi uskoro ističe ugovor pa da vidim jel mogu da dobijem nešto više.
Promoterka preko koje sam potpisao ugovor prošlog puta, više ne radi.
 
  • Star TV na poziciji 44. promenio naziv u Superstar 2
  • HD Toxic Folk pozicija 148.
  • VH1 kanal je prestao sa radom, tj. kanal je preimenovan u MTV 00s na poziciji 161.
  • Outdoor kanal koji je bio na poziciji 413. je izbačen
  • RED TV pušten u 1080i rezoluciji na poziciji 502.
 
U Vlasotincu kanal 501. RED TV i dalje u SD, kao i kanal 011. HD Zona TV.

Rade li vam normalno HRT-TV kanali? U Vlasotincu slika je već u zadnjih mesec i po dana ovakva, na sva četiri kanala. Pisao sam i korisničkoj službi i ništa.

20210803_115505.jpg
 
Kod mene sva četiri HRT kanala odličnu sliku imaju, nemaju nikakvih smetnji. Pričam o teritoriji Niša.
Očigledno je to u Vlasotincu, tj. oni imaju problem sa signalom u Vlasotincu.
 
Kod mene više od pola kanala ovako
 
Uzeo bih paket exe net sve 3,pa me interesuje kako da dodjem do spiska kanala u tom paketu jer to niko u podrsci ne zna ili ne zeli da kaze i da.Interesuje me kakvi su njihovi stb boxovi,imaju li video klub i sl.I ima li exe aplikaciju slicnu irisu ili muve na super novi.Sve ovo je nemoguce naci na net.Inace ako je to bitno,grad je Knjazevac.Hvala unapred svima!
 
Bas niko vise ne koristi ovaj novi exe.Samo bih malo pojasnjenja od nekoga.Moze i na pp.
 
Ukupno oko 377-378 kanala. Sve sto ima u supernovi ima i ovde samo vise i sve sto se emituje u HD je HD. Evo ovde imas kompletan spisak.

Box ko box.... Ako imas TV sa DVB-C tjunerom box ti nije potreban i nemas ogranicenja za broj tv-a (za sada, nadam se da ce tako i ostati).
Sto se tice android boxa za vracanje - njih msm da uopste nemaju u poslednje vreme, a aplikacija postoji, nije savrsena, nema VOD, fale kanali (nisu isti kanali preko DVB-C i te IPTV platforme za vracanje), ne mogu se svi kanali vracati, ali zavrsava posao.

U svakom slucaju, jedina prednost "klasicnog" telekom paketa je aplikacija za vracanje jer imas VOD, bolja je i tu su svi kanali koje imas u tom paketu. Sve ostalo ne na strani bivseg EXE neta, od broja kanala, ogranicenja, a posebno neta.

Sve to imas vec vise puta napisano samo treba malo da vratis neku stranicu unazad.
 
Poslednja izmena:
Pa kazu da ima ogranicenja do 3 televizora je sada.Da imam televizore sa dvb-c tjunerom ali se ne znam dali su kodirani jer meni treba za 4 tv,a sada se doplacuje svaki sledeci 300 dinara.
 
Dodao bih da u aplikaciji mesecima nisu ubacili neki novi kanal.

Gde piše to za doplatu od 300 dinara?

Je li neko skoro obnavljao ugovornu obavezu?
 
Poslednja izmena:
Kanal na poziciji 30. Klasik TV emituje se u HD rezoluciji.
 
Nazad
Vrh Dno