Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Mislim da su sve vece mjenjacnice rekle da nece podrzati novi fork.
 
Mislim da su sve vece mjenjacnice rekle da nece podrzati novi fork.
If the ETHW chain persists, Binance will handle all technical requirements involved for all users holding ETH and WETH in their Binance accounts, and credit the forked token (ETHW) to eligible users’ Binance accounts at a ratio of 1:1. Withdrawals for ETHW will also be available at a later date. Further details regarding this distribution will be provided in a separate announcement.
 
Pokušavam da na Ezil.me smanjim Payment Limit, ali, neće, nikako da mi prihvati IP adresu sa koje sam majnovao, The IP address is wrong?! Da li postoji način, jer povlačenje traje do 30.10.2022., a, ne znam da li posle nekog vremena automatski isplaćuju i ispod limita?!
 
Pokušavam da na Ezil.me smanjim Payment Limit, ali, neće, nikako da mi prihvati IP adresu sa koje sam majnovao, The IP address is wrong?! Da li postoji način, jer povlačenje traje do 30.10.2022., a, ne znam da li posle nekog vremena automatski isplaćuju i ispod limita?!
I meni se IP adresa promenila i sada ne znam dal treba po logovima sa na HIVE u da trazim koja je IP adresa bila a veliko je pitane dal to i pise u log u miner. Sada cu da im pisem tamo na supportu.
 
Na ethermine pise ovo:

A few days after the merge we will trigger a full automatic payout for all balances above 0.005 ETH according to your set maximum gas price.
 
Na ethermine pise ovo:

A few days after the merge we will trigger a full automatic payout for all balances above 0.005 ETH according to your set maximum gas price.
To je i normalno da tako bude. A ko nece da mu se automatski isplati neka kaze kao de ce sada se osiromasi neko sa taj fee od transkacije
 
Moze li da se primenuje naslov

Ethereum [ETH] (POS)​

Hvala
 
Naslov ne treba da semenja , ili ako treba ovaj deo ethash ne bi trebalo da se skida jer ima bar 10-tak novicca koja su bazirana na tom algoritmu i sve sto je vazilo za eth do 15.09. za ostale vazi i dalje.
 
Onda treba nazvati temu: Nekoliko novčića (exETH)(Ethash). 😁
 
Neverovatno je koliko ljudi nema pojma ovoj temi ali ih to ne sprecava da imaju misljenje. Ethash je Proof of Work algoritam koji je sada prelaskom na Proof of Stake postaje deo istorije i nema vise nikakve veze sa sadasnjim Ethereum-om.

Jel mogu da cujem jos neko misljenje zasto Ethash treba da se zadrzi u naslovu teme?
 
Evo mog mišljenja: namerno, da bi nervirali ljude?! :ROFLMAO:
 
Da li ima nekih novih informacija u vezi ovoga <Pokušavam da na Ezil.me smanjim Payment Limit, ali, neće, nikako da mi prihvati IP adresu sa koje sam majnovao, The IP address is wrong?! Da li postoji način, jer povlačenje traje do 30.10.2022., a, ne znam da li posle nekog vremena automatski isplaćuju i ispod limita?!>
 
Neverovatno je koliko ljudi nema pojma ovoj temi ali ih to ne sprecava da imaju misljenje. Ethash je Proof of Work algoritam koji je sada prelaskom na Proof of Stake postaje deo istorije i nema vise nikakve veze sa sadasnjim Ethereum-om.

Jel mogu da cujem jos neko misljenje zasto Ethash treba da se zadrzi u naslovu teme?
Koga sad briga za to, pa bio je deo ovog topica do pre 15og. Onda da se obrise i svaki topic vezano za eth mining do 15og jer vise nema mininga ?
Kakve veze ima sto stoji u naslovu, nema razloga za toliku dramu oko Ethash 😁
 
Ziv je ETH, mrtav nije :) popravio je odnos sa BTC-om.
Dosta ljudi ga je prodalo pre PoS-a, ali mislim da ga vredi cuvati na duze..
 
Hteo sam da posaljem sa ETH sa Trezora na Binance, medjutim sad mi stoji pending.
Primetih ovo RBF on i da je Gas price jako nizak, mada nisam nista cackao, ostavio sam ono default sto Trezor predlozi...
Jel treba da brinem sto stoji pending i sta da radim, da li da posaljem jos jednu manju transakciju?
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-01-28 at 16.13.26.png
    Screenshot 2023-01-28 at 16.13.26.png
    96.5 KB · Pregleda: 12
  • Screenshot 2023-01-28 at 16.13.11.png
    Screenshot 2023-01-28 at 16.13.11.png
    114.4 KB · Pregleda: 11
  • Screenshot 2023-01-28 at 16.17.40.png
    Screenshot 2023-01-28 at 16.17.40.png
    168.5 KB · Pregleda: 12
Hteo sam da posaljem sa ETH sa Trezora na Binance, medjutim sad mi stoji pending.
Primetih ovo RBF on i da je Gas price jako nizak, mada nisam nista cackao, ostavio sam ono default sto Trezor predlozi...
Jel treba da brinem sto stoji pending i sta da radim, da li da posaljem jos jednu manju transakciju?
Sve okej, proslo
 
Nazad
Vrh Dno