Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Pump je jer niko nemoze da depozira eth nigde... poloniex ne pokazuje novcice sa pool-a jer je depozit disablovan
 
a su udelili ovi sa nano ubilo se 0.32 etha a imao u momentu kad je puklo status 1.9 etha sad su vec nabavili R3 lopatu za ugalj ona im bila mala...
 
moji novcici sa ethpool-a koji su poslati na adresu na poloniex stoje tamo na adresi tj vide se na blockchainu. Do sada su uvek cim eth stigne na adresu na poloniexu bili prosledjeni na adresu 0x32be343b94f860124dc4fee278fdcbd38c102d88 koja je neka "zajednicka" adresa od poloniexa i onda se pojave na stanju. Cim ponovo proradi primanje i novcici ce se pojaviti na poloniexu( nadam se :) ).
 
Na nanopool sad imam 20% manje nego danas kad sam provjeravao minus kopanje u prazno, zakinut sam za skoro 50%.
 
Lepo na prvoj strani pise:
Attention: Beta software. Use at your own risk.
 
Krenule pare na poloniex, 3000 potvrda se ceka, Pre se kredit dobije.
 
da li moze da radi mining etha na 6970 i 5970 sa 2gb vrama na kartama? isplacuje nano neke mrvice mozda ce sve isplatiti sto je duzan
 
Radi na 6970 2GB, ali za razliku od LEOcoina gde su davale više od 280X ovde je baš tanko, oko 7-8 MH/s.
 
@Air Jordan
ne znam da li da povezujem trose ko rusko vozilo a slab hash jos ako ne mogu stedljivo da rade ne vredi da se bahcem. 5970 ako daje 12mh/s po analogiji bas se ne isplati.
Sad sam se setio posto se patim sa 750ti nece da rade max brzinom zato sto je cuda prilagodjena sledecoj generaciji pa moze da se namesti jedino sa starijom verzijom i onda radi do 6 puta brze do 12mh/s. Trebao bi i ti probati da instaliras neki stari opencl npr. iz 13.12 ili neki iz njenog vremena 12.8 tako nesto, samo prvo ovaj deinstaliraj, trebala bi ta karta bar 20mh/s da baci

@goldi

980 oko 18mh/s na linuxu moze brze ali nema mnogo podataka
 
Poslednja izmena:
Sta je sa Nv kartama ovde koliko daju prvenstveno GTX970/980?
 
Znaci GTX970 bi bila mnogo slabija od R9 280X slabo onda nista!
 
moraju davati vise od amd/a,750ti daje manje jer je 128bit magistrala
 
ima bug u win,na ubuntu kopa od 8-12 mhs 750ti koja ima 128bit,trecina od 384 kolko ima 280x,i pravljenje dag fajla traje duze sa malom magistralom,ja cu uskoro da probam ubuntu/nvidia kombinu,samo da mi ploca stigne
 
Da li neko zna koji pool provereno RADI, tj uplacuje direktno na adresu na Poloniex ? Masina radi vise od 12h na eth.nanopool i jos nema uplate :mad::mad:
 
Od ovog nano pula leba nema, ja kad god hocu da ga isprobam, ili mi zabodu mineri, ili pukne pul. Evo upravo je pukao. ethpool je najsigurniji
 
Nano zakida i to dobro. Juce me ogulio za 50% doduse bio jer fork pa smo navodno kopali na pogresnom ~4 sata ali opet to je samo 4 sata a meni fali 50%. Danas mi je pukao jedan miner pa ne mogu tacno da utvrdim koliko daju sad kad su na pravom forku ali definitivno dobro zakidaju. Inace isplate su na svaka 24h i isplacuju oko ponoci.
 
ethpool zakida 15% e sad mozda je i do mreze, do luck pool-a do gubitka u pingu... 4h su juce skoro svi izgbili jer su svi koji su bili na geth-u bili na pogresnom forku i tih novcica nema

inace cenu 99% stite dev-vi ili neko ko drzu vecinu od 60M premine-a... rudari kopaju "sicu", ali ja u ovaj coin nikako ne bi investirao jer cena iskljucivo zavisi od te strane
 
Poslednja izmena:
onih 3000 konfirmacija su napravili malo lufta da pumpaju cenu, dok legne ima da ostarimo
 
Slabo pratis na casu :type:
 
da li vam radi kopanje na ethpool,org, kod mene već 2 sata ne može da se konektuje, JSON-RPC problem
 
Vrisn'o i kod mene.

Edit: Prebacite se sa us1 na us2 pool, tu sljaka.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno