Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Screen Shot 2017-03-20 at 04.44.49.png

Jutros oko 5 sati.

Inace su bila jos dva od po 600 BTC-a odmah iza njega. Total ~2800 BTC ili ti ~ 3 mil $.

Depth Chart je izgledao ovako:

Screen Shot 2017-03-21 at 00.14.50.png
 
Poslednja izmena:
To oni sami sebi prodaju jer ako je prodato tu trebalo bi da smo na 2m satoshija vec...
 
Stavljaju sell ordere, zidaju neke kao zidove. Nece bre ljudi da prodaju, znaju sta se sprema.
 

Ne znam za vas i kako tumacite ali za mene sell. Sto bi se reklo izdali su upozorenje i to javno. :)

Deo sam prodao na 0.0425, deo na 0.0415. krastavac cekao sam da probije jakih 0.044 ali nije mogao.

Treba sad pratiti i gledati sta ce biti. Ulazak na recimo 0.037 pa jovo nanovo prodaja na 0.04+, ili bezanija.
 
Ne znam za vas i kako tumacite ali za mene sell. Sto bi se reklo izdali su upozorenje i to javno. :)

Deo sam prodao na 0.0425, deo na 0.0415. krastavac cekao sam da probije jakih 0.044 ali nije mogao.

Treba sad pratiti i gledati sta ce biti. Ulazak na recimo 0.037 pa jovo nanovo prodaja na 0.04+, ili bezanija.

Sto im bre dade tako jeftino?

Ja mojih 20kom cuvam za POS :)
 
Poslednja izmena:
Zato sto ga mogu jos jeftinije nabaviti. ;)
 
Pa jeste videli sta je izjavio tata Vitalik, kaze covek zbog skoka cene krenula dif bomba...sto mu muti racunicu za pos
 
Covek rekao...imas na eth news ;) e sad da nije isplatljivo dif sigurno ne bi rastao ovom brzinom...
 
da ali to nema veze sa cenom...do avgusta ce da raste blok time na 32s, ako se nista ne promeni uskoro. e sad kako ce posle toga resiti pow/pos je nagadjanje...ali do kraja godine se i to ocekuje.
 
Ma nece ni biti posa :D izasao sam na 0.0395 mislim da ce dole pa gore..imao sam misljenje da ce juce da probije ali nista. Vracam se na 0.032
 
Videcemo dali ce biti takvih padova i skokova, cena sve manje varira. Volume pada, buy opada... Mislim da nas ceka dug i lagani pad. Svemu tome pomaze i skok BTC-a koji raste juce ceo dan i svi se u njega vracaju. To je sada sigurnija varijanta.
Lako moze da se desi da sve sto je nagruvano lagano krvari na dole dok se BTC pumpa. Videcemo dali ce krenuti drugi krug pumpa ili ne. Ja sedim u BTC-u i cekam rasplet. Buy orderi su mi jako nisko, cisto ako uleti.

Ja juce izasao na 407, zaradio sam neku sicu i vise nisam hteo da vrtim jer mi sve mirise na pad. Danas smrdi na pad. Moj savet: ne pipati ETH trenutno.
 
Poslednja izmena:
Ja sam izasao evo neverovatno iz eth na 0.0395 i gledam u sta da udjem i kupim siu na 39 i stavim poziciju na 55 i prodje ko piista :)
 
Videcemo dali ce biti takvih padova i skokova, cena sve manje varira. Volume pada, buy opada... Mislim da nas ceka dug i lagani pad. Svemu tome pomaze i skok BTC-a koji raste juce ceo dan i svi se u njega vracaju. To je sada sigurnija varijanta.
Lako moze da se desi da sve sto je nagruvano lagano krvari na dole dok se BTC pumpa. Videcemo dali ce krenuti drugi krug pumpa ili ne. Ja sedim u BTC-u i cekam rasplet. Buy orderi su mi jako nisko, cisto ako uleti.

Ja juce izasao na 407, zaradio sam neku sicu i vise nisam hteo da vrtim jer mi sve mirise na pad. Danas smrdi na pad. Moj savet: ne pipati ETH trenutno.

Sta za tebe znaci jako nisko? Falilo je malo da uđem na 365 malo pre, nije otisao dovoljno nisko...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja gledam i gledam ovaj ETC vec nekoliko dana a on i raste i raste. :)

Konacno sad uletih na 0.0021. Pa eto, ako bude sledeci na tapetu za pump, da budem spreman. Ako bude jos malo pao, jos cu ga dokupiti. U pitanju je samo nekoliko BTC-a, tako da ne brinem previse i da odlozep ump kroz mesec/dva (a ne bi trebalo).
 
Aha, skocio je 30% u zadnjih par dana.
Eth nastavlja na dole, ne pipam ga do daljeg.
Stavicu order na 300 za svaki slucaj ali ne verujem da ce toliko pasti odjednom a vise ne dam.

sent from P9 lite
 
Imam 2 sapphire nitro rx 470 4g sa hynix ramima i kad sacuvam bios ss atiwinflash i otvorim u polarisu izbaci mi ovako
IMG_0751.jpg
Neka ideja zasto ovako zeza?
 
Poslednja izmena:
Da gpuz kaze da su hynix i kad sacuvam bios sa winflash sacuva mi u 256 kb umesto u 5xx
A kad skinem npr bios sa neta i pokusam flesovati izbaci da ne moze izbrisati stari bios
 
Poslednja izmena:
Uradi u Hex editoru i vrati modovan bios, kako dolaze noviji modeli kartica sve manje su kompatibilni sa polaris bios editorom.
 
Isti slucaj je bio kod moje rx480 nitro bez + sa elpidom.Goldi mi ie modovao bios,poslusaj njega probaj da ga modujes preko hex editora ukoliko je moguce.
 
Poslednja izmena:
Odradim strapove u hexu sacuvam lepo sa .rom i sad atiwinflash mi ispisuje vbios image not found.gde gresim?
 
nisi otvorio .rom u polarisu i sacuvao, uradi to inace ti ne valja checksum.
 
Jok bice mu pogresan cheksum, ako nema bios switch brickkk....
 
Nazad
Vrh Dno