Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Tacno duplo vise nego na polo :D Ajd sad da se tu okoristimo!
 
Steta sto ga nisam pazario juce na 0.0009, ali surfovanje na talasima zasad odlicno...mislim da nije gotovo, u narednih par sati kraken i bitfinex dodaju ETC
 
Steta sto ga nisam pazario juce na 0.0009, ali surfovanje na talasima zasad odlicno...mislim da nije gotovo, u narednih par sati kraken i bitfinex dodaju ETC
Steta za sve sto nismo dalekovidi ali onda ne bi bilo 0.004 vec 0.0005 npr :)


Za rudare je totalno ludilo, samo se sele ETC-LBC pa u krug .

5% +- ceo dan u trenutku ali sa jutrosnjim diffom koji je bio duplo manji nego sad lepo se proslo ko je cekao cenu.
 
Poslednja izmena:
sad lepo nek se vrati na 0.0009 , nek vecina odustane i nek se vrati diff na 2T da malo nakopamo , nek bude dan mrmota lol
 
ima li neko posebno podesavanje za 390ke za clay na ovom domacem poolu? ostai rigovi bacaju sharove za nekoliko sekundi a na dva riga sa 390kama prodje i 2min dok stigne share
 
Mreža jača, sad je na 500GH, profitabilnost je i dalje dobra. Cenim da se borba oko dominantne pozicije lanca pojačava. Celu bajku i dalje mogu da upropaste kitovi istovarivači.
 
Stize pojacanje, presli drug i ja na ovaj nas pool, za sada radi OK.
 
A desi li se nekada isplata na ovom domaćem pool-u?
 
Ja sam danas napavio najvecu gresku ikad uhvatila me panika. Izasao na panic sell-u na 230K, ladno mogao na 450K i nisam, krenuo damp i uhvatio me strah nevidjeni :p Od 120K BTC-a koliko se izvrtilo ja u plusu 0.7BTC pa bolje da sam i to izgubio. Sad ne mogu da se vratim u igru nikako. Stavio sam sad jako nisko da kupujem al nema od toga nista. Ode da spavam umro sam...
 
na koliko ulaziste - izlaziste,


Ima isplate ja sam imao jednu

Poslato sa HUAWEI Y300-0100 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sad neka kretanja, svaka vam cast

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Uglavnom strasno koliki volume imamo ovde...sve je manipulativno imajte u vidu. Moze gore ali lagano i da se spuca dole...ja sam u etc jos uvek
 
Drugari nisam u toku a vidim da je frka :D
Koji je to nas pool? Ja trenutno kopam eth a vidim da je ovo mnogo isplativo.
 
Pa ne zna se koliko je isplativo jer se ne zna kada su isplate. Možeš da se nakopaš dobro, a isplate te kada cijena ode u piiii
 
Meni je nebitno na koliko ulazim. Ako vidim da ce gore uletim i na 0.04 i izadjem prvom prilikom kad sam u plusu. Ceo dan tako vrtim.
 
Snasao sam se.
 
Trenutno je 2,93$ po jedno 380 karti u odnosu na ETH koji je 1.83$. isplativije je 60%, ali s obzirom da diff raste jako brzo cenim da ce do sutra popodne doci na isto, ako ne i ranije.
 
Za 12h na bitfinexu...bice veselo veceras, nema spavanja
 
Izlazi na bitfinex...stim da mora prvo ovde da se nagruva cena onda
 
Probio
 
Ne mogu vise ... mrtav sam.
Ja sam danas zavrsio za narednih mesec dana minimum.

1e6beffbad72edfdcfc3e1301c89e9b6.jpg


Jedna BUY - SELL vrta ali vredna.
Nema za 4 tocka sto se zezasmo pre 2 godine ali ima za neka 2 tocka ;)

Laku noc svima, srecno i pazljivo jer po meni ovo moze vrlo lako da dodje na cenu sadasnjeg ETHa ali i da pukne balon.

Pametno.
 
meni legle uplate sa poola naseg na sve tri adrse
 
Nazad
Vrh Dno