Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Meni pool više ne kopa. Broji sharove, ali ne daje ništa
 
Ne mogu vise ... mrtav sam.
Ja sam danas zavrsio za narednih mesec dana minimum.

1e6beffbad72edfdcfc3e1301c89e9b6.jpg


Jedna BUY - SELL vrta ali vredna.



Nema za 4 tocka sto se zezasmo pre 2 godine ali ima za neka 2 tocka ;)

Laku noc svima, srecno i pazljivo jer po meni ovo moze vrlo lako da dodje na cenu sadasnjeg ETHa ali i da pukne balon.

Pametno.

Kasni statiatika samo osnova za pool je losa videcemo da se uzme novi server pa da se sklopi neki na drugoj osnovi a ova j da bude kao failover
 
meni pise Total Paid: 4.47598710 ali mi nista na poloniex nije leglo
 
meni pise Total Paid: 4.47598710 ali mi nista na poloniex nije leglo

Moras da pises seronjama na Poloniex, ja im za svaku uplatu pisem da mi nije legla i tek nakon toga se pojavi i ne desava se to meni samo za ETC vec i za ETH...

Ja to radim ovako nekako:

gfd.jpg

prvi put sam im pisao tamo na sajtu, nakon toga samo se ponavljam na mail...
 
Poslednja izmena:
Meni je jedna isplata legla na poloniex.
Ono što jeste problem je što se Balance (Pending/Immature) po nekoliko sati ne pomjeraju ni na posljednjim decimalama, a rudari neumorno proje šerove bez ijednog dropa.
 
Meni se ovo nesto ne svidja, dosta se dobija manje nego sto sam mislio, cak je sad manje vise identica isplativost kao ETH...
 
meni od juče legla jedna uplata. Mislim meni je dovoljno i jednom dnevno ali mi deluje da se u svakom slučaju ne dešava to baš 4 puta dnevno, bar ne meni :) .
 
Koliki je minimum za isplatu?
Ja od sinoc rudarim nesto sitno jos ni pola coina nije skupio.
 
Ako vazi isto pravilo kao za ETH, minimum je 1 da bi legla uplata
 
Ja sam se prebacio na nas pool juce oko 15:30 i imao sam dvije isplate i svakog trena ocekujem trecu. Prva je bila manja od 1 ali kasnije su promjenili da je minimum za ispaltu 1 ETC

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Koliko je tačan podatak o nethash vrednosti na whattomine? Tamo stoji 800GH. Ako etc hoće da se gura sa eth moraće cena još gore ili će se mineri za koji dan razbežati.
 
Pa dobro su se preselili sa etha..pao je diff na eth 25%
 
whattomine lazira diff isplativost etc i etha je ista ne ocekujte nista vise samo manje ako kopate etc, nebitan je pool. Pool koji je podignut na serveru od 10e radi odlicno svaka cast vlax35.
Posto je ocito da u srbiji postoji ogromna mreza rudara najbolje je da se odrzi jedan pool i da se kopa ono sto je isplativo tj 2 poola jedan najisplativiji a drugi da se seta ako ispadne nesto extra isplativo, bolje je bilo kopat LBC 24h nego eth 10 dana.
 
tako je, nego retko ko hoce domace poolove. Meni legla isplata sa domaceg, sve uredno kako je pisalo, mozda cak i vise nego da sam kopao na suprnovi.
 
Ukratko mislim da pošto ga danas ubacuju na par menjčnica da će da ode duplo još gore. Želja i prognoza LOL :p
 
Kontam da ce biti pad ipak obzirom na ocekivanja vecine
 
nije isključeno ali je buy support rekao bih još uvek nedovoljan za neki veći dump.
 
To se skloni, videli smo juce, kao da ga nikad nije bilo. Zid od 1500 btca se samo pomerio na dole.
 
Jesmo videli. Čini mi se da se rudari vraćaju na eth i to takođe ima uticaj.
 
po diffu etca se ne menja nista, a po diffu etha si u pravu :)
 
Diff nije dobar pokazatelj jer se sporo menja, prvo se menja block time. Posle hf je na etc padao diff 3 dana i tek se onda stabilizovao.
 
cuvajte se u svakom slucaju duple negacije ;) ovo je slojevito i treba biti pronicljiv sta ce se desiti, masa se moze vratiti u eth sada, kako izgleda i trebalo bi, no ja kontam da je dupla negacija :)
 
moguca patka...spekulativno prilicno, nema nijednog komenta na objavu od pre dva sata!
 
Ja opet usao i sad sam opet u minusu, desni dlan me svrbi ko nikad, dakle opet cu u debel minus, pa kako bi iko zaradio da nije *****a kao sto sam ja.
 
strpljenja majsta polako...ne moze to odma, prvo se ispadas dobro i naucis da puzes :)
 
Moguce je sve, ali ako eth fondacija dumpuje ETC, cekajte blagu korekciju ETH na gore i dumpujte i vi, moje misljenje je ako budu manipulisali dumpovanjem ljudi ce izgubiti poverenje i u eth jer bi to bio znak da su spremni da manipulisu berzom da li je to ETC ili ETH sve jedno.........

na hard fork i premine gledajte kao na mac sa dve ostrice moglo je da bude 100$ a tako po oveme moze da padne i na 2$
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno