Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Iju kakav sam retardiran trade napravio sa longom ETH aktivirao se stop na 10 dolara bio sam ubedjen da ce braniti deset magarci.
 
Rano je za eth jer etcu sledi jos jedan pamp po mom misljenju
 
Postignut odnos 1:3.

Sledeci na redu je 1:2.

To moze na 0.0075-0.0015 i do petka najkasnije.
 
Moram se pohvaliti da apsolutno ne ucestvujem u ETH/ETC igranci. Mozda cu opaliti margin long ETH ako mi se ucini da je "haker" krenuo da unovcava svoj dzak.

To sam ja uradio i ugrobarilo me.
Evo jos bitfinex hakovan sad cemo da vidimo da li sam ispao iz igre.
 
U ETC u od početka i danas uzo kajmak. PU šteta što će BTC na staru cenu.
 
evo ja sam usao 4350 komada na 290k i izasao sam 560k...odlicna zarada i dosta mi je agonije bar do sutra pa cu sa malo da se igram :)
 
To sam ja uradio i ugrobarilo me.
Evo jos bitfinex hakovan sad cemo da vidimo da li sam ispao iz igre.

A iz ETH-a sam izasao jos na 600K...Ulazio na flash tu i tamo ali hold=0. Nisam ga ni kopao, uglavnom je bio exp i novi hit poslednje 3-4 nedelje...Tako da me licno ne dotice ova svinjarija, barem ne kroz ETH, ali cemo osetiti svi ovo u narednim mesecima...
 
Ma agonija...od pada na 180 sve dok me nije prestigla cena :) onda je vec bilo lakse :)
 
jebga usao sam opet na 580 sada izlaz 614 :) jos 1 btc uzeo :)
 
Poslednja izmena:
Alo bre kakav je ovo nacin ccc ;) kopirate me, ajde lepo priznajte kad sam rekao da ce ETC i ETH da se priblize mozda i izjednace, ETH ponire ETC skace. ;)
 
I bilo je vreme da se sahrani onaj usonja i njegov premine :)

Ako se cene ETC : ETH izjednace ja preporucujem da sacekate koji talas i zaboravite nakon toga na oba, na duzi period...
 
Poslednja izmena:
Ja sam na 602 shortovao. Cekam cenu ponovo na 520. Kapiram da ce padati, previse je skocio danas. Sto je najgore, dok ja pisam ono opet raste. Veceras lako moze da se pukne, oprezno.

@Zeljko, ja izlazim pre nego sto se izjednace i bezim sto dalje od oba djubreta.
 
ja sam sada obrnuo jos malo na 565 buy i sell na 590 sa manjom kolicinom...cekam ga na 501

btw. mislim da nece sada vise ici gore dohvatio je 61.8% na FIB-u, pratio sam to i lepo ga pumpaju :) ako krene gore nista ne znam :)

@la

Sada je pravo 1:3 :)
 
Poslednja izmena:
I bilo je vreme da se sahrani onaj usonja i njegov premine :)

Ako se cene ETC : ETH izjednace ja preporucujem da sacekate koji talas i zaboravite nakon toga na oba, na duzi period...

Usonja je zapravo uzeo pare od trzista posto nije uvalio svoju sarenu lazu pravim teskasima...posto ima premine u oba sveta, sad se samo sprda, dok to svi ne skontaju...A do tada ce se dobro naplatiti. Prvo DAO a onda ETC. Na trenutak sam poverovo da nije zao, posto sam prso nesto sitno na margin shortu ETC-a za vreme forka, ja sam tada ocekivao neki kolaps...Ali vec par dana nakon toga pokazao je da stereotip ipak vazi i dalje...Postene namere i kriptosvet za sada ne idu zajedno.
 
Je li maznuto 700,000 Btc ili sam ja pogresne informacije dobio??
 
@saj

ahahaha ovo je koooooonsooooooliddaaaaaaaacija :)

@nenad

ako je toliko maznuto idemo na 200$ ili onih famoznih 100$ :)
 
Sve u svemu, danas je mnogo zayeban dan sto se celokupno kryptovaluta tice. :S:

Prvo Bitfinex sa losom vesti, koja je oborila BTC $150 u startu, a bice jos dump-a verujem. :zgran:

Drugo, -20% ETC, -20% LBRY, rudari sada rudare 50% manje love u odnosu na prethodne dane i nedelje. :(

Trece, Diff na obe najaktuelnije valute skace, uprkos padovima. Sto ce prouzrokovati jos nize para za minere.

Sve u svemu, da nisam u Srbiji i da nisam na vreme viseo sta se desava, tacno bi se tamo u Dohi upucao jer bi usao u takav $$$ minus zbog $160 pada kod BTC-a.
 
Sad moze da se pumpa koliko hoce kad svi trgujemo sakom sipuraka. Onaj btc ima da nas upropasti skroz.
 
O kakvih vi to 150$ BTC?

ukradeno je 120.000 BTC-a sa bitfinexa
 
Poslednja izmena:
"B-ziger" A krastavac, znam ljude.
I ne preostaje nam nista drugo, nego da pocnemo i sami da krademo! Od postenog krampa nema leba ;) Na zalost
 
Nazad
Vrh Dno