Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

drugi put ispravka necu vise :) priznajem gresku....probijen je 390 zona kupovine 310 ......... 185



kkkkk.png
 
Poslednja izmena:
I kod mene se pojavio isti problem kao i kod @karanovicz_a. Jutrasnje transakcije sa coinotrona nema na polo)? Da li da menjam adresu i idem na bittrex ako tamo ide bez problema, ili ce polo posto jednu pojede ostale trasakcije slati kako treba?
 

Prilozi

  • etc.jpg
    etc.jpg
    47.9 KB · Pregleda: 73
^^
Meni leglo na polo nakon 3 sata s tim što se i vreme na cntronu promenilo za toliko....u transakcijama ( za sve do sada) i dalje stoji "error...not found"... :d
 
To je to od dna ja mislim sada cemo gore...osim ako probije ovo onda tesko da ce biti nazad :)
 
Za sada nema indikacija da ce ici dole. Pala je snaga mreze u odnosu na pre neki dan. Generalno sve zabole za etc ali dok je isplativost dobra kopace se. Mislim da ce opet krenuti da dizu cenu ali polako. Bolje je da svaki dan skoci 10% nego ko onaj dan da skoci 50-60. Videcemo, ja mislim da ide gore. Sedim u etc-u.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Samo da obavestim sve koji skidaju sa cntrona (ne znam za ostale pool-ove) po 1 ETC da im kasni isplata jer se od te sume oduzima oko 0.1etc (odokativno) pa im 0.9 "visi u medjuprostoru" dok ne legne sledeća tansakcija...znači ako hoćete na vreme da vam leže iskopano stavljajte veće sume...lično iskustvo :D
 
ETC izgleda polako završava svoju priču.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
I meni se tako cini ali ne bih ga prerano otpisivao. Problem je sto cena lagano ide dole pa rudari beze. Cim snaga opada ima lufta da cena i dlaje pada. To je trend koji se jako tesko zaustavlja ali nije iskljuceno da opet poguraju.
 
Tezilo se ka tome ali nesto rudari slabo prelaze na etc iako je vise isplativ. Bez obzira koji je novcic, to nema nikakve logike. Kopali smo svakakve krseve samo zbog isplativosti, nema razloga da se ovaj izbegava.
 
Samo strpljivo ko je u njemu...cekajte jos par dana...u velikom smo bazenu :)
 
Za sada snaga pada svakog dana i posle sledi drop cene. Ako je ista isplativost kao na eth ljudi radije biraju eth sto je logicno. Kapiram da ce neko pogurati cenu kao sto i sada spustaju ali videcemo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Coinotron vesti:
[2016-08-08]
Today we added ETC ETH profit switch multiport. Just point your ETH miners to port 7777. Pool will continuously calculate current profitability of ETH, ETC and let you mine current best.



Ovo moze da bude boost za ETC koji mu jako nedostaje. Ako bude bar malo vise isplativ pool ce prebaciti rudare na etc. Kad tu krene da raste snaga lako moze da se desi da poguraju cenu na gore. Pitanje je samo koliko ce se multiport koristiti tj. dali ce biti dovoljno hash-a da to napravi neki uticaj na ukupnu snagu mreze.
 
20160808_203556.jpg

Etc po treci put nacinje sekundarbu liniju odbrane ne pise mu se dobro mozda je zadnji trenutak za izlazak
 
Cupavo je. Jako je cupavo. Ovo sto coinotron radi je odlicno za etc ali pitanje je koliko snage ce tu biti. Cena je trenutno bez ikakve kontrole kitova i ide dole polako. Ako se oni nekim slucajem ne nakane da dizu cenu ne pise se dobro. Mislim da ce cena malo skociti u odnosu na trenutnu (359) ali generalno cena ce ici dole ako se neko ne umesa.
Mislim da ce u nekom trenutko opet dici cenu ali jako je opasno igrati na tu kartu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Cena je takva da se isplativost odrzava tik iznad isplativosti eth-a. Dobra vest je da diff raste pomalo. Ako ne budu dampovali ima sanse za lagani rast.
 
Zanimljivo. Znaci sad slobodno mogu eth i etc da se spoje kao ltc i doge npr. Posto ne vidim neki nacin da se sve to vrati nazad u jedan novcic.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
zasto bi ih spajali? to i jeste jedan coin samo dva chaina. jedan ce da se ugasi a svi znamo koji.
 
Nazad
Vrh Dno