Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

@CaptainCrash uzmi VPN ako ti treba smart TV aplikacija. geoblok priča nije od juče.

 
Zar Total TV ima mogućnost za Smart TV aplikaciju?
Komšija koristi TOTAL i od njega gledam preko Chrome uglavnom Evroligu na laptopu,on je do mene a imamo Supernova internet i tu nemam problem(ali msm da je pominjao i EON aplikacije,nisam siguran).Kolega je ipak SBB e tu mi nastaje problem sa android tv,desktop ali na telefonu uz MTS internet radi u fulu.Koja glupost a Telekom kupio Supernovu ako se ne varam…isto s***** drugo pakovanje.
@CaptainCrash uzmi VPN ako ti treba smart TV aplikacija. geoblok priča nije od juče.

Hvala,pogledacu,mogu li tamo prekopirati poruku ili…?
 
@CaptainCrash ne vidim razlog što bi to radio. to je tema da vidiš koji VPN/DNS radi, tj. omogućava gledanje bez geobloka
 
EON nalog preko Total tva radi normalno preko EON pvr addona za Kodi na Supernova internetu bez vpna što je razumljivo jer se koristi mobilni slot tako da je to možda rešenje mada je malo teže podesiti za početnike.
 
EON preko Total TV nema ograničenja gledanja što se tiče provajdera, dok EON preko SBB kablovske ima ograničenja na pojedinim kanalima (N1, Nova, SK...)
 
na Supernova internetu bez vpna što je razumljivo jer se koristi mobilni slot
Neka to veze, TotalTV nalozi spadaju u istu klasu ("sp=eonserbia" vs "sp=sbb" za "u mreži" Eon naloge) kao "Eon OTT" = nemaju geoblock. I ne bi ga bilo ni na SmartTV app kad bi TotalTV korisnici imali pravo na aktivaciju iste (što nemaju, osim u Bosni).

Plus bonus što im i brljavi geoblocking za Supernovu IPv6 adrese...
 
objasnio je naknadno da EON TV slot koristi od "EON u mreži", ne od Total TV, i da je provajder Supernova
 
Neka to veze, TotalTV nalozi spadaju u istu klasu ("sp=eonserbia" vs "sp=sbb" za "u mreži" Eon naloge) kao "Eon OTT" = nemaju geoblock. I ne bi ga bilo ni na SmartTV app kad bi TotalTV korisnici imali pravo na aktivaciju iste (što nemaju, osim u Bosni).

Plus bonus što im i brljavi geoblocking za Supernovu IPv6 adrese...
🤣
 
Od sledećeg meseca u Sloveniji EON Smart TV app biće dostupna i za TTV korisnike (a TTV menja ime u EON Sat). Da li ima kakvih info za nas? Dakle sad i Slovenija i Bosna imaju EON smart app za TTV...

EDIT: ipak će je dodatno naplaćivati 😆

Screenshot 2024-04-16 at 17.31.33.png
 
Poslednja izmena:
Nemaju u BiH svi slot
 
Da, u BiH imaju samo postojeći korisnici koji produže ugovor i jasno naglase da žele EON Smart TV app. Oni je samoinicijativno ne nude uopšte.
Novim korisnicima ne daju.
 
Jel zna neko kako se aktivira EON aplikacija na Android TV uredjaju, konkretno Mi Stick 4K je u pitanju? Izbaci mi onaj kod, ali ne postoji nigde mesto na njihovom portalu gde bih mogao da ga ukucam, sve sam pretrazio 10 puta.
 
Nemaju oni sa TotalTV pretplatom mogućnost za Smart aplikaciju. Ne daje SBB u Srbiji, dok u BiH npr. može.
 
Imam TotalTV premium i vidim da imam mogućnost za smart tv pa me interesuje da li se može istovremeno koristiti smart tv i jedan nalog preko chrom pretraživača
 
Imam TotalTV premium i vidim da imam mogućnost za smart tv pa me interesuje da li se može istovremeno koristiti smart tv i jedan nalog preko chrom pretraživača
Korisnici TTV-a u Srbiji nemaju pravo na EON Smart TV aplikaciju. Zasad samo postojeći korisnici u BiH, te u Sloveniji od maja.
 
… koliko je uredjaj dostupno…?! Meni na Extra paketu stoji 0/0…
 
Pa klikni na to i videćeš da se neće ništa desiti. :)

Kao što je S03 rekao, za Srbiju nema jer smo tako u mogućnosti.
 
… to je možda kroz web, u aplikaciji bi otišao korak dalje i dobio da je 0/0…
 
Gledam Eon Tv na Mi Box S i kod sportskih kanala slika nekako ne ide glatko. Pokušavao sam i sa promenom rezolucije i sa promenom hdmi kabla, jednostavno kao da nekako secka slika na sportskim kanalima, ne radi normalno kao što npr radi kad gledam insostrane streaming sportske kanale an Apple Tv. Nekad radi dobro bez seckanja, nekad malo secka, nema pravila. Da li postoji neki box, sa relativno povoljnom cenom, na kome bi rešio taj problem, da li recimo Mi Box S 2nd Gen radi bolje? Inače gledam Eon na Mts mreži, preko Vpn-a ili Dns-a (ControlD).
 
Nego što je loše odrađen deinterlace sportskih kanala na serveru za Eon stream. Još ako ti za bonus držiš HDMI out sa boxa na 60 Hz?? (umesto na 50 Hz) eto "dobitne" kombinacije 😂😂😂
 
Nazad
Vrh Dno