Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

@simatv vidi u ovoj temi
 
Ima li neko problem od danas sa EON aplikacijom na LG WebOS 23 TV-u i gledanjem N1 i Nova kanala? Svi ostali kanali rade, samo na ova 2 mi javi da mi nije podešeno vreme. Gledao sam podešavanja na TV-u i za vreme je stajalo na automatski i bilo je sat vremena manje, podesim kako treba i opet isto. EON gledam na drugoj lokaciji gde nemam SBB kablovsku, u pitanju je Beotelov ADSL. Do danas je radilo kako treba...
 
Pojavilo se ažuriranje sa smart TV apk. Nisam nešto posebno čačkao i proveravo apk, ali sada na početnom ekranu, ikona za EON nije više bela, nego crna.
 
odeš na "moj SBB", uloguješ se, pa u okviru "Televizije" izabereš "EON Smart TV" pa klikneš na "Aktiviraj...". nakon svega toga treba da se pojavi kod koji uneseš u EON TV aplikaciju
 
ako dobro razumem covek trazi nekoga ko ce mu aktivirati (dati) EON Premium
ili stvarno nezna aktiivrati ali da je taj slucaj valjda bi mu rekli i ssb-u sta treba sa uradi
 
odeš na "moj SBB", uloguješ se, pa u okviru "Televizije" izabereš "EON Smart TV" pa klikneš na "Aktiviraj...". nakon svega toga treba da se pojavi kod koji uneseš u EON TV aplikaciju
ok ja imam total tv meni ovo nije opcija imam samo 3 androida uredjaja na log in gde mogu da gledam.
 
Izvinjavam se ako je neko već ovo pitao i dobio odgovor (siguran sam da jeste ali ga ne nađoh) ali... Kako se ponaša EON aplikacija na Google TV ili Android TV? Kao mobilna aplikacija koja se skida za mob, tablet i sl. ili kao SMart TV aplikacija pa bi morao da oslobodim slot u SBB aplikacija da bi instalirao? Nadam se da asm dobro postavio pitanje. Iamam kao korisnik SBB-a 5 slotova za EON app i 2 slota za Smart TV, u koji tabor ide?
 
Tv
 
postoji li mogucnost da na amazon FS ili xiaomi BOX S instaliram pored SBB Eona i bosanski Telemahov...? hvala
 
Pa odgovor na tvoje pitanje da pored jedne Eon apk imas drugu sa drugim nalogom ako sam dobro razumeo da to trazis dobijas sa dual apk " zar mora 3.9" 😁😉 kao i za one koji hoce da zaobidju orig. Eon apk sa nekog kupljenog Eon boxa , sad videh da se bila promasila tema pa izbrisah svoje
 
@mdanilo55 o tome se već diskutovalo u drugoj temi
 
Uplatio sam jutros eon light paket, kad se ulogujem na mojeon.rs ne vidim nigde opciju za aktiviranje smart tv aplikacije. Na telefonu mi radi sve normalno, jel neki bug u pitanju da zovem podrsku ili sta se desava? Ako bi mogao neko ko ima eon van mreze da mi slika kako izgleda deo gde se aktivira tv aplikacija
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-03-01 at 16.44.02.png
    Screenshot 2024-03-01 at 16.44.02.png
    39.1 KB · Pregleda: 60
  • Screenshot 2024-03-01 at 16.45.08.png
    Screenshot 2024-03-01 at 16.45.08.png
    46.6 KB · Pregleda: 57
Uplatio sam jutros eon light paket, kad se ulogujem na mojeon.rs ne vidim nigde opciju za aktiviranje smart tv aplikacije. Na telefonu mi radi sve normalno, jel neki bug u pitanju da zovem podrsku ili sta se desava? Ako bi mogao neko ko ima eon van mreze da mi slika kako izgleda deo gde se aktivira tv aplikacija
ovo mi lici na bug ocigledno 0/0 se i meni desavalo na jednom nalogu gde je bio polovan kaon aktiviran na nalogu u mrezi i dok nisu resetovali sa njihove strane nije mogao smart slot da se koristi.
Pozdrav
 
Zbog ceka mi ne radi vecina kanala?
Sk1 radi, sk2 i ostali sk ne rade, rts 1,2 rade, cinestar ne radi. Gde ne radi izbacuje ovu gresku, u pitanju je eon duo full, samsung tv, eon smart app.
 

Prilozi

  • IMG_20240303_102929.jpg
    IMG_20240303_102929.jpg
    138.3 KB · Pregleda: 41
  • IMG_20240303_102916.jpg
    IMG_20240303_102916.jpg
    174.1 KB · Pregleda: 42
@woxer To je generička greška na osnovu koje ne može ništa konkretno da se zaključuje.
Da li si probao i šta se dešava kad neki od tih kanala koje ne pušta odmah pri prebacivanju na kanal probaš da premotaš par sekundi u nazad? Da li krene video ili i dalje stoji ta "nema signala" greška?

Relativno skoro mi je neko spominjao za par kanala samo da izbacuje grešku a kad ih vrati malo u nazad rade i ti problematični kanali.
 
@woxer To je generička greška na osnovu koje ne može ništa konkretno da se zaključuje.
Da li si probao i šta se dešava kad neki od tih kanala koje ne pušta odmah pri prebacivanju na kanal probaš da premotaš par sekundi u nazad? Da li krene video ili i dalje stoji ta "nema signala" greška?

Relativno skoro mi je neko spominjao za par kanala samo da izbacuje grešku a kad ih vrati malo u nazad rade i ti problematični kanali.
Sad sam probao radi kad vratim, usput su proradili i neki SK kanali. Ali koja je svrha gledanja ako cu morati da se drndam oko toga. Da zovem sbb ili nema pomoci??
 
Zovi ali teško da ti iz korisničke podrške mogu da pomognu (osim da zabeleže i proslede dalje informaciju).
 
Pisao sam im na facebook, kaze ne vidi nikakvu gresku, da je do mog neta. Reko ostale app sve rade bez problema. Onda napisali da ce preneti tehnickoj, ne verujem da ima od toga ista
 
Ponekad i jeste do interneta da tako zeza, ako koristis wifi na tv-u.
 
Ma prikopcavao sam i kabal isto. A Hipernet tv mi radi bez problema, tako da nije do neta
 
Nije do neta, do samsunga je - moraćeš da se strpiš malo.

Jedino što možeš da uradiš je da uradiš clear data za aplikaciju, pa da sa kol centrom ponovo aktiviraš aplikaciju.

To će na neko vreme da ti da normalno funkcionisanje.
 
Imam slican problem na Sony televizoru, nema nikakve greske samo na pojedinim kanalima je crn ekran i ne pomaze da se malo vrati unazad. Uglavnom, nema Eurosport 1 i 2, 4k radi, Star kanali svi ne rade.
Da li neko zna kako resiti problem, inace Orion je net i na kanalima koji nisu dostupni preko Orion neta stoji geoblock.
Mislim da se ovo pocelo desavati kako sam uradio update na zadnju verziju EON aplikacije koja je bila dostupna na Play store.
 
Zvao me SBB i resili smo problem sa clear data od eon app, tako da ako neko ima problem do toga je.
 
Stavih eon apk sa kodom na fon ima vec godinu dana, posto su mi svi slotovi zauzeti za obicnu aplikaciju, e sad kad nisam na wifi nece da radi posto trazi wifi konekciju, generalno retko i zatreba da mi teba samo na 4g, obicno to resim nekim hotspotom sa drugog fona, a dal je neko nasao resenje za to da ne trazi kacenje samo na wifi, ili postoji neki drugi modovan apk koji je to resi ?
 
Primeto sam od juce da EON aplikacija (Samsung TV) malo radi usporeno prilikom prebacivanja kanala (kao na prilozenom snimku). Da li neko zna u cemu je problem?
Podeseno je video enkodovanje na CBR i kvalitet video zapisa NAJVISI DOSTUPAN.
Pogledajte prilog IMG_0097 (1) (1).mp4
 
Treba mi app za Android TV, verzija za airmouse (logovanje mejlom i lozinkom).
Na kompu nadjoh odranije skinute
EON_v1.8.120_moded_to_1.8.140v567 i
EON-2.0.27CloneMod
Koju da koristim i za sta je ova druga ako nije to sto mi treba tj kakva je razlika?
 
Nazad
Vrh Dno