Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Evo novako, iz prve ruke. Upravo sam instalirao 3.77 na Android box TX3 mini 2/8 pomocu koda posto imam 1 slot prazan za smart tv kao sbb korisnik full paketa. Znaci aplikacija radi ali... vrlo otezano kretanje kroz sam meni, bukvalno snalazenje za prebacivanje kanala posto skrol ne radi kad kanale hocu da listam. U svakom slucaju sam prenos slike nema nikakvih trzaja, radi savrseno, ali napominjem da sam na njihovoj tj SBB mrezi. Sledeci mesec cu probam da izbrisem i da instaliram ovu najnoviju 3.94 i to na TX3 mini 4/16 pa javim da li ima neke ralike.
 
na s912 na slimbox sam ja problem sa sporijim kretanjem resio kad sam animacije prebacio na osnovne.
 
Je li prepravljao neko Netflix aplikaciju za EON box da radi u full HD jer box ima widevine L1 sudeci po postovima?
Ako nije, mogu probati samo mi treba neko sa EON boxom da saznamo ESN broj.
Treba da instalira ovu aplikaciju i ide na Settings > Get Help > Device or More Details i prekuca ESN broj.
 
Kad su ubacili SK 4K u EON van mreze!? o_O
Sad bas vidoh i prijatno se iznenadih. Mislio sam da su samo ubacili za smart TV aplikaciju za EON u mrezi.

Edit: Pronasao na njihovom sajtu, izgleda samo promo..... :confused:
 
Da si ziv i zdrav. Radi od letos.
 
Nisam baš siguran,ja imam sport paket van mreže i do pre neki dan nije bilo sk 4k.Eon u mreži da,ima od ranije.
 
Ima Sk4k van mreze mozda i pola godine mada kod mene ima neki microstuttering na tom kanalu kad gledam f1
 
imas i Eurosport 4k takodje.
 
Za nas sa Light / Full / Premium OTT 4K kanali su ubačeni početkom avgusta.
Vi sa mini paketima očigledno kasnite.
 
Jel treba nesto u boksu ukljuciti/iskljuciti prije instalacije u developer itd
Pokusavam se konektovati u boks pute adblinka ali nece
 
Poslednja izmena:
? Pa da bi mogao da se konektuješ sa ADB moraš prvo u Developer Options da uključiš "USB Debugging". Nije ti to Supenova Move box pa da je ADB tj USB Debugging uključen po default.
 
Evo za test Netflix apk sa full HD:
Инсталирао и углавном ради. Тест патерн неће да покрене да се провери резолуција, али изгледа да јесте 1080р. Поједине филмове и серије приказује да не може да репродукује јер садржај тренутно није доступан ( нпр Дамин гамбит серија ). Све у свему... Доста је добар ЕОН бокс.
 
A šta će ti ADB kad ne znaš ni da uključiš šta treba da uspostaviš konekciju?
 
Инсталирао и углавном ради. Тест патерн неће да покрене да се провери резолуција, али изгледа да јесте 1080р. Поједине филмове и серије приказује да не може да репродукује јер садржај тренутно није доступан ( нпр Дамин гамбит серија ). Све у свему... Доста је добар ЕОН бокс.
Možda treba da se edituje malo ESN broj. Nažalost, niko se nije javio ko ima Netflix addon za Kodi jer se preko njega najlakše utvrdi ESN.
 
Molim i drugi put? :D
Ono, pitam šta znam možda si nešto pogrešno protumačio da ti treba ADB za nešto...
Prosto čudno mi je bilo da neko zna za ADB a ne zna da po default Developer Options je sakriven u Settings i šta treba sa uradi da to prikaže.
I gde i kako se dalje uključi USB Debug, odradi autorizaciju ADB pristupa.

To su opšte poznate stvari svakom ko je ikad nešto čačkao po Android uređajima...
 
Koristim adblink vec par godina na Amazon FS, zaboravio sam gdje se aktivira developer. Ok nasao
 
Поједине филмове и серије приказује да не може да репродукује јер садржај тренутно није доступан ( нпр Дамин гамбит серија ).
Malo sam istraživao po Telegram grupi i čini se da EON box nema full L1 podršku o čemu svedoči četvorocifreni ESN broj pa ne rade Netflix original serije. Trebalo bi proveriti još neke slične naslove da se definitivno utvrdi. Supernovin Move box pušta sve videe pa i Gambit bez problema ali on ima full L1 implementaciju o čemu svedoči petocifreni ESN broj.
 
Dobio sam potvrdu da preko Netflix Kodi addona rade i Netflix original naslovi.
ESN:
Kod:
NFANDROID1-PRV-0-KAONMKSTB6020-8088-
 
Aha, onda ok. Pisano je o tome, probaj stariju verziju, 2.0.28...
 
Nazad
Vrh Dno