Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

U sustini oni vec imaju stb od supernove koji bi ionako koristili 90% vremena, al hteo bih da im omogucim da povremeno pogledaju kanale iz united grupe (pogotovo caletu zbog sportkluba).
Znaci ni na jedan android box nije moguce instalirati Eon tv aplikaciju i koristiti je preko daljinca, ili sam te pogresno razumeo ?
Ne koristim A Box , verovatno mogu lepo da se koriste (neki), ali je to dodatni daljinac. Ili TV koji može da radi multi remote, a to ćeš da platiš. Po meni je onda bolje kupiti TV koji ima takvu mogućnost. Ovo je samo moje mišljenje i iskustvo, polako. Sačekaj da se još neko javi. Modovane aplikacije, rade do nekle, negde, nekad, možda. Probao.
 
Ovako: imam SBB Premium, potrošena SmartTV aplikacija. ali mi signal treba na jos jednom neandroid TV-u. Dve su opcije jedna je dodatni eon box (taksa 7000+290 mesecno /možda bi taksa mogla povoljnije-besplatno) ili porodični paket (500+6500), samo jedan mesec, pa bih mogao od brata da uzmem kod od Premium paketa (njemu verovatno ne treba).
E, sad šta je bolje?

Da li su oba box-a ista/slična? Na sajtu za EON prepaid, liči da je klasičan box, da li se takav dobija? Da li u SBB mreži rade baš isto?

Ako sam dobro shvatio, dodatni box se rentira, a prepaid box se kupuje, tj. trajno se zadržava? Ako slično rade (brzina,kvalitet slike), naravno pričamo za SBB mrežu, onda je bolje
kupiti box (ako bih mogao dobiti kod)?
 
Radi
 
Pozdrav, situacija je sledeca..Ortak ima SBB u BG, pa bi mi dao EON account....cisto da mogu nekad gledati Tv na vikendici (Supernova kablovski net).

E sad, TV je smart, ali nije android. U principu to bi trebalo da radi sa MXQ pro, 3k dinara su na KP ? Vidim da imaju dve verzije, na kojoj ce sigurno raditi?
  • 1gb/8gb Android 9
  • 2gb/16gb Android 7.1.2

Ovo je screenshot sa ortakovog accounta, ta aktivacija na android boxa je ovo drugo, 0/1 ?
1616236295452.png
 
0960760B-32A6-476B-A020-81E5C6B15A76.jpeg

jel zna neko jel Eon tv radi na ovaj Samsung? Ne mogu da je nadjem u store-u. Jel postoji neka druga opcija da se instalira? Treba mi za Nettvplus da gledam u Americi.
 
Jel to opet postoji modovana mobilna aplikacija koja radi? Ja sam probao neku sto se delila ovde ranije, ali ne radi.
 
ne znam, i ja sam prijavio da ne radi, ali izgleda da nekima radi.
 
Ja jos tragam za nekom modovanom koja bi mi radila.... da li uopste nekom radi modovana jos uvek?
 
pitanje a izvinite ako se ponavlja , nisam sve iscitao
planiram da uzmem EON aplikaciju za sportske kanale - pripejd pa me zanima da nema zackoljice ako ne zelim da koristim je sledeci mesec da oni traze da im se plati kao otkazni rok 30 dana - da li se sluze time
Hvala
 
Ako otkazete pre isteka 30 dana, nista Vam ne mogu naplatiti jer Vi ne potpisujete nikakav ugovor sa njima.
 
Zdravo svima pre 10 dana sam potpisao UO za Eon light tv imam android app radi savrseno, sad me interesuje da li bi radila app na smart tv-u Tesla koji nije zvanicno podrzan kako pise na sajtu SBBa? I jos nesto da li imaju varijantu za gledanje na racunaru preko monitora kao sto je nekad imao Mts?
Hvala izvinjavam se ako je neko vec pitao slicna pitanja, nisam bas nasao odgovor pa rekoh da pitam. Hvala.
 
^
Што се тиче гледања на рачунару или лаптопу, имају сајт eon.tv ту се улогујеш, одабереш твог оператера (SBB) и унесеш мејл и шифру која је иста као и за мојсбб портал.
 
E hvala puno, nisam znao za to.

@Hbis, hvala onda cu probati moj je neki 32 ne znam napamet a nisam kod kuce da pogledam, bas cu probati kad dodjem kod kuce.
Samo kako i koju app instalirati na Teslu nepodrzanu oficijelno?
 
Ja sam na konkretnom mom modelu koji poseduje oficijalni android 9.0 skinuo eon aplikaciju i lako se povezao
 
Uzeo sam mi android tv, i dostupna je samo eon aplikacija sa kod-om. Jel moguce instalirati app sa logovanjem?
 
Zašto sa Play-a ne mogu da preuzmem SBB Eon na nobi MiBox S?
 
Nazad
Vrh Dno