Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni je tako bilo sa sluskama, sledeci put kad sam ih upalio dok je bio eon na ekranu samo su povukle zvuk
 
Cast youtube i slicnog ide bez problema, ali kada hocu da castujem mobitel ko mobitel ne pronalazi mi Box, da li je moguce radi toga sto je on na lanu, a ne na istoj wifi mreži da mu to smeta?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Na lan adapteru? Mi box nema lan port.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Eon van mreže, Da li Vam eadi HBO go, radio juče, sad ništa, deinstalirao, instalirao ponovo, dodje do odabira zemlje, pritisnem Srbija i ništa

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Restartivao mi se eon na verziju 8.0
Nemogu da instaliram HBO GO, netflix...
Kako da ga apdejtujemsta da radim

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Bi neko ažuriranje ne sećam se koja je pre verzija bila pa ne znam je li eon aplikacija ažurirala ili se box ažuriro.
Može li neko da proveri koje su kod njega zadnje brojke,pa da se vidi šta su ažurirali ovo je kod mene sad.
Eon je sad 3.73.12182 FV 1.1.5 poslednja zakrpa za android 5 jun 2020.
 
Stigao mi juce mini Bluetooth Amplifier, upario sa EON box-om i imam zvuk preko njega sa Youtube-a, Kodi-a, STBEmu-a i svih ostalih aplikacija osim sa EON tv kanala. Da li neko ima iskustva kako da dobijem da zvuk ide preko njega kada se gledaju TV kanali?
Kada pojacavam i smanjujem zvuk pokazuje Bluetooth znak, ali se i dalje cuje preko TV-a...

Tako je i meni,ali bukvalno vratis bar sekund unazad i krene zvuk preko BT. Kada je bas uzivo nece.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam problem sa eon aplikacijom na smart tv samsung 7 generacija , do skoro je radila i samo je crna slika, probao reset,pali gasi brisi instaliraj opet i nista ... ima li neka caka za samsung

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Ako kupim EON box sa nekim prepaid paketom da li se taj box može koristiti i s drugim paketima, tačnije da li taj box mogu da registrujem kao smart TV aplikaciju koja je povezana sa nekim drugim nalogom?

Hteo bih da kupim box uz najjeftiniji prepaid paket, a da ga koristim kao drugi box na drugom TV-u. Ne znam da li SBB "zakuca" aplikaciju za postojeći nalog uz koji je kupljen box, ili mogu da je koristim kao da je instalirana na bilo kojem android boxu.
 
Poslednja izmena:
Verovatno je bilo pitanje, ali je tema obimna, meni eon box ne prepoznaje eksterni HDD. Koje formatiranje treba da ima HDD? Ako je potreban fat32, onda je glupost živa.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Tako je, KAON model Eon boxa ne podržava ni NTFS ni exFAT pa ti ostaje samo FAT32. SDMC Tech model boxa podržava sva 3 file sistema.
 
da li eon box podrzava miracast?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ako kupim EON box sa nekim prepaid paketom da li se taj box može koristiti i s drugim paketima, tačnije da li taj box mogu da registrujem kao smart TV aplikaciju koja je povezana sa nekim drugim nalogom?

Hteo bih da kupim box uz najjeftiniji prepaid paket, a da ga koristim kao drugi box na drugom TV-u. Ne znam da li SBB "zakuca" aplikaciju za postojeći nalog uz koji je kupljen box, ili mogu da je koristim kao da je instalirana na bilo kojem android boxu.
mozes resetujes na fabricko kad istekne promo paket i uneses kod sa njega u smart tv slot.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Prakticno, moze odmah da ga resetuje jer ga pretpostavljam ne zanima taj paket sa kojim bi ga kupio?
 
Koje je đubre kad se castuje youtube video sa telefona na box. Disable-ovao sam youtube aplikaciju u boxu i instalirao smart yt tv (zbog reklama) , radi dobro samo je problem što moram manuelno da je otvorim da bi se pojavila na listi uređaja za cast. I ako sam youtube onemogućio i dalje se pojavljuje na listi kao eon box dva puta i startuje je ako podelim neki video....

SBBov sam korisnik, kako je najlakše doći do arena? Imam kodi instaliran i live tv Serbia addon ali slika je krš a često je nema a ide ton. Ok i da se plati samo da radi normalno i da je slika ok.
516c8fd63394b896a85f36fd980876ea.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
mozes resetujes na fabricko kad istekne promo paket i uneses kod sa njega u smart tv slot.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Hvala. S obzirom da mi treba box na drugom TV-u isključivo za EON i HBO GO, deluje mi da je najbolje da kupim ovaj njihov za oko 50 EUR.
 
Ako je samo za to onda je to najbolja kupovina. Da ti treba Netflix onda bi Mibox bio kompletnije resenje.
 
Meni Panasonic ima Netflix, a hbo go i eon sam rešio kupovinom eon box-a. 7000 din izadje, malo više od 50 e.
 
Prvo poveži daljinac sa TV-om
Daljinac od eon-a...sa tv-om.
Imam.samsung smart tv..kako sada to da uradim.
Jao...aj molim te ako mozes.malo da mi pomegens-(te).
Od kada minse to desilo, nemam u storu ni HBO GO ni Netflix..nemam nista.
Verzija mi je 8.0.0 na eon box-u.
Hvala


Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
IR režim na Eon daljincu je default podešen za Samsung TV-ove tako da nema šta da se podešava.
Prebaci daljinac na IR režim (taster TV/STB, kad sija žuta lampica onda je IR mode, plava lampica = BT mode) i proveri da li menja kanale 1-9 tasterima, da li Power dugme pali/gasi TV i to je to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno