Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni na Miboxu o septembra do juce baterije na 100%. Sinoc spustio na 99% a koristi se svakodnevno. Imate kad kliknete u opcije pa daljinski da vidite procenat napunjenosti baterija. Mislim i na Eon i na Mibox.
Mibox koristi IR koliko znam u odnosu na BT kod EON BOX-a. U tome je bitna razlika
 
Meni baterija za 2 meseca pala na ispod 20% ali ga njakamo bas bas bas.
 
Mibox koristi IR koliko znam u odnosu na BT kod EON BOX-a. U tome je bitna razlika

Gresis,Mibox takodje koristi blutut daljinac. Preko njega radis glasovnu pretragu kao kod Eon-a Sam box ima i IR,mojim redmi note 5 plus upravljam ponekad sa njim.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao da EON Box daljinac upari sa drugim, "običnim" Android TV boxom? Tražim neki daljinac za moj box pa mi se ovaj EONov čini fin.
 
Ima li neka iOS ili Android remote app koja može da se koristi umesto EON daljinca?
 
Zvao SBB kaže nemaju rezernih daljinskih... pf.
 
Desava li se jos nekom da u toku gledanja nekog kanala(Cinestar kod mene) nestane slika i pojavi se Roditeljska kontrola, ukucam 1234 i nakon toga sve normalno?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Evo nestade mi slika i ton (uzivo).
Epg mi radi.
Kad premotam unazad, samo 1 klik, par sekundi, dobijem ton a od slike ni traga. Da poludis od sbb-a i njihovog boxa.
Download mi ne radi ni na play store ni na aptoide...a prijavljuje kao da imam internet (a i radi mi zvuk na premotavanju)
Gasio box na prekidac. Gasio ruter. Dzabe. Wifi mi radi.
 
Kod mene eon box baguje od drugog dana, EON TV aplikacija se resetuje nekoliko puta dnevno, kod video kluba svako motanje sadrzaja obicno uzrokuje restart, prilikom paljenja pomesa rezolucije... pre ce biti EON BETA BOX
 
Ni vracanje na fabricka podesavanja nije pomoglo.
Tehnicka podrska (iako sam rekao da sam ga palio, gasio, menjao kablove, vratio na fabricko...) prvo sto mi rekao da probam da ga ugasim na prekidac nazad.
Svaki put kad ih zovem osecam se kao retard...jer to pokusavaju da naprave od mene.
Iako sam imao net...iako mi radio zvuk i EPG...premotavanje...njihov odgovor je da nesto nije u redu sa koax kablom. Znaci kabl propusta sve sem slike...
 
Zna li neko neku ios remote aplikaciju koja radi sa EON-om?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*sko pitanje... može li se na coax ulaz EON Smart Box-a dovesti signal nekog drugog DVB-C kablovskog provajdera?
 
Recimo da postoji box viška na lokaciji koja nema SBB.
 
Koja su ograničenja boxa u kontekstu toga što nema WiFi? Tj. šta ne radi zbog toga što nema wifi?
 
*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*sko pitanje... može li se na coax ulaz EON Smart Box-a dovesti signal nekog drugog DVB-C kablovskog provajdera?

Mislim da ne moze.
Mozes nakaciti kabl nazad ali gledati neces nista.
Ulazni signal je "vezan" za EON aplikaciju koja je preinstalirana i koja se ne moze obrisati.
Ne znam ni jednog operatera koji ima android aplikaciju a da koristi coax za dobijanje signala...kod nas.
Mozda gresim...
 
Čitao sam neke stare postove da Kodi addon ne radi ali kapiram da čim pišeš to se rešilo. Radi 4K?
 
Ovaj addon radi samo na kodiju 18. Za 4k ne znam. Imam premium paket koji podrzava 4k,Mibox koji takodje podrzava 4k,ali mi je Tv ful Hd tako da mi box daje max 1080 rezoluciju. Uglavnom slika u Kodiju je istog kvaliteta kao kad pustam iz Netflix aplikacije. Koristim Kodi iskljucivo zbog prevoda.E sad,Mibox ima licencu za Netflix i iskreno ne znam ima li to neke veze sa sa Kodijem. Javice se neko ko zna. U svakom slucaju mozes da probas. 5 minuta posla za Kodi,Netflix addon i addonove za titlove ako ti trebaju.
 
Zašto se pojavljuje ono 'mjau, mrnjau' kod nekih postova? Meni se to desilo, pa sam korigovao svoj post, a vidim i kod drugih se dešava. Je li vezano za forum, ili je neki uljez u mobilnom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno