Šta je novo?

EON sa VPN?

Iris radi na SBB (Arene) sa kojim VPN?
 
CyberGhost je jedan od VPN servisa koji rade godinama i sa EON i sa iris...
 
Ja imam Nord. Međutim kada se nakacim na bilo koju zemlju eon izbacuje poruku da imam problem sa netom. Čim ugasim vpn radi normalno .

Probao sam bivšu SFRJ , zapad , čak i neki egzotiku od zemalja , svejedno. Ne radi .ista je priča i sa surfshak. Provajder koji koristim je yettel.

Ostali kanali sem SK rade na yettelu . Ovi su geoblock.
Taj problem sam imao na firestiku i rešio sam ga sa starijom verzijom EON aplikacije. Verzija 3.77.12297 kod mene radi bez problema.
 
Izlazenje i ulazenje ne pomaže, bar ne kada govorimo o eon aplikaciji :)

Ovo sa starijom verzijom probam pa javljam.
 
Force stop eon i vpn. Restartuj uređaj. Kada se uređaj restartuje upali prvo eon aplikaciju pa izadji na home dugme pa upali vpn i konektuj se na neku "našu" zemlju pa izadji na home dugme i upali eon ponovo.
Sa surfshark radi bez problema.
 
Probao . Ne vredi. Geoblock ... Mibox je uredjaj ako to nešto znači .
 
Upravo gledam eon preko surfshark na supernova netu. Sada cu da ti okacim moju eon apk
Trebalo bi da je ova
 
Poslednja izmena:
Hvala. Veruj mi da sam tri vpn probao (Nord , surf I adguard ) bez uspeha . Ne znam u čemu je štos . Radilo je ranije
 
Pozdrav svima. Da li mi neko može pomoći kako gledati sport klub preko Hisense Tv-a? Vida sistem je u pitanju, tako da nemam opciju skidanja vpn a. Hvala unapred na pomoći
 
Ako na Vida sistemu ne postoje VPN aplikacije onda Vpn moraš postaviti na ruter koji koristiš,naravno trebalo bi ruter da podržava konfigurisanje VPN-a.
 
Da li neko zna kako da rešim problem sa eonom na A1 mreži (samo SK kanali)? Eon odlično radi kada gledam preko aplikacije na telefonu ali kada laptop povežem na hotspot piše mi da eon nije dostupan na toj mreži. Već skoro 2 godine gledam eon na ovoj način ali od skoro mi pravi probleme.
 
Nazad
Vrh Dno