Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Kada udjes preko mobilne aplikacije i meni piše o/o. Ali kad udjes preko kompa normalno imam aktivaciju
 
A to, nije ti to aktivacija, to ti misliš da je imaš :)
Imam i ja to, probao sam ali kad ukucaš kod i hoćeš da aktiviraš kaže ti da si već iskoristio sve uređaje i neće.
 
Каква је слика на Еон у у односу на Д3? Размишљам да за исте паре пређем на Еон.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Neko je vec pitao to.
Meni je cini mi se ista.
 
Ок, није лошија. Имам још један дан да одлучим да пређем на Еон.
Како ради Коди, могу ли се гледати Арене?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ma uzimaj ne misli se, ipak dobijes android box mozes da inst sta ti treba plus eon imas na njemu. Jedino ako imas vec neki android box i onda na njemu stavis eon app

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ок, није лошија. Имам још један дан да одлучим да пређем на Еон.
Како ради Коди, могу ли се гледати Арене?

Ja sam instalirao sa Store-a direktno jelte iz sistema, al ne mogu da dodam ono sto se ranije dodavalo, nesto tipa .zip fajl sa nasim kanalima il slicno.
Mozda ima neka fora, ali se nisam previse upustao.

Bilo bi dobro ako bi neko mogao da potrvrdi i objasni kako da se nasteluje Kodi aplikacija za EON smart box.
 
Ja sam instalirao sa Store-a direktno jelte iz sistema, al ne mogu da dodam ono sto se ranije dodavalo, nesto tipa .zip fajl sa nasim kanalima il slicno.
Mozda ima neka fora, ali se nisam previse upustao.

Bilo bi dobro ako bi neko mogao da potrvrdi i objasni kako da se nasteluje Kodi aplikacija za EON smart box.

https://youtu.be/qGh8mfuWOEg
 
Da li ovaj Slamious Repo sadrzi domace televizije ?
 
Баш. И то све у 1080р.
Имаш тему коди адона, па погледа тамо шта се предлаже. Да не затрпавамо ову беспотребно.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li može neko da pomogne - uzeo sam android box x96max,ima android 7, hoću da instaliram eon, na googleplayu mi nema eon apk pa sam van njega našao apk, instalirao, i kada mi se pojavi meni sa jezicima piše device not supported i izađe iz aplikacije? šta činiti?
 
Pretrazi temu, moraš da edituješ build prop.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
koliko shvatam, to bi trebalo da radim kada mi ne odgovara poslednja verzija apk pa da lažem eon da imam novu a koristim staru i tako prilikom svakog updatea...ali što meni nema u gplayu uopšte eon, a onaj koji ovako instaliram nije podržan,pa android 7 nije baš tako star,trebalo bi od android 4.4da radi eon?
 
Da li može neko da pomogne - uzeo sam android box x96max,ima android 7, hoću da instaliram eon, na googleplayu mi nema eon apk pa sam van njega našao apk, instalirao, i kada mi se pojavi meni sa jezicima piše device not supported i izađe iz aplikacije? šta činiti?

Jesi skino eon za smart tv ili za mobilni,eon za mobilni i tablet garant radi na tom boksu bez ikakog editovanja aplikacije.Samo da ti napomenem ovu varijantu eona za mobilni bez miša nećeš moći da je koristiš na boksu.Treba ovu verziju aplikacije da skineš.
https://apkpure.com/eon/com.ug.eon.android
 
Da li može neko da pomogne - uzeo sam android box x96max,ima android 7, hoću da instaliram eon, na googleplayu mi nema eon apk pa sam van njega našao apk, instalirao, i kada mi se pojavi meni sa jezicima piše device not supported i izađe iz aplikacije? šta činiti?
Скини са apkpure задњу верзију. Узгред, зар на њему није андроид 8.1?

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
@jok
skinuo sam sa linka što si mi dao i instalirao i kada otvorim pojavi mi se meni sa jezicima i poruka this device is not supported by eon mob app. skinuo sam i instalirao sa apkura i eon tv aplikaciju ali tu mi traži da unesem kod a ja nemam u paketu sbba da gledam tv aplikaciju eona. nemam pojma zašto mi neće da radi eon na ovom boksu
@salacue
u pravu si, moja greška, android 8.1 je
 
@jok
skinuo sam sa linka što si mi dao i instalirao i kada otvorim pojavi mi se meni sa jezicima i poruka this device is not supported by eon mob app. skinuo sam i instalirao sa apkura i eon tv aplikaciju ali tu mi traži da unesem kod a ja nemam u paketu sbba da gledam tv aplikaciju eona. nemam pojma zašto mi neće da radi eon na ovom boksu
@salacue
u pravu si, moja greška, android 8.1 je
Pa ako nemas u paketu da mozes da aktiviras tv aplikaciju kako si mislio da gledas?
 
nisam ja hteo da gledam tv aplikaciju, hoću običnu za mobilni,tablet... na koju imam pravo, samo sam probao da vidim da li hoće da je instalira pošto za ovu mobilnu javlja grešku
 
nisam ja hteo da gledam tv aplikaciju, hoću običnu za mobilni,tablet... na koju imam pravo, samo sam probao da vidim da li hoće da je instalira pošto za ovu mobilnu javlja grešku
Ok nisam te razumeo.

Mislim da tu obicnu ne mozes da gledas, mozda neka modovana verzija ali ti u tom slucaju treba mis da zakacis

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@ salacue
instalirao sam ja tu verziju sa linka ali kada otvorim pokaže mi meni sa jezicima i preko toga poruku device is not supported by eon mob app i to je to....
 
Ne možeš da koristiš nemodifikovan smartphone apk na tom boksu (tj ni jednom "kinezu" koji fura Android za telefone). Kraj priče.
Izmeni posljednju verziju koja nema tu "jel nije smartphone?" proveru (beše v1. 8.120?) da laže server da je u pitanju v1.8.200.
 
Druze samo da ti kazem da ne postoji X96max sa android 7.1, mora da bude 8.1.
 
Možda je već neko napisao, ali baš im je dobra aplikacija za mobilni. Preko password manager-a sam napravio šifru, pa je login na Moj SBB radio, a ovde nije. Pretpostavljam da je krivac % u šifri (ali ne mora da znači). Kada sam promenio u veliko slovo, nekoliko malih, pa neki broj onda je proradilo.
 
Eon full paket, SK 4k imam samo na tv preko d3cam, dok preko eon tv aplikacije za smart tv i u boxu, nemam. Normalno ili da ih jurim?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Normalno, taj kanal je dostupan samo unutar DVB-C mux-a (= preko coax kabla)... ne postoji kao stream.
 
Ja imam sk4k na eon boxu i preko d3cam na drugom tvu

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Jel ima razlike izmedju eon box i eon tv aplikacije, posebno kad je u pitanju slika?
 
Cak mi malo bolja slika preko laptopa i browser aplikacije nego preko eon-a na istom tv-u

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno