Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Koji je default pin na eon aplikaciji? Kada hocu da gledam neki film iz video kluba PG-18 trazi mi pin. Nikad nisam ni podesavao ni menjao pin, doduse jako slabo i koristim eon nego ajde sad imaju otkljucane filmove pa da nesto i odgledam.
1234 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
E nije. :p Zaboravio sam da kazem da sam probavao i 1234 i 0000 i 1111....... Na D3i mi jeste 1234 ali ovde nije. Zato i pitam. :)
 
Jeste 1234 ali ako neće, moraš da ih kontaktiraš da resetuju pin i proradiće

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jeste 1234 ali ako neće, moraš da ih kontaktiraš da resetuju pin i proradiće

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Upravo to imao taj problem. Uđi u podešavanja ima da se isključi roditeljski nadzor i nema šifre...

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Позовите +381114001000 тражите подршку за телевизију и испричајте да у Еон апликацији не ради 1234 код за откључавање. Пребаце вас напредну подршку и то је то. Треба вам име, презиме, адреса и ваш email налог.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Jel ovo moze da se gleda preko VLC na bilo kom kompu(pitam zbog ne koriscena vpn)?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne može preko vlc
 
Interesatno je da se HBO i Cinemax ne može gledati na PC i na smartfonu nego samo na televizoru. Svuda traži PIN kod ,ali 1234 nije važeći izgleda.
 
Treba mi pomoc.Sta znaci kad gledam neki film ,npr.na Cinestar premiere plus video klubu pa me u pola filma vrati na pocetak?Kvalitet videa sam stavio na automatski a gledam preko PC-ja.
 
U stvari nisam mogao da gledam "Černobil" mini seriju kao i"Igru prestola" ,sada ima sve osim toga!! Traži šifru za roditeljsku kontrolu.
 
Poslednja izmena:
Ima 23Mb/s i H.265 kodek...nije HDR odnosno HLG ... režiser očito ima problema sa svetlošču i slika je OK samo kad je snimano sa "glavnom" kamerom... u svim drugim kadrovima pijesak menja boje ko kameleon :D
Baš me interesira kako bi to bilo vidljivo kad bi se prenosio fudbal...
 
Ništa posebno
7c8d51e0d0168fc68b933a90deec4380.jpg
 
Interesatno je da se HBO i Cinemax ne može gledati na PC i na smartfonu nego samo na televizoru. Svuda traži PIN kod ,ali 1234 nije važeći izgleda.

Mnogo puta receno 1234 je, ako ne radi mora da se pozovu i da resetuju pin i da radi na tv, telefonu, pc-u ...

Ima 23Mb/s i H.265 kodek...nije HDR odnosno HLG ... režiser očito ima problema sa svetlošču i slika je OK samo kad je snimano sa "glavnom" kamerom... u svim drugim kadrovima pijesak menja boje ko kameleon :D
Baš me interesira kako bi to bilo vidljivo kad bi se prenosio fudbal...

Istini za volju ali manje bitno, nije im konstantan bit rate nego varirajuci i ide od 19-23, average negde preko 21.
 
Pozdrav svima, instalirao sam poslednju verziju EON na multimediju za kola sa Android 8.1 i 2gb RAM-a koja je nakačena preko WiFi hotspot na telefon sa mts 4g internetom. Kada pokrenem aplikacuju, izaberem jezik (engleski) i ulogujem se dobijem početni ekran na kome se vrte najave programa. Ako pokušam bilo gde da uđem (na neki program, kanale ili settings) pojavi mi se beli ekran u okviru aplikacije i ona postane not responsive pa moram da je ubijem. Da li je još neko imao sičan problem i eventualno uspeo da ga reši? Izvinjavam se ako mi je promakao odgovor pošto je tema ogromna.
 
Da li se meni cini da RTS2 HD ide u SD formatu? Barem dok ide tenis i fudbal?
 
@Gileb: Primetih i ja juče da se emituje u nekoj ludoj 1352 x 1080 rezoluciji.
 
Vidim ja da nije Hd.
 
Pozdrav svima, instalirao sam poslednju verziju EON na multimediju za kola sa Android 8.1 i 2gb RAM-a koja je nakačena preko WiFi hotspot na telefon sa mts 4g internetom. Kada pokrenem aplikacuju, izaberem jezik (engleski) i ulogujem se dobijem početni ekran na kome se vrte najave programa. Ako pokušam bilo gde da uđem (na neki program, kanale ili settings) pojavi mi se beli ekran u okviru aplikacije i ona postane not responsive pa moram da je ubijem. Da li je još neko imao sičan problem i eventualno uspeo da ga reši? Izvinjavam se ako mi je promakao odgovor pošto je tema ogromna.

Počev od verzije 1.8.130 EON aplikacija za Android telefone radi samo na telefonima, ne i na uređajima koji rade pod Android TV operativnim sistemom kao što je najverovatnije slučaj sa tvojom multimedijom za kola. Privremeno rešenje je da se u neki APK editor učita verzija 1.8.120 i da joj se ručno broj verzije promeni u 1.8.140, a kod verzije u 567. Ovo će za sada pomoći, ali svakako nije trajno rešenje, pošto je očigledno da SBB želi da onemogući korišćenje obične aplikacije za telefone za upotrebu na televizorima, smart boxovima itd. za šta je namenjena EON TV aplikacija.
 
Može li se nekako instalirati ovaj eon sa windows storea, na windows 7?
 
Nazad
Vrh Dno