Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Ja apdejtovao aplikaciju za ios.. Radila je normalno pa sam izašao, i kad sam hteo opet da uđem ono prijavljuje da nisam pretplaćen ni na jedan kanal.. Ali razumem ih, prvi je dan svi pohitali da uđu plus puštena i za ios ludilo.. Biće to super za par dana..

Polako ljudi doći će to na svoje [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Izloguj se sa svog naloga i ponovo se uloguj. Trebalo bi da proradi, kod mene je isto tako bilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izloguj se sa svog naloga i ponovo se uloguj. Trebalo bi da proradi, kod mene je isto tako bilo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da proradilo je tako.. Super [emoji5]
Takođe kada izađem posle određeno vreme neće da uđe samo se vrti krug a posle malo vremena proradi..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Običan EON se isto instalira na fire TV stick ali dođe samo do izbora jezika...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Inače na Chrome sve iz prve ušao i pustio sve super bez ikakvog budzenja.. Win 10 64bit i Chrome


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni aplikacija odmah crashuje na android box-u,imam 6.0 verziju androida.Radi preko pretrazivaca ali sporo za medalju.Sk,cinemax,comedy central i vrv svi "extra" kanali ne radi.Samo crn ekran/slika.Hbo radi kao i video klub
 
Izašao je EON na App Storeu. Zapravo je D3Go tražio update, i umesto njega sada je tu EON. Čak su i login podaci ostali zapamćeni. :)
 
Ja pustio preko ios aplikacije na Chromecast sport klub HD i pustio na regularno sportklub HD na istom tv-u, vrlo mala razlika u kvalitetu i super radi na cc.. I ja izašao iz aplikacije i zatvorio je itd i ponovo ušao i opet zatvorio a cc ne prekida stream [emoji1] Ugasio sam tako što sam ugasio tv i samim tim cc.. Takođe za svaki kanal da bi prebacio pustiš ga na fonu pa opet cast na cc..

Znači u prevodu nema da troši bateriju [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav za sve clanove!
Ima li ko da koristi Mts adsl internet, a da mu rade Sport klub HD kanali i Cinestar HD kanali? Meni ne rade ni na mobilnoj android aplikaciji, ni preko Chrome browsera. Radili su zapravo jutros samo kratko vreme, neposredno nakon logovanja preko Chrome-a.
 
Mora softver jos da se pegla. Na telefonu (Zenfone Max) radi mi HBO i Cinestar Premiere dok na iPad-u jok. Kaze niste pretplaćeni.:S:

EDIT: Nece da pusti ni jedan kanal, ne samo hbo i cinestar.
 
Poslednja izmena:
@Dorry, kakva java updateovana druze na Androidu ? Probao sam Chrome i Firefox na Android box-u, web aplikacija je toliko neoptimizovana da se box sa 2GB memorije raspada,
dobijem crn ekran na plejbeku. Android mobilna aplikacije krepava na android boxu pri startu, ne ostavlja nikakav logcat. Android TV aplikaciju necu da platim jel necu da placam
nesto sto je do juce bilo besplatno.

Nisi bio jasan u opisu, mislio sam da govoriš o desktopu, a ne mobileu. Na iOSu sve radi kao podmazano. :)

Nadam se da imaju u planu i samostalnu tvOS aplikaciju, to bi bilo sjajno.
 
united.jpg

Na united.cloud uredno reklamiraju da platforma podrzava WebOS

Je l' neko kontaktirao SBB u vezi LG-a, mada shta se ja nadam, moj televizor je iz 2015. godine...
 
Jel radi uopste na Win7, 64b? Nisam siguran da je do samog setupa jer je respond 403 iz nekoliko browsera kad se getuje stream. Danas na poslu na win10 radilo, kod kuce na boxu radi (radi losije, prekida, server error sa vremena na vreme, ne prepoznaje ethernet port vec samo wifi ...)
Na win7 koji, kad koristim d3go, je glavni uredjaj (laptop na terasi za sport) ne videh nista. Ni jednom nije proradio, svaki stream 403 respond. Browseri razni, 32/64b nebitno, ne radi.
 
Mora softver jos da se pegla. Na telefonu (Zenfone Max) radi mi HBO i Cinestar Premiere dok na iPad-u jok. Kaze niste pretplaćeni.:S:

EDIT: Nece da pusti ni jedan kanal, ne samo hbo i cinestar.

Meni je na ios pomoglo logout and login iz same app i sve super radi..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja pustio preko ios aplikacije na Chromecast sport klub HD i pustio na regularno sportklub HD na istom tv-u, vrlo mala razlika u kvalitetu i super radi na cc.. I ja izašao iz aplikacije i zatvorio je itd i ponovo ušao i opet zatvorio a cc ne prekida stream [emoji1] Ugasio sam tako što sam ugasio tv i samim tim cc.. Takođe za svaki kanal da bi prebacio pustiš ga na fonu pa opet cast na cc..

Znači u prevodu nema da troši bateriju [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa to mi kaži, odlično :)

Sent from my P8Lite using Tapatalk
 
Da li je neko uspeo na kraju da skine aplikaciju na tv koji nije iz 2017?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
eon radi na mom sony iz 2015, sa android operativnim sistemom.... na google play story uopste nije prijavljena aplikacija pod nazivom EON, ne postoji takva, vec je pod nazivom United Cloud..... to nam uopste nisu rekli...... barem tako je bilo na app story kojeg sam ja imao prekao mog televizora... kad instalirate United Cloud, u tv aplikacijama se pored njega pojavljuje ikonica EON, koju startujete... unesete pin sa TV na kompjuteru u MOJ SBB web stranu i aktivirate tako EON na tv.... inace imam gold premium paket i, da li zbog toga sto sam skidao 7 GB nekog materijala ili zbog neceg drugog, uostalom EON ima losiji kvalitet slike sport klub HD kanala nego sto je to bilo na D3..... EON mi je pucao vise puta, kablovski operater se na startu programa ogradjuje od kvaliteta emitovanja koji je uslovljen brzinom interneta, opterecenjem mreze (?) brzinom tv-a i kvalitetom konekcije.... dva plusa su za EON, sto SVI kanali mogu sad da se gledaju unazad, sto kod D3 nije slucaj i sto je preglednost programa bolja i omogucuje sliku u slici... medjutim, posto je moj posao video slika i pikseli, neoprostivo je da je kvalitet HD-a nizi od D3-a......
 
Poslednja izmena:
Kao sto napisah u d3go temi ja ostajem na d3go sve dok ga ne ugase. Ovaj eon je cista sminka...apsolustno nista vise i to po mom misljenju jos dodatno zakomplikovana. Kao sto neko rece cak mi se cini i da je slika losija nego na d3go, ali ono sto me nervira je nepostojanje podesavanja gde cu izabrati format slike 4:3 jer mi je takav tv i ne zelim one ogromne bezele gore i dole, a malenu sliku u sredini, to kao prvo, kao drugo, na d3go je full screen bio lepo na dupli klik, ovde nesto zatreperi ali idalje ne ulazi u full screen, glupost...trece, kad se ne mice strelica sa ekrana nikako da se makne i jako me iritira, za poredjenje na d3go je nestajala za par sekundi. E sad mozda sam ja glup, pa ne mogu da nadje podesavanja za sve to...pa ako moze neko da me prosvetli.
P.S. Izvinjavam se ako je vec bilo govora o ovome...letimicno sam pretrcao temu i nisam nigde nasao. Hvala
 
Pozdrav,
instalirah united cloud i nista. Imam sony braviu iz 2015 - android. Pjavila se samo united cloud ikona i kad pokusam da je startujem samo se vrati u glavni meni. Da li nesto propustam?
 
Pozdrav,

Uhvatio sam nesto logcat-a na mom kineskom boxu za EON mobilnu aplikaciju. Aplikacija pukne odma nakon pricanja sa
https://api.ug.cdn.united.cloud/oauth/token tako da veoma lako moze biti da seku sve sto im nije poznato. Mozda neki boxovi prezivljavaju zato sto se
predstavljaju kao mobilni telefon.
 
Meni radi ovo smece, zivim u inostranstvu. Gledam na Chrome sa Mac-a. Nista nisam radio od podesavanja. Da ga imam na TV-u me ne zanima, jer tv gledam namenski npr kad igra reprezentacija itd.

Pozdrav
 
Meni savrseno sve radi :) !!! Racunar Win 10 (64 - bit),Note 4 android,Samsung tablet,TV Kompatibilan Samsung skinuo preko tv aplikaciju jedino nisam jos uvek presao na paket jaci - skupji,ne zna ni da li cu ! samo jedno pitanje,hipoteticko,ako predjem na ovaj sbb jaci paket sa kojim otvaram aplikaciju EON TV,da li postojeci risiver mogu da prebacim na drugi televizor ? a ovaj Samsung smartda gledam EON tv preko aplikacije ? da,da ne zaboravim sto se tice kanala,preko mreze SBB idu svi kananali na paket koji ste preplaceni,medjutim ako prekko wi fi se konektujes gde nema mreze sbb onda neki kanali nece da rade Sport Klub ... ali sinoc na poslu sam to probao i nece da idu svi kanali,onda sam preko unifi sbb logovao se i svi kanali idu normalno.
 
Pozdrav za sve clanove!
Ima li ko da koristi Mts adsl internet, a da mu rade Sport klub HD kanali i Cinestar HD kanali? Meni ne rade ni na mobilnoj android aplikaciji, ni preko Chrome browsera. Radili su zapravo jutros samo kratko vreme, neposredno nakon logovanja preko Chrome-a.

Radilo je juče ujutru, već uveče su ugasili.... Sport klub HD je radio live a ostali su radili kad vretiš na početak, Cinestari su radili svi dok ih nisu ugasili :(
 
Pa radi fullscreen, samo ti ne skloni odmah interfejs sa ekrana (sto jeste glupo). Kad tako zatreperi na dupli klik, skloni kursor desno van ekrana i ostavi.
 
Citajuci vase komentare,prosto se zapitam jel zivim u Nemackoj,Japanu ..ili Srbiji ? Sve dok ne zavucem ruku u dzep i osvestim se . Sta hocete vi,da od prvog dana ovde nesto funkcionise najbolje sto moze? E pa ne moze ,da bi dobili pribkizno savrsenu aplikaciju,trebace vremena.Meni radi na 2 android telefona super.Desi se nekad da pise no signal( il kako vec) al je to za mene prvog dana razumljivo. Inace u svim aspaktima je korak naprijed u odnosu na d3go,koji vam eto sad dobar,a do juce ste i na njega kukali.Strpljenje ljudi,zbog vas samih,da ne gubite zivce zbog gluposti.
 
Moj samsung TV ne nalazi EON aplikaciju (mislim da je iz 2015).
Takodje nemam xxx kanale ni na telefonu ni na desktopu (d3go je imao ;)) Od opcija sam nasao samo promenu pina, ne gde i moze da se unese pin.
 
Na jednom laptopu sam se ulogovao preko firefoxa i chorma, a to mi je zabelezeno kao da sam se prijvio na dva uredjaja.
 
Citajuci vase komentare,prosto se zapitam jel zivim u Nemackoj,Japanu ..ili Srbiji ? Sve dok ne zavucem ruku u dzep i osvestim se . Sta hocete vi,da od prvog dana ovde nesto funkcionise najbolje sto moze? E pa ne moze ,da bi dobili pribkizno savrsenu aplikaciju,trebace vremena.Meni radi na 2 android telefona super.Desi se nekad da pise no signal( il kako vec) al je to za mene prvog dana razumljivo. Inace u svim aspaktima je korak naprijed u odnosu na d3go,koji vam eto sad dobar,a do juce ste i na njega kukali.Strpljenje ljudi,zbog vas samih,da ne gubite zivce zbog gluposti.

Да, очекујемо. Шта је проблем у томе? Кад су тако помпезно најављивали, а ми поштено платили, они пусте неку бета верзију и оставе је нама да им ми истестирамо. Е, па, пријатељу, не ради се то тако.
 
Stvarno, kao kad bi izbacili novu salamu, ali budite strpljivi, ova ima trihinelu i salmonelu, sledeća verzija kad pokupimo info o infekciji će imati samo pantljičaru, a na kraju će da bude sanitarno ispravna, samo krkajte i ne nervirajte se zbog našeg javašluka.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno