Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Posto kazu "Gledanje EON-a na računarima je omogućeno preko svih pretraživača",
bas me zanima da li ce da radi na internom browseru unutar webos3.0 televizora.. ;)
 
Hmmm ovo je zanimljivo iz emaila:

"Korisnicima Extra i Premium paketa EON je dostupan i na smart televizorima,". Jel to znaci da Android TV apk ce biti samo za korisnike Extra i Premium ?
 
Pa da, o tome sam zakukavao u d3go temi, da 14 korisnika sbb-a ispunjavaju uslove (ta dva paketa i Sony/Samsung 2017.).
 
Medju preporucenim modelima su i Samsung H4500 iz 2014. i Sony W75/W80c, modeli iz 2015. godine, tako da nisu bas toliko iskljucivi sa podrzanim modelima.
 
Poslednja izmena:
Ništa od podrške za LG televizore...
 
Medju preporucenim modelima su i Samsung H4500 iz 2014. i Sony W75/W80c, modeli iz 2015. godine, tako da nisu bas toliko iskljucivi sa podrzanim modelima.
Pa jeste tako kako kažeš i JU7100 je Samsung TV iz 2015. godine ali oni i dalje teraju priču o samo TV iz 2017. godine...
 
Svakako je cudno sto govore o podrsci za odredjenog proizvodjaca (Samsung, Sony), umesto za odredjenu platformu (Tizen, Android TV).
Cini mi se da je na prvoj strani ove teme bila neka insajderska informacija da ce biti aplikacija i za LG WebOS, tako da ce izgleda samo biti dostupna kasnije, nemojte ocajavati :)
 
Nego...koja je fora sa Chromecast? Da li mora to parče hardwera, ili ako na telefonu fabrički imam cast opciju i smart tv, može i tako? Ili jednostavnije, da li može kao u YT aplikaciji na fonu, gde postoji cast taster kao i u Eonu, pa se sadržaj sa YT baci na tv, a fon ostaje nezarobljen i bez satiranja baterije? Valjda sam razumljivo sročio:)
 
Jako me zanima kako ce da sprece ljude da sideloaduju mobilnu TV aplikaciju na Android TV.
 
sa ovim silnim pordskama, ako i dalje bude 3 uredjaja, bice premalo :D
To su objavili da ce biti 5 uredjaja, od toga 3 max istovremeno.

Mene zanima da li ce moci da se "ociste" sad svi uredjaji, posto je ipak nov servis. I da lice konacno raditi sa Android O.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
JA se ulogovao na sajt, do sada nije moglo :)
 
Radi na računaru lepo, milion puta bolje od d3go.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Proradio Eon.tv ovo je mnogo, mnogo bolje od d3go....
e9111cfc4377b208440c91482986cd67.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jašta, pustili i cinestar sve kanale. Pa hvala bogu da nije samo na glavnom tvu
Da I mi što ne gledamo pink i hepi pogledamo neki koristan kanal.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
I naravno skinuli Rai 1.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Pojavila se aplikacija za android,jos samo webos da ubace i to je to :)
 
Lepo radi... Jedino ne vidim bitrate, ali kao da je veći na HD kanalima... Baš dobro izgledaju.

Sent from my P8Lite using Tapatalk
 
Ni ja ne mogu da nađem app
 
Fino radi , jedino nikako ne uspevam da napravim listu kanala. Ima da se izabere lista po tematici i postoji opcija za novu listu. Problem je da kada izaberem novu listu ne mogu da nađem i ubacim kanale.

Screenshot_20170905_103110.jpg
 
Nazad
Vrh Dno