Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

EON prijavljuje za HBO da nemam pretplatu, dok na D3 radi. Ima li neko sličan problem?
 
EON prijavljuje za HBO da nemam pretplatu, dok na D3 radi. Ima li neko sličan problem?

Zovi korisnički servis i traži tehničku podršku da ti to srede kad ti uređaj s kog gledaš Eon bude pri ruci. Proveri i radi li ti vraćanje na D3 na HBO-u i Cinemaxu pošto i s tim ljudi imaju probleme. To sve sređuje tehnička podrška, dakle moraćeš dvaput da čekaš pri pozivu, prvi put da ti se javi običan operater, a onda i neko iz tehničke podrške. A možeš i da im pošalješ mail, kažu ljudi da i tako sređuju.
 
Zna li neko pre koliko su za D3i korisnike na MojSBB portalu uklonili onu sekciju gde se kucao kod za aktivaciju SmartTV verzije EON aplikacije.

Kad je krenula usluga negde je imala napomena da je do kraja godine D3i korisnici promotivno imaju pravo na 1 SmartTV uređaj.

I čak sam i aktivirao kad sam hteo da pogledam kako izgleda i radi koristeći Android emulator na kompu. Sad kad sam konačno se nakanio da updatuje "box" na Android 5 ne mogu da aktiviram uređaj xD

Mislim da je to vazilo ( a i dalje vazi ) samo ako imas neki od dodatnih paketa na d3i, za osnovni paket nemas pravo na android tv aplikaciju.
 
Zovi korisnički servis i traži tehničku podršku da ti to srede kad ti uređaj s kog gledaš Eon bude pri ruci. Proveri i radi li ti vraćanje na D3 na HBO-u i Cinemaxu pošto i s tim ljudi imaju probleme. To sve sređuje tehnička podrška, dakle moraćeš dvaput da čekaš pri pozivu, prvi put da ti se javi običan operater, a onda i neko iz tehničke podrške. A možeš i da im pošalješ mail, kažu ljudi da i tako sređuju.

Radilo je 72h unazada na HBO HD, to sam probao.
Videću večeras da li se nešto promenilo na EON, sinoć nije radilo. Tj. poslaću im sad na TW poruku.
 
Imam Total TV (onaj od 1.295,00) i trenutno samo na jednom uređaju EON, u moj SBB mi stoji 1/1. Da li su ograničili broj uređaja za korisnike Total TV-a ili je neki bug? Do nedavno mi je radilo na 5 uređaja, a D3GO dok je bio imao sam ga na 3 uređaja.
 
Poštovani,

Na osnovu dostavljenih informacija, pronadjen je ugovor sa brojem *********. Korisnici sa aktivnim Total TV paketom, mogu koristiti Eon aplikaciju, besplatno, do kraja godine na jednom uredjaju.

Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju, možete nas kontaktirati ovim putem ili nas pozvati na broj Kontakt centra 199 55, od 8h do 22h.

S poštovanjem,

Snežana Mićić

Info Total TV
SBB Kontakt centar
DIREKCIJA TOTAL TV SRBIJA
 
Ovo je bezobrazluk, baš ću videti šta piše u Ugovoru povodom D3 GO. Ako tamo piše 3, onda su u problemu...
I piše im u novom cenovniku da je 5 uređaja, na Total Mix paketu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Total Mix nije isto što i Total TV.Na Miksu imaš EON na 5 uređaja +UNIFi.
 
Poslednja izmena:
Najgore od svega što izgleda od Nove godine neće biti ni taj jedan EoN uređaj za TotalTV korisnike.Bar tako mi liči iz ovog mail-a.
 
Nema ni onih promo HBO kanala...
 
Veoma interesantno!

EON – kanali dostupni svima, na bilo kojoj mreži

EON, TV platforma najnovije generacije je od 18.12. dostupna i svima onima koji nisu korisnici SBB usluga. Od sada, sa internet konekcijom bilo kog provajdera možete da gledate vrhunske ekskluzivne sadržaje po ceni od 1395 din mesečno i to bez ugovorne obaveze.

Usluga se aktivira online u nekoliko jednostavnih koraka, nakon čega će vam biti dostupno preko 100 kanala iz SBB ponude, među kojima je i novi kanal TOP sa premijernom drugom sezonom hit serije Ubice mog oca 2. Minimalni period korišćenja usluge je 3 meseca, nakon čega jednostavno možete da deaktivirate EON, ukoliko vam to odgovara.

Putem EON-a TV kanale možete da gledate na svojim pametnim televizorima, računarima, mobilnim telefonima i tabletima i to na čak 5 uređaja, od čega na 2 istovremeno.

Prijavite se za EON ovde i odmah počnite da uživate u vrhunskim sadržajima – bilo kada i bilo gde.
 
Ček, do sada je bilo na 3 istovremeno, s*ebali i to?
I lažu, ne radi ni danas na drugim mrežama.
 
Da li EON radi na mozilli? Imam problem da nece da mi ucita nijedan kanal dok na IE radi savrseno...
 
Ček, do sada je bilo na 3 istovremeno, s*ebali i to?
I lažu, ne radi ni danas na drugim mrežama.
Pogledaj start paket i vidi da li ti rade svi kanali koji su u njemu
1395 din mesečno je izgleda za start paket 1 smart tv + 4 za ostale uređaje.
Sami sebi protivreče bez ugovorne obaveze a na stranici za registraciju stoji ovo
Saglasan sam sa uslovima korišćenja. Ugovor će biti poslat na prijavljenu adresu. Potpisati u narednih 15 dana kako bi i nakon toga usluga bila aktivna.
 
U startu su sk...ne rade.

A ovo oko ugovora verovatno se misli na taj period od 3 meseca minimum.
 
Veoma interesantno!

EON – kanali dostupni svima, na bilo kojoj mreži

EON, TV platforma najnovije generacije je od 18.12. dostupna i svima onima koji nisu korisnici SBB usluga. Od sada, sa internet konekcijom bilo kog provajdera možete da gledate vrhunske ekskluzivne sadržaje po ceni od 1395 din mesečno i to bez ugovorne obaveze.

Usluga se aktivira online u nekoliko jednostavnih koraka, nakon čega će vam biti dostupno preko 100 kanala iz SBB ponude, među kojima je i novi kanal TOP sa premijernom drugom sezonom hit serije Ubice mog oca 2. Minimalni period korišćenja usluge je 3 meseca, nakon čega jednostavno možete da deaktivirate EON, ukoliko vam to odgovara.

Putem EON-a TV kanale možete da gledate na svojim pametnim televizorima, računarima, mobilnim telefonima i tabletima i to na čak 5 uređaja, od čega na 2 istovremeno.

Prijavite se za EON ovde i odmah počnite da uživate u vrhunskim sadržajima – bilo kada i bilo gde.
Ovo se odnosi na D3i boks, a ne na EON player.
Verovatno menjaju ime za D3i,pa tu dolazi do zabune sa dva EON-a.Jedno je EON boks,drugo je EON player.
 
Poslednja izmena:
Eon boks još uvek ne postoji a ovde piše od 18.12 za sve mreže . Tako da jedino može da važi za Eon preko PC ,telefona i Smart TV.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Ovaj novi TOP TV kanal meni ne radi na EON na Vip mreži, dok sport klub radi..
 
Ček sad mi ništa nije jasno... jel to sad nije re-branding D3i u "EON, TV platforma" (cena je ista , dostupno korisnicima koji nisu korisnici SBB usluga bla bla) ili sad uvode neku varijantu gde se plaća ista cena, ne dobija risiver nego se prati isključivo putem aplikacija a da će pri tom stvarno na EON sajtu takvim korisnicima da rade baš baš svi kanali bez ozbira na internet provajdera? Znači nešto na fazon kao što se sad može direktno od "HBO Europe" pretplatiti na HBO Go uslugu. Meni to tako deluje.

Znači da nije "svi dostupni na risiveru, na sajtu/aplikaciji šipak SportKlub, Cinestar..." što je situacija za D3i korisnike to je tek šamar za postojeće D3i korisnike kojima na EON sajtu/aplikacijama blokiraju par ključnih kanala.

Ili će opet da naprave neku diskiminaciju u stilu "na SmartTV aplikacji svi kanali, na ostalim uređajiima limiti"...
 
@ewfd154: Razlike u ponudi kanala su minimalne... a pri tom i D3i korisnici na EON sajtu i aplikacijama imaju te kanale koje nemaju na D3i risiveru. Tako da ovo je u suštini "D3i minus risiver" ... isto u smislu ciljne grupe korisnika : "SBB ponuda na bilo kojem internetu". Gde "glavni uređaj" postaje SmartTV aplikacija. Pitanje je da li će set kanala biti i tu podeljen na "na fixnoj lokaciji može sve, na "go" uređajima restrikcije SportKlub i ostalo. Ako ne bude restrikcija onda će da padne primedba Ratel-u povodom diskriminacije D3i korisnika koji su podjednako "van SBB mreže" i plaćaju istu cenu.

Naravno nova usluga je bazirana na EON platfomi, D3i je na staroj... ali "idejno" izgleda da je u pitanju naslednik D3i.

Postavlja se pitanje samo šta će biti sa postojećim korisnicima D3i platforme... da li će isti dobiti nekad u budućnosti 7-day catchup ili ne.
 
Mene ovaj novi cenovnik žestoko zbunjuje. Trenutno koristim D3i osnovni paket (990 din.) + HD (450 din.) + HBO Cinemax (700 din) + D3i Kuća (290 din.) To je ukupno 2430 din. mesečno (ugovor je istekao). Imam u to uključen EON sa mogućnošću povezivanja 5 uređaja (ne i Android Smart TV), kao i TV unazad na risiverima, a takođe je besplatan Pink. Osnovni D3i risiver je takođe uključen u ovu cenu, plaćam samo taj dodatni (D3i Kuća).

Međutim, od 1.1.2018. ispada da će mi naplatiti ovo: D3i Start (1395 din.) + HD (460 din.) + HBO Premium (to odgovara paketu koji trenutno imam, ali se više tako ne zove; 720 din.) + Pink (310 din.) + mesečna renta osnovnog D3i prijemnika (390 din.) + D3i Kuća (290 din) + TV unazad (150 din.) + (EON 210 din.). Ovo sve ukupno iznosi 3925 din. Kao bonus bih dobio HBO GO (bar tako piše u cenovniku) i – ovo samo pretpostavljam – mogućnost da imam EON i na jednom Android Smart televizoru.

Čini mi se da je poskupljenje enormno: sada plaćam 2430 din. a za to isto od nove godine treba da plaćam 3925 din. Jedino za šta sam bio svestan da će naplatiti kad sam svojevremeno sklapao ugovor je 150 din. za TV unazad posle isteka ugovorne obaveze. Takođe, možda ima i neke logike da naplate EON kao nešto novo, mada je to ipak samo nadogradnja za D3GO koji je bio besplatan. Sve ovo ostalo deluje veoma nefer.

Da li negde grešim u računici?
 
Za svaki slučaj, raskini ugovor, jer sada može bez penala. Ako se posle Nove godine ispostavi da nije previše skupo, ti ponovo potpiši.
 
Bilo je ovde priče da će se u 2018 godini zameniti svi D3i boksovi,zarad prelaska na EON.D3i ide očigledno u penziju.
Ovo sada što se dešava je verovatno posledica toga ,da još nisu nabavili nove uređaje,i da odgovore na Telekomovu ponudu od 6 meseci džabaluka.Verovatno se plaše da će im Telekom ovom kampanjom preuzeti neke potpuno nove korisnike,pa su požurili sa svojom ponudom.
Koliko sam ja dobio informaciju,starim D3i korisnicima ide povećanje samo od 100 dinara.Suština je da SBB. uvodi iste cene usluga za sve platforme.Videli su da im kod D3i usluge, neki korisnici beže od SBB kabla,odnosno neta,i ovim potezom žele da nateraju D3i korisnike da pređu komplet na SBB kabl,tamo gde to može.To se da lako uvideti uparivanjem adresa D3i korisnika,sa njihovom bazom rasprostranjenosti mreže.Sve ovo je ofanziva na Telekom,i ova nova zabrana gledanja Sport klubova preko obe Telekom mreže,do pokusaja da se nateraju D3i korisnici da otkažu Telekom net,pa sve do uvođenja Top kanala.Sve je to koordinisano delovanje ,usmereno na odvikavanje od korišćenja Telekom usluga.Telekom sve karte baca na optiku,dok SBB sve karte baca na TV ponudu,kroz sve moguće platforme.Realno SBB ima i najbolji izbor kanala i najbolje platforme,dok Telekom ima najbolji net.
 
Poslednja izmena:
Skroz je ok. Sviđa mi se ovaj picture in picture, nisam znao da će toga biti. Malo mi samo na chromecastu je tromo, al biće bolje verujem.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Da li je moguće resizove-ovati veličinu prozora kada ide picture-in-picture?
 
eon od 1395 dinra, radiće svi kanali koji su u startu, na bilo kom netu.

Ostali (d3i, total...) i dalje imaju ograničenje. Pitao sam ih...
 
Vrh Dno