Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Ne gleda preko Kodia nego Kodi samo pokrece EON :D
 
Najnovija ujdurma: prilikom pokretanja na boxu izbaci "serverska greška" i ćao.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
uz D3i ide 1 EON smart TV aplikacija....

Da li si video negde na sajtu SBB, pošto surfujem par sati i sve što vidim je EON je na Smart TV-u dostupan u Extra i Premium paketima

Ima na njihovoj facebook stranici kao odgovor iz SBB-a na nečije pitanje da li je eon dostupan na d3i.

Evo nadjoh: SBB Zdravo Dušane, korisnici D3i START, HIT i PLUS paketa, promotivno do kraja 2017. godine, dobijaju mogućnost korićenja EONa na 3 od ukupno 5 registrovanih uređaja. EON Smart TV biće uključen u Plus paket, a svim korisnicima Start i Hit paketa promotivno će do kraja godine biti pušten EON Smart TV. Aplikaciju možeš preuzeti na AndroidTV Play Store-u pod nazivom - EON united group B.V
 
Poslednja izmena:
Koristim D3i ( Start + HD paket ) , ali ne mogu na PC (EON) aplikaciji da otvorim nijedan SK HD kanal , dobijem poruku "Izabrani kanal nije dostupan na ovoj teritoriji " !!! Da li neko ima rešenje ili objašnjenje ? hvala
 
Kod kog provajdera imaš net?
 
Sam si sebi dao odgovor na pitanje.
 
Znači moraju se nekako na ruteru simulirati IP adrese SBB interneta?
 
Ti to ozbiljno pošto ne vidim smajli na kraju?
 
Odgledas jednu utakmicu na sk i koliko potroši ne telenoru?Nemam bas toliko neta za bacanje.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Ne mora sbb. Radi na telenor IP adresama (licno proverio) kao i na drugim sem telekom (kako su ostali korisnici javljali)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Meni odgovara. Pogotovo za vikendicu. Sport i par serija na fox-u je to sto gledam. Mada imam i jednu grid antenu koja mi hvata unifi od komsije pa moze i povoljnije [emoji3]

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ako se dobro secam, ovaj "TV saobracaj" ostvaren preko UniFi ne ulazi u kvotu 5GB mesecno?
 
Meni EON ne radi na Huawei Mediapad T1 nakon najnovijeg apdejta. Retko koristim, al eto kad je zatrebalo onda ne radi.
 
Da video sam ranije ali ni ja sad ne mogu da nađem ....

mislim da sam video ovde:

https://sbb.rs/Binary/10521/d3i_standardni_akcijski_cenovnik_09_2017.pdf

HVALA

Konačno sam uspeo da ubedim ljude u kontakt centru SBBa da mi sleduje jedna Smart TV APP do kraja nove godine, jer koristim D3I PLUS paket.
Hvala za PDF jer je to pomoglo.
E sad su me prebacili na tehničku podršku gde je neka smejurija .
Predlog 1 odjavi se obiši registraciju i probaj ponovo da registruješ aplikaciju
Predlog 2 deinstaliraj aplikaciju i instaliraj ponovo i aktiviraj istu
Predlog 3 Promeni lozinku za Moj SBB nalog i ponovo predlog 1 i 2

Sve pokušao ne pali.

Sad su otvorili reklamaciju.
 
Da lu ti dali da gledaš uživo ili samo odloženo?
 
Odgledas jednu utakmicu na sk i koliko potroši ne telenoru?Nemam bas toliko neta za bacanje.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Juče gledao Čelzi-Arsenal na laptopu oko 1,5Gb.Možda malo više.Na Telenoru.
 
Da lu ti dali da gledaš uživo ili samo odloženo?


Za sad je odloženo , uživo ne radi
Poruka na TV je za uživo "Paket na koji ste pretplaćeni ne uključuje mogućnost gledanja kanala uživo " ili
u slučaju SK1 HD gde "Program nije dostupan na teritoiiji gde se nalazite "
:mad:
 
Odgledas jednu utakmicu na sk i koliko potroši ne telenoru?Nemam bas toliko neta za bacanje.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Moze da se podesi kvalitet, i to zasebno za WiFi i mobilni internet, na najlosijem kvalitetu mobilnog neta navode da trosi 250MB/h. Svakako nije za ljude sa skromnijim data paketima.
 
Meni EON ne radi na Huawei Mediapad T1 nakon najnovijeg apdejta. Retko koristim, al eto kad je zatrebalo onda ne radi.
Takodje,isti tablet isti problem.Probao i verziju 1.0,pokrene se ali trazi apdejt i kad apdejtujem vise ne radi.Resenje za sada nisam nasao.Na android boxu normalno radi.R

Sent from my HT16 using Tapatalk
 
@cosmo & @offline71:

Evo vam skinite izmenjen apk v1.0 (pošto vam je ona radila na tom Huawei čudu) tako da ne traži update. Samo sam pomoću ApkEditor-a izmenio version i build code (stavio podatke sa nove verzije aplikacije na staru instalaciju)... ista fora kao svojevremeno za D3Go. Tako da posle svakog novog update-a (ako i taj novi i dalje ne radi kako treba na vašem urađaju) moraćete da modifikujete v.1.0 apk da "laže server" da je najnovija verzija.
 
Poslednja izmena:
Evo pomoć za korisnike kojima se javlja poruka da sadržaj nije moguće emitovati zbog bezbjednosnih razloga, dakle potrebno je rootovati telefon/tablet/tv box i obrisati sljedeće file-ove, što će naravno dovesti do unroot-a, ali i normalnog puštanja sadržaja na kanalima FOX i HBO-Cinemax:

1. Provjeriti da li postoji file su (ili bilo koji file koji počinje sa su) u folderu system/xbin i u folderu system/bin
2. Provjeriti da li postoji file busybox (ili bilo koji file koji počinje sa busybox) u folderu system/bin
3. Provjeriti build tag, ako vam se u okviru postavki build završava sa test-keys, aplikacija ga prepoznaje kao sigurnosni propust, pa je potrebno editovati file system/build.prop i promijeniti tag test-keys u release-keys.
 
Poslednja izmena:
Evo pomoć za korisnike kojima se javlja poruka da sadržaj nije moguće emitovati zbog bezbjednosnih razloga, dakle potrebno je rootovati telefon/tablet/tv box i obrisati sljedeće file-ove, što će naravno dovesti do unroot-a, ali i normalnog puštanja sadržaja na kanalima FOX i HBO-Cinemax:

1. Provjeriti da li postoji file su (ili bilo koji file koji počinje sa su) u folderu system/xbin i u folderu system/bin
2. Provjeriti da li postoji file busybox (ili bilo koji file koji počinje sa busybox) u folderu system/bin
3. Provjeriti build tag, ako vam se u okviru postavki build završava sa test-keys, aplikacija ga prepoznaje kao sigurnosni propust, pa je potrebno editovati file system/build.prop i promijeniti tag test-keys u release-keys.

Ja na mom u ro.build.fingerprint i ro.build.description imam release-keys, nije root-van i opet izbacuje bezbedosna pravila. Ima tu još neka caka.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno