Šta je novo?

Električni bicikli i električni skuteri tema

Na ove akcijske cene xiaomija isplati se uraditi modifikaciju s prednjim amortizerom.
 
Ti dve godine voziš trotinet po Novom Sadu? I preporučuješ nešto bez da pogledaš kuda i gde će taj čovek to da vozi...
Ti ne vidiš da čovek neće da da više od 40.000, za te pare nema amortizeri i fensi stvari.
 
Ok, ali pitanje je da li će mu to biti ok na tom terenu na kom će to voziti...
Na ove akcijske cene xiaomija isplati se uraditi modifikaciju s prednjim amortizerom.
Isplati se za nekoga ko zna da se tim stvarima bavi...potrebno je vreme, preporuka za određen deo, nabavka, montiranje... Ovde na forumu ne vidim da neko daje savete o tome...
 
Pa eto, nek ne vozi onda uopšte.
 
Ne znam da neko to radi uslužno, delova ima na aliju itd, pa sam uradiš.
 
ja mislim da nema svrhe kupti novi pa ga modovati sa amortizerom.
Ako mora amort bolje onda dati više para i kupiti segway pro i zadrzati garanciju.
 
Rekao sam to...ali džabe..neko vozi trotinet u Grčkoj na odmoru, neko vozi po Novom Sadu....i tako se priča razvodnjava...još sam ispao i smešan...
 
Ja sam vozio i u Grčkoj na odmoru i u Novom Sadu. Xiaomi M365, preko 5 godina ga vozimo, 4500km. Naravno, sad da uzimam nov, verovatno bi bio F2 Pro, ali ne znači da ne može, samo ne treba voziti kao debil.
 
Ne kažem da ne može...ali ovde svi voze ludački, ima rupčaga na putu koje te iznenade, ležećih policajaca, uzbrdica i nizbrdica sa velikim krivinama (često mokrih sa velikim barama) , na kojima se sve to nalazi....a biciklističkih staza nigde...Mislim da amortizeri mnogo znače.
 
Aj sad opet pitanje... Kuda vozite trotinet? Ulica ili trotoar?
Ja sam u početku više vozio ulicom, kako vreme odmiče sve više trotoarom.
🤣🤣🤣
Štaviše, pre neki dan zamalo nisam pokupio pandura na trotoaru i on viče "Alooo, ulicom vozi...".
E sad, ja njemu sa objašnjavam da se lik sa kombijem zaletao na mene i trubio kao manijak 2min pre toga, neće mi verovati.
🤷🏻‍♂️
 
Mene prosle nedelje umalo nije pokupio neki deda sa vrsackom registracijom, prosao sam semafor i idem pravo a on se ukljucuje i boli ga uvo da pogleda da li neko ide glavnom ulicom desnom trakom. Ali uvek držim ruku na kocnici tako da se zavrsilo samo sa mojim jakim kocenjem.
 
Mene prosle nedelje umalo nije pokupio neki deda sa vrsackom registracijom, prosao sam semafor i idem pravo a on se ukljucuje i boli ga uvo da pogleda da li neko ide glavnom ulicom desnom trakom. Ali uvek držim ruku na kocnici tako da se zavrsilo samo sa mojim jakim kocenjem.

Sličan slučaj sam i ja imao juče, samo što je meni izleteo neki manji kamion

Aj sad opet pitanje... Kuda vozite trotinet? Ulica ili trotoar?
Ja sam u početku više vozio ulicom, kako vreme odmiče sve više trotoarom.
🤣🤣🤣
Štaviše, pre neki dan zamalo nisam pokupio pandura na trotoaru i on viče "Alooo, ulicom vozi...".
E sad, ja njemu sa objašnjavam da se lik sa kombijem zaletao na mene i trubio kao manijak 2min pre toga, neće mi verovati.
🤷🏻‍♂️
Trotoarom vozim samo kada moram...uglavnom nemam izbor nego moram da vozim kolovozom
 
Mnogo zavisi od konfiguracije terena,ako je saobracaj gust ni ja ne bi putem.
 
Sličan slučaj sam i ja imao juče, samo što je meni izleteo neki manji kamion
Kada te je registrovao pretpostavljam da je samo dao gas, kao deda?
Ja sam počeo da vezbam mozak i pamtim brojeve registracija u svim potencijalno nezgodnim situacijama.

p.s. a standard odgovor nekoga ko ne vozi trotinet bi bio, a jesi imao prsluk i kacigu? :) Nisam ali je vidljivost ~10km...
 
Imao sam i prsluk i kacigu...broj nisam ni gledao, bio sam u čudu, čovek sa kamiončetom daje gas kao da baš želi da me udari, naglo sam zakočio i zabacio se srećom unazad, inače bih pao...imao sam još jedan slučaj sa nekim automobilom koji je tako prešao ispred mene u krivini i pored toga što mi je bio uključen žmigavac...to sam doživeo za mesec dana koliko vozim trotinet i to ne na nekoj velikoj razdaljini...
 
Nazad
Vrh Dno