Šta je novo?

Elden Ring

Igram drugi prelaz i hvatam sebe kako mrmljam u nekim momentima - kako je ovo dobra igra :) Uzivam kao i prvi prelaz. Ne na isti fazon, ali proleti 2-3h kao 15 min...
 
Ispravili su sve bullshit stvari na ovom bossfajtu, pozdravljam promene, sada konacno moze da se kaze da je boss tezak a posten.
 
Уопште није тежак кад му провалиш фазоне.
Нећу упдејтоват на 1.14

Пс. Шокиран сам како ради на пс4 (нон-про).
Ни да заштуца. Амд фх на 1.8 гхз , Радеон 7790, и 8гб дељеног рама !

Делује ми да се задњу деценију заправо нерфује оптимизација за ПЦ !
 
Tacno, tezak je samo dok mu se ne prilagodis opremom i cudesima ili potrosnim materijalom.
Imao je bullshit hitbox sa onim njegovim macevima i madjijama ali kontam da je sada to skockano.
 
богме, мени је најлакше са њим (и са реланом), пари + репост.
Блејд оф мерси, Крит талисман, драгонкрест, клоранти ринг.
С тим што Бист Рабана бијем Фриз Мизерикордом, а Релану Мунвејлом.
 
Ako pod opremom misliš veliki štit u levu ruku, a koplje u desnu, onda naravno da ga takav build relativizuje, tako sam ga pobedio nekoliko puta sa pola snage, ali to je bulšit taktika. Težak i nepravedan je bio u smislu ako igraš klasičan ''roll'' način igranja.
Ma ima nacina da se ubije, ne treba jutjuberski veliki stit ili stagod. Hronicno mrzim strength bildove koje veliki stitovi zahtevaju, tako da sam ga ja prelazio na back step koji iznenadjujuce dobro radi u DLC-u. Trebalo mi 30ak pokusaja sigurno, od kojih sam imao par gde je trebalo samo malo jace da kinem na njega, ali avaj, bogovi elden ringa mi nisu bili naklonjeni.
 
Nazad
Vrh Dno