Šta je novo?

eFootball 2023

Nisam ni ja zeleo ali imas uslov svaku 5 ili svaku 10 da igras na Legen u ligi pa kako sam malo po malo krenuo poceo sam svaku da igram na Legend. Sustina tih tezina je da naucis da gradis prostor i da ne remetis formaciju, da kad istrcis sa igracem sa njegove pozicije da ga vratis na mesto. Jako izazovno i zanimljivo ali mora se istrpeti laganje AI nekada prolaze kroz tebe kao kroz sir, nekada svira nebulozne penale a nekada izvlaci penal na faul. Kao kad neko potplati sudiju :)
 
Пробаћу онда Каземира па Кимиха.
Овај Белингем ми нешто не лежи.
И да,баталио сам филозофију да ми као ЦФ играју играчи ко што су Бензема,Халанд,Муани и сличи.
Играм са сва ЦФ-а,Нејмар и Меси. И ово функционише супер.
Немам ту предност кад се џентрира да неко налети главом али овако ми се боље убацују...
 
Osimen bog otac, probaj ga. Komotno covek preseca pasove golmana ka odbrani, ima nesto ne znam sta je to. Jedno 15 golova sam dao tako. Ima brzinu, ima glavu, ima šut a nije drvo. Ne znam ni odakle mi video sam ga u rezervama sa jos par igraca iz Napolija. To sam dobio dok nisam igrao. Proveri mozda ga imas u rosteru.
 
Osimen bog otac, probaj ga. Komotno covek preseca pasove golmana ka odbrani, ima nesto ne znam sta je to. Jedno 15 golova sam dao tako. Ima brzinu, ima glavu, ima šut a nije drvo. Ne znam ni odakle mi video sam ga u rezervama sa jos par igraca iz Napolija. To sam dobio dok nisam igrao. Proveri mozda ga imas u rosteru.

Играо са другаром онлајн и узмем наполи.
Свих 7 дао он 😃
PXL_20231223_212829231.jpg
 

Prilozi

  • PXL_20231223_212827768.jpg
    PXL_20231223_212827768.jpg
    174.1 KB · Pregleda: 33
  • PXL_20231223_212836067.jpg
    PXL_20231223_212836067.jpg
    143.3 KB · Pregleda: 37
Марадону су сви добили данас.
Чак и ја. 😃
Дај да видим оцене Осимену.
 
Kako ste dobili Maradonu? Na daily penalima?
 

Prilozi

  • 18ca843786264-screenshotUrl.png
    18ca843786264-screenshotUrl.png
    394.2 KB · Pregleda: 40
Da… nisam znao da će svi dobiti Maradonu, mislio sam da izvlačiš random neka od ona 4 igrača.

A Osimhen, izvolte:

 
Ne udjem svaki dan pa kaskam na daily, nadam se Maradoni taman mi se Del Piero penzionisao a i Zića mi ima još par dana ugovor.

Primetio sam da se na possesion ako se igra lagano mnogo lakše ulazi u šanse sa AI na najvišljiv nivoima.
 
A sto im ne produzis ugovore? Naravno ako imas one kartice za produzenje... ja sam skupio neku odredjenu kolicinu, mozda bih mogao jednom igracu da produzim ugovor na oko pola godine. Samo kada dodje vreme pitanje je kome bih produzio, vrv Figu.

Bili su i najavili da ce valjda moci da se kupuju kartice za produzenje ugovora, za njihovu valutu u skorijoj buducnosti. Ne znam dal je to vec implementirano? Sto bi isto bilo super, jer ja imam oko 6 miliona... msm da bih samo i trosio na produzenja, ne pamtim kada sam kupio nekog igraca za te pare.
 
Imam produzenje nego ne znam interesantno mi je da probam druge igrace. Te neke kao Guti, Zico , Del Pjero cu ostaviti u rosteru pa ako mi nekad dune produzicu im ugovor.
 
А где могу да се нађу шта доносе тренери кад се купи цео тим? Има оно за Барсу,Арсенал и још неке беше...
Неко је рекао да ти тренери доносе неке додатне бонусе за неке карактеристике.
 
Gledaj nema potrebe coine da trosis nego kupis za GP ili Gvardiolu ili Klopa. Kod Gvardiole sa possesion dize ocene maksimalno, dok je to kod Klopa Counetr Attac a mozda cak i D.Simeone kao ova dvojica ima 87 ali za Long Ball counter. Ja sada uvrezbavam possesion posto najjaci igraci protiv kojih igrao su to koristili i juce sam sa Barcom dobio Arsenal na Superstar bez preterano mucenja dva puta a protiv Bayerna pobeda i poraz. Sa drugim taktikama dobijem 1u10 tekmi (authentic, a na dreamteam 8/10). Tako da igra definitivno favorizuje possesion.
 
Pa trebalo bi da pise u samim paketima, negde u dodatnim detaljima... a imas ovo, mozda ti ovo dodatne pomogne.

Ali se slazem se Maretom, da ne bacas coins-e na kupovinu tih special manager-a. Osim ako si bas resio da kupis neki club pack, pa ti usput dodje trener.

Ja sam inace kupio za svaki playstyle trenera sa najvecom ocenom sa taj odredjeni playstyle. Tipa Pep za possesion, Klop za quick counter, Murinjo za long ball counter, itd... cisto da se nadje, da isprobam ali prvenstveno sam igram oduvek na possesion. Jedino na pocetku kada sam pocinjao da igram, igrao sam na long ball counter ali mi najvise lezi possesion jer se igraci onda lepse rasporede na terenu za moj stil igre.
 
To je sve preko ovoga sto sam ja pisao, taj booster je ona efootball ikonica na kartici.
 
Знам како иде за Клопа и Гвардиолу.
Ја само играм на квик каунтер и кад год пробам нешто друго,неће.
Не бих куповао коинсе,само ме занимало шта доносе ови тренери што дођу са тимовима...
Е да,јуче сам извукао Марадону,а данас... 😃PXL_20231227_195958203.jpg
 
Za brze kontre, samo Klop… nikako Pep.

Na tim izvlacenjima za te “niže” lige, ne možeš ništa pametno ni da dobiješ.
 
Izvucem Costakurtu i odmah posle T.Hernandeza, živote lutalico.
 
T. Hernandeza si vrv na onom Italian Clubs Gift ili kako se vec zove?

Ja juce izvukao Gabrijela iz Arsenala, ostao mi je jos onaj challenge event za meksicke klubove da bih imao drugo izvlacenje... valjalo bi da izvucem Salaha jednom, Mbapea sam vec izvukao jednom. Ali kakve sam srece bice onaj anonimus iz Intera. :D
 
Izvukao Salaha, perfekcija. Key match protiv starog nemesisa Intera lagana 3 komada i namestio četvrti. Odličan je. Verovatno mu i leži QC sa Klopom.
 
Ja sam bas prizvao sa prethodnim postom… nadao se Salahu a izvukao Mbapea! :D
Mislim najjaču kartu sam izvukao ali nije mi bas bio preko potreban.

EDIT: Mada u poslednje vreme bas slabo igram pored EA FC. Pre svega me “mrzi” jer moram da se navikavam na taj gameplay posle onog arkadnog iz EA FC. Tako da samo odradjujem daily games, dobijam bonus za login i igrao sam ove izazove da bih dobio izvlačenja za ove karte/igrace. Mada ih nisam ja igrao, već samo stavim AI controlled i pici tako samo od sebe. :)
 
Кад голман испуцава лопту и кад лопта пада неге око центра,противников и мој играч се боре за лопту у ваздуху. Приметио сам кад играм онлајн да се он неки баш лепо заграде и да буду бољи у скоку. Како се граде тако?

Друга ствар опет код гломана,одбрани шут,ухвати лопту и испуца је баш баш далеко у празни простор ка мом голу. Како то раде?
 
А јел можеш негде да ископаш које оцене има Меси кад има оцену 105? Видим да си у току са брдо детаља,вероватно ћеш ово негде да нађеш.
 
Juce me napustio Guti a danas Zico obojica po 200 utakmica. Zaboravio da imam Legendary Zika u rezervama. Ubacima ga, da dva slobodnjaka. Kakav čarobnjak. On i Guti su mi do sada dva najbolja igrača koje sam imao.
 
Са којом ти је оценом Зико?
Мени Нејмар кога сам добио преко оних пенала је без конкуренције.
 
А јел можеш негде да ископаш које оцене има Меси кад има оцену 105? Видим да си у току са брдо детаља,вероватно ћеш ово негде да нађеш.
Pa najbolje da baciš pogled ovde:


Ali opet, taj Messi je vrv onaj kome možeš sam da dodeljujes poene kako hoćeš. S tim da taj Messi najviše ima 102 plus dobija bonus od trenera i stila igre, zato ide do 105.

Tako da najbolje da ga nadjes gore u bazi igrača, možeš i sam da ga upgrade-ujes i dodelis mu poene kako hoćeš. Tako da te karakteristike su vrv različite kod svih, osim ako ne izabereš auto-allocate za trening poene.
 
Nazad
Vrh Dno