Šta je novo?

eFootball 2023

PA pass assistance, na 1 je laganica pasovi su lako ali ograniceni. 3 je meni najbolja ali cesto je upadetom zeznu. Online protiv meta formacija PA 1.

Probaj da igras sa 3 CB u odbrani i 3 napadača u bilo kojoj kombinaciji. Igra favorizuje te formacije. Pored 3 CB mozes i beka da ubacis ako hoces sa 4 nazad. Svakako igra je čista skripta i ja online ne igram poodavno. Jedino ponekad upalim sa pašom par utakmica i to sa pravim timovima. Ume toliko da me iznervira kad mi igrač u odbrani blene u loptu i pusti je i primim gol a pre toga sma imao 3 stative i 4 stoposttotne šanse. Prosto moraš da skontaš fore i da igraš tako ako hoćeš do kraja. Idi na YT i gledaj spoony pizzas i LFFP i koje formacije oni predlazu. Svaki update donosi nesto novo.
 
Pozdrav svima.Zanima me dali ko zna ( posto ssm laik u vezi toga) dali se Efootbal 2023 moze igrati online bez ps+ pretplate,samo sa kreiranim psn nalogom..? ( Posto je igra besplatna) Nesto sam nacuo da moze ali cisto da i ovde proverim
Molio bih da ko se razume mi odgovori 🙂
 
Poslednja izmena:
Imam ps+ pa ne mogu da garantujem ali mislim da radi bez ps+. Probaj nista te ne kosta.
 
Pozdrav svima.Zanima me dali ko zna ( posto ssm laik u vezi toga) dali se Efootbal 2023 moze igrati online bez ps+ pretplate,samo sa kreiranim psn nalogom..? ( Posto je igra besplatna) Nesto sam nacuo da moze ali cisto da i ovde proverim
Molio bih da ko se razume mi odgovori 🙂
Radi bez ps plus.
 
Kako se gasi ona strelica ispod igraca sto pokazuje gde usmeravam sut?
 
Nisam pri konzoli pa tacno da ti kazem. Moras malo da potrazis. Mislim da je u opcijama kontrolera ili hud opcijama. Valjda je target nesto...
 
eFootball 2024 sam igrao i zabavno je protiv AI. Međutim čim sam došao u 9. ligu dobio sam ljudskog protivnika sa preko 3000 poena jačine dok je moj broj bio 1780 ak. I video sam da mu je tim pun zvezda. Ronaldo, Mesi, Mbappe, Lampard, Salas... Koja je to neravnopravna situacija u startu. I onda još cela dva minuta namešta pred start svoj tim. Iskustvo je veoma loše.
Moji igrači su mnogo pogubljeniji i sporije reaguju na akcije nego kada sam igram sa AI. Imam osećaj da je protiv AI šarena laža i arkadni mod dok je protiv ljudi druga igra. Zato je free, da grindaš igrače ili plaćaš mikrotransakcije?
 
eFootball 2024 sam igrao i zabavno je protiv AI. Međutim čim sam došao u 9. ligu dobio sam ljudskog protivnika sa preko 3000 poena jačine dok je moj broj bio 1780 ak. I video sam da mu je tim pun zvezda. Ronaldo, Mesi, Mbappe, Lampard, Salas... Koja je to neravnopravna situacija u startu. I onda još cela dva minuta namešta pred start svoj tim. Iskustvo je veoma loše.
Moji igrači su mnogo pogubljeniji i sporije reaguju na akcije nego kada sam igram sa AI. Imam osećaj da je protiv AI šarena laža i arkadni mod dok je protiv ljudi druga igra. Zato je free, da grindaš igrače ili plaćaš mikrotransakcije?

Ne placas mikrotransakcije, jer imaš mogućnost da napraviš izuzetno jak tim bez da potrosis centa u samoj igri. Jedino sto moraš, je da igraš redovno, da dobijaš dnevne bonuse (poene i coins-e).

Ja imam tim koji je oko 3050 jak, a imam samo Figa i Zamorana od veterana legendi, dobijeni na free izvlačenju. Ostalih 99% igrača su dobijeni na free izvlačenju, kroz igranje raznih event-ova protiv AI gde dobijaš free izvlačenje igrača. Evo juče zavrsih event i dobijao sam na izvlačenju Ferran Torres-a (94). Pre toga isto tako sam npr dobio Halanda (97), pre toga Kane-a… dakle samo redovno igranje i skupljanje dnevnih bonusa pa onda mogu i coins-i dobijeni na dnevnim bonusima da se iskoriste za neko novo izvlačenje.

I meni je tako bilo u početku, “osrednja” ekipa i igrač koji je znatno lošiji dobija tekmu jer pošalje jedan through pass Romariju i sl. kog ne mogu ni sa Boltom lično da stignem… a na golu mu Schmeichel sve skida… i tako u krug. Sad sam dobar, stižem bez vecih problema do trece divizije.

Ali se više koncentrisem na igranje event-ova, gde dobijam free izvlačenja i coins-e. Skupljam kada budu neke Man Utd legende, da ih trošim. :)
 
eFootball 2024 sam igrao i zabavno je protiv AI. Međutim čim sam došao u 9. ligu dobio sam ljudskog protivnika sa preko 3000 poena jačine dok je moj broj bio 1780 ak. I video sam da mu je tim pun zvezda. Ronaldo, Mesi, Mbappe, Lampard, Salas... Koja je to neravnopravna situacija u startu. I onda još cela dva minuta namešta pred start svoj tim. Iskustvo je veoma loše.
Moji igrači su mnogo pogubljeniji i sporije reaguju na akcije nego kada sam igram sa AI. Imam osećaj da je protiv AI šarena laža i arkadni mod dok je protiv ljudi druga igra. Zato je free, da grindaš igrače ili plaćaš mikrotransakcije?
Nekada je igrao pa bio u višim ligama, onda nije igrao neko vreme jer mu je preselo pa sad ponovo krenuo. Mozes videti koja je najvise liga bio kad odes u istoriju meceva pa na njegove detalje. Drugo je da je neki mentol koji je kupio tim za pare.

Online nije vredan zivaca, ja sam se toliko nervirao da kad sam prestao da igram prosle godine preporodio 😊. Stigao do 2 divizije sa prosecnim timom a posle sa ultra timom max 3 divizija. Bitnije od ocena igraca je forma, ona vuce skriptu vise od ocena. Sa tim prosecnim timom me tako s**lo da to nije normalno. Ne znam kakva je skripta sada ali stalno nesto menjaju.

Izgleda da ML necemo nikada videti.
 
eFootball 2024 sam igrao i zabavno je protiv AI. Međutim čim sam došao u 9. ligu dobio sam ljudskog protivnika sa preko 3000 poena jačine dok je moj broj bio 1780 ak. I video sam da mu je tim pun zvezda. Ronaldo, Mesi, Mbappe, Lampard, Salas... Koja je to neravnopravna situacija u startu. I onda još cela dva minuta namešta pred start svoj tim. Iskustvo je veoma loše.
Moji igrači su mnogo pogubljeniji i sporije reaguju na akcije nego kada sam igram sa AI. Imam osećaj da je protiv AI šarena laža i arkadni mod dok je protiv ljudi druga igra. Zato je free, da grindaš igrače ili plaćaš mikrotransakcije?
Твој тим само има 1780 поена?
Да ли си ти уопште отворио све што добијаш на почетку?
Колеги сам скоро чистио ПС4,инсталирао 2024,отворио му све што је добио на почетку и скрпило се за пристојан тим. Добијаш пар играча,плус пар играча са 5 и 4 звездице.
Кад се све то склепа добијеш добар тим за почетак... Верујем да ти то ниси урадио,зато и имаш 1780.
 
Твој тим само има 1780 поена?
Да ли си ти уопште отворио све што добијаш на почетку?
Колеги сам скоро чистио ПС4,инсталирао 2024,отворио му све што је добио на почетку и скрпило се за пристојан тим. Добијаш пар играча,плус пар играча са 5 и 4 звездице.
Кад се све то склепа добијеш добар тим за почетак... Верујем да ти то ниси урадио,зато и имаш 1780.
Nisam ništa radio osim što sam birao tim i igrao. Nisam nikakve zvezdice i kartice i poene razmatrao jer me podsećalo na igre sa mobilnog telefona koje ne volim. Takođe nisam menjao ni taktike ni podešavanja. Dobijao sam kompjuter sa 13:0 i slično. I onda umesto da mi dodeli nekog igrača sličnog meni sa običnim timom i skilom ja dobijem nešto potpuno nepravedno. Radije bih platio igru i imao jednake šanse kao nekada kada sam igrao sa drugarima na kompu sa dva gamepada i nije bilo nepravde. Svačiji tim je mogao instant biti isti i samo je skill odlučivao.
 
Пази,ако ћеш да играш онлајн лиге са живим људима онда мораш да одрадиш ово што сам ти написао,такође и овај део где ти је сугерисано да играш редовно,да отвараш задатке и слично. Тако ћеш врло брзо да дођеш до тима од 3000+ јачином.

Ако ђеш да играш са другарима имаш нормалне клубове,нема их много али се пробере понешто...
Такође,можеш да играш онлај са нормалним клубовима,којих опет нема много...

То са 13:0 против бота само кад јуриш неки задатак да решиш.
 
Да ли могу 4 играча у једну собу 2на2?
Да се направи соба и у њу нас четворо па 2на2?
 
Ne jos, ali Co-Op bi trebalo da bude dostupno sa sledecom verzijiom...

 
Да ли има нека информација када ће убацити додатне клубове?
 
Možda sutra već… ide 3.2.0.

Mada nisam citao da će ubaciti nove klubove u novostima šta će doneti ovaj update.
 
Ne nadajte se ničemu, obecavaju svasta vec dve godine.

Uzeo sam da igram malo, bilo je aj samo par tekmi. Evo u 8 sam diviziji sa sve pobedama. Zanimkjivo u 9 diviziji posle 4 pobede za redom upario me sa likom iz prve divizije, dobio me ali jedva. Definitivno necu igrati dalje dok me ne vrati ponovo u 9 diviziju. Zanimljivo mi je i opustajuce da igram sa likovima koji imaju timove sa preko 3000 iz 5 i 6 divizije koji upusteno ulaze u susret sa 9 ligašima 😁 pa pukne petarda.

Elem nemojte da prelazite u viši rang dok ne odigrate sve tekme zbog uvezbavanja. Ja sam pre cim imam potreban broj bodova isao u višu ligu ali je greška.

Svakako i dalje mislim da je igra teška umobolija i da čovek može jako da prsne od skriptovanja. U jednoj tekmi Solanke mi je bukvalno prolazio kroz igrače, zaustavljao sam ga faulovima jer nije bilo druge.
 
Proverio sad... izmenjen interface poprilicno, dodati neki novi game mode-ovi... neki daily games, dodata i "offline" liga gde moze sampionat da se osvoji. Plus u eFootball tj online ligi je promenjen matchmaking, sto moze biti dobro... samim tim valjda nece biti vise tih situacija kao sto je Mare naveo.

Nove ekipe u offline mode nisu ubacene, osim mozda turskih ekipa. Nisam siguran dal ih je bilo ranije, jer ja uglavnom igram samo online i ne zalazim u taj deo igre. :D

Inace uzeo pre update-a da odigram koju tekmu, igrajuci samo EAFC poslednjih dana i treba dobrano par utakmica da se opet presaltam na eFootball... poprilicna ja razlika u njima.
 
Ovo je mnogo mnogo bolje. Nadao sam se 9 diviziji ali me stavio u 5 iz 8. Igrao sam Ligu uzeo Parmu i sada je to nešto drugačije. Podseća na Master Ligu i verovatno će da evoluira u novu Master Ligu ali će sto posto ubaciti i tu neko muženje para.

Evo jedna lepotica za ekipu sa foruma. Inače rekord od pre 20 god sa Batistutom Kahnu iz ćoška polovine terena ali na treningu. Ovo je iz igre i rekord u daljini za mene.

Dva put šut, trći put šut u trenutku šuta i magle cim levo. T.Arnold ima taj knucle, ovo mi je prvi pokušaj da njim i boom.
 

Prilozi

  • 18c4664f2ed79-master_playlist.mp4
    4 MB
To je jedna te ista samo menja godinu u nazivu. Treba i tema da promeni naziv.
 
Jel probao ko od vas ovaj CoOp Mode?

I da li ima voljnih da probamo da odigramo, mada mislim generalno da igramo medjusobno ako ima zaineresovanih? :)
 
U suštini što da ne, 2vs2 bi bilo ekstra. Samo što ja nisam standardan sa vremenom. I odmah da kažem igram prljavo 👹
 
Prljavo ili ne kako god da okreneš sa ovakvim sudijama gde svako remplovanje sviraju, a kamoli klizeći… sve je prljavo. :D
 
Jedan je Kazuki Ito, ovi su blaženi kakav je on bio. Prvi start obavezno žuti a često i crveni, drugi start garant crveni.
 
Skinuo sam i ja igru. Odradio one pocetne questove i dobio u team Mesija i C.Ronalda :). Dobar pocetak. E sad ne znam koliko godine uticu na spremnost fudbalera, nadam se da se jos dobro kotiraju u igri. Vidim da Halland nije skup 400k plavih coina, a sada imam oko 300k. Kupicu i njega :)
Da li ce oni ostati u sastavu kada igram online ?
 
Da, cela ta ekipa ti ostaje za igranje offline kao i online.

Preporučio bih svim “početnicima” da igraju offline mode-ove gde se dobijaju plavi novcici, a imaju i neki gde se dobija izvlačenje nekih od specijalnih igrača (TOTW) i sl.

Ako igrate redovno skupice te vrlo brzo vrhunsku ekipu.

Inače igrača kada kupite/izvucete, imate ga godinu dana kada možete da mu produzite “ugovor” na odredjeni broj dana. Za to vam trebaju “contract renewal”, sto se uglavnom dobija igrajući u “game pass-u”.
 
Osi je jedan od boljih napadača, Haland ima loš dribling i užasno ubrzanje. Mislim na Osimena iz Napolija odličan je.
 
Ја сам узео Бензему,дотерао до максимума,плус оцене на тренера...
И презадовољан сам. Баш шта ми је требало. Да добро игра главом и да је ефикасан ту око пенала.
 
Nazad
Vrh Dno