Šta je novo?

Drakensang - The Dark Eye

ne vredi, imam instaliran i xp pa tju da probam
edit: probao, isto...ne kontam uopshte u chemu je problem, chak sam i ponovo skinuo trainer
 
Poslednja izmena:
jel' imash josh neku ideju?
 
to upravo i pokushavam da izbegnem
 
great sucess!!! nadjoh neki character editor koji radi pod xp-om ali ne i pod vistom i predjoh pacodlaka. chak i nisam mnogo cheatovao, podigao svima willpower na 40 jer su uglavnom umirali od rana i to bi bilo to.
 
objasnjenje: u ovom settingu likovi umiru sa 5 rana, willpower pomazhe "da se odupru" ranama, znachi i dalje gube health kad ih udare ali nisu wounded
 
objasnjenje: u ovom settingu likovi umiru sa 5 rana, willpower pomazhe "da se odupru" ranama, znachi i dalje gube health kad ih udare ali nisu wounded

A nisi mogao da lecis rane?

jedno pitanje:

quest vojnik i bunar, treba da vucem one rucice al nista mi nije jasno, nisam izvalio nikakav hint za pravu kombinaciju. Jel uspeo neko ovo ili da batalim? :)

i jos jedno pitanje: Tales je pomenuo fast talk i to, da li treba da izaberem lika koji ima te atribute pa da sa njime pricam ili je sasvim svejedno koji je selektovan kad su dijalozi u pitanju?
 
A nisi mogao da lecis rane?

jedno pitanje:

quest vojnik i bunar, treba da vucem one rucice al nista mi nije jasno, nisam izvalio nikakav hint za pravu kombinaciju. Jel uspeo neko ovo ili da batalim? :)

i jos jedno pitanje: Tales je pomenuo fast talk i to, da li treba da izaberem lika koji ima te atribute pa da sa njime pricam ili je sasvim svejedno koji je selektovan kad su dijalozi u pitanju?

Ako se borio protiv pacovske majke bosa, a bio je mali level, nije imao sanse da je pobedi, tamo treba da se ide tek nakon 8 levela.

Kod onih rucica, postoje dve koje ispustaju nekakav dim, tako da te dve treba da su na jednu stranu okrenute, a ostale na drugu.

Bez obzira sa kojim likom zapocnes pricu, uvek se razgovor prebaci na tebe, ali ako neki lik koga vodis sa sobom ima neki skill za pricu dovoljno velik, onda se tokom razgovora pojavi i takva opcija, kao da se on ubaci sa svojim komentarima kojima mozes da promenis tok razgovora u tvoju korist.
 
Poslednja izmena:
znam, hteo sam da kazhem da meni ne lechi, stavio sam je chisto radi reda. malo mi je glupavo da necromancer radi posao clerica.
 
Dakle igra je......veoma veoma old school, takodje veoma Baldur's Gate like, doduse malo se presporo lvl-uje u odosnu na pomenuti ali....nego htedoh da pitam gde kupujete dobar armor,weapon itd. u Ferdoku? Ja nalazim samo neke krs iteme po ulicama a imam dovoljno golda sve da ih kupim:zgran: Takodje cini li mi se da se trosi zlato kada se biraju skillovi kod trenera? i da li je moguce da nema force lock-a???

edit: da placa se skill learn.....
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko molim vas da mi objasni kako funkcionisu oni special abilities?
Ja vodim dwarfa mercenaria,i imam samo onaj prvi abiliti po difoltu koji stoji u prvom slotu quick bara...kako ove ostale da dobijem? Citam one requirements za svaki,i ne kapiram i dalje.
kao ni demidz oruzja,ono tipa 1D+4...sta je to ? Izgleda da je vaznije ono sto pise u zagradi za svako oruzje,kao bonusi...i jel ima neko pdf manual za ovu igru? To bi mi resilo ove muke..
Izvinjavam se sto ovoliko pitam,ali stvarno bih puno cenio odgovore..thanx :)
 
Posle par dana igranja sve pohvale za tehnicki deo igre, stabilniju igru nisam video jos od Amige :d
 
Posle par dana igranja sve pohvale za tehnicki deo igre, stabilniju igru nisam video jos od Amige :d

znaci......ne znam sta......izuzev se sloziti.......rock stabile svakako.....i grafika je......fantasy...ima li to smisla....???
 
Poslednja izmena:
dobra igra stvarno, mada mi se sam setting ne svidja, not fantasy enough for me
 
Dakle igra je......veoma veoma old school, takodje veoma Baldur's Gate like, doduse malo se presporo lvl-uje u odosnu na pomenuti ali....nego htedoh da pitam gde kupujete dobar armor,weapon itd. u Ferdoku? Ja nalazim samo neke krs iteme po ulicama a imam dovoljno golda sve da ih kupim:zgran: Takodje cini li mi se da se trosi zlato kada se biraju skillovi kod trenera? i da li je moguce da nema force lock-a???

edit: da placa se skill learn.....

Dobre armore i oruzja ces tek naci na Blood Mountains-u. To ti je 2. quest koji dobijas or orakla. Drugim recima, ima da se useres dok stignes do'nde! :D
 
Koliko ljudstva moze druzina da ima? Kako se leciti? Zaradio sam neku gangrenu, a nemam lekara u timu....i uopste, igra je odlicna, ali se ne snalazim kako s cime i s kime raditi neke stvari.

Dakle....tek sam sad otkrio ubice, dobio kucu blahblah, ali jos uvek ne kapiram kako leciti likove....i gde da nadjem nekog maga ili cleric-a?


-----------------


P.S. ******....bolje da dam nekome da igra za mene....najidealnije resenje svih problema...
 
Koliko ljudstva moze druzina da ima? Kako se leciti? Zaradio sam neku gangrenu, a nemam lekara u timu....i uopste, igra je odlicna, ali se ne snalazim kako s cime i s kime raditi neke stvari.

Dakle....tek sam sad otkrio ubice, dobio kucu blahblah, ali jos uvek ne kapiram kako leciti likove....i gde da nadjem nekog maga ili cleric-a?


-----------------


P.S. ******....bolje da dam nekome da igra za mene....najidealnije resenje svih problema...

Jedina moja zamerka je, sto ne mogu likovi medjusobbno da se lece, tako da onda moras svima da budzis "lecenje" osobinu jer se svako sam leci, inace pojedes neko ono lisce ili udaris neki zavoj i to je to tako se lecis ZeeGermane. :)
 
Jedina moja zamerka je, sto ne mogu likovi medjusobbno da se lece, tako da onda moras svima da budzis "lecenje" osobinu jer se svako sam leci, inace pojedes neko ono lisce ili udaris neki zavoj i to je to tako se lecis ZeeGermane. :)

hahahahahahahaha :d Orginalno, nema sta!


hvala druze ;)
 
imas dole kod mosta u gradu alhemicarku, prodaje (uci) magije za lecenje rana i otrova. Magije mozes bacati na saigrace, a sobzirom da si dobio onu zemsku lopova, moze je nauciti tim magijama. Ne znam sta je tvoj glavni lik, mozda moze i on da nauci. Ja sam battlemage imam te dve magije za lecenje i riba ona ima takodje i to je to. Ne zderem nikakve trave :) (generalno me smara to u tim igrama, alhemija, kovanje i ti recepti)

Sta ja znam... Kao ljubitelj i istovremeno slab poznavalac D&D FRP-ova (ne ide bas zajedno ovo ljubitelj i slab poznavalac, ali kod mene je sve naopako), u svim tim igrama sam za svog lika (primarnog, ako je druzina u pitanju) pravio klasicnog fighter-a, pa sam tako i sada.

Mada....nedostaje mi Baldur's Gate. Keca sam pojeo nekoliko puta, ali dvojiku nikada nisam presao i ne znam zasto mi se ne da da je igram, iako je jos bolja igra od keca.


hH$#y%#6 ali nije ni ovo lose. Lepa grafika, klise prica....ali nesto je ipak novo....
 
Sta ja znam... Kao ljubitelj i istovremeno slab poznavalac D&D FRP-ova (ne ide bas zajedno ovo ljubitelj i slab poznavalac, ali kod mene je sve naopako), u svim tim igrama sam za svog lika (primarnog, ako je druzina u pitanju) pravio klasicnog fighter-a, pa sam tako i sada.

Mada....nedostaje mi Baldur's Gate. Keca sam pojeo nekoliko puta, ali dvojiku nikada nisam presao i ne znam zasto mi se ne da da je igram, iako je jos bolja igra od keca.


hH$#y%#6 ali nije ni ovo lose. Lepa grafika, klise prica....ali nesto je ipak novo....

Dvojka Baldurs Gate je po meni bio promasaj dosadna igra, graficki bolja, ali nije mogla da se poredi sa originalnim Baldurom!
 
Kada se, hejtujući unatrag, budemo dovoljno vratili u prošlost, shvatićemo da u stvari nijedan RPG ne valja ništa još od Ultime, gde ima da se peče svoj lebac.
 
Jedina moja zamerka je, sto ne mogu likovi medjusobbno da se lece, tako da onda moras svima da budzis "lecenje" osobinu jer se svako sam leci, inace pojedes neko ono lisce ili udaris neki zavoj i to je to tako se lecis ZeeGermane. :)

Mozes da lecis svakog, stavi u quick bar travku, kliknes bar i onda portret drugog lika, pridjes i izlecis ga.

Inace evo predjoh igru iz inata bez carobnjaka, svi maceve u ruke i udri, glavni lik alhemicar-biljkoljub, nisam jednu magiju bacio u igri :d
 
Poslednja izmena:
Mozes da lecis svakog, stavi u quick bar travku, kliknes bar i onda portret drugog lika, pridjes i izlecis ga.

Inace evo predjoh igru iz inata bez carobnjaka, svi maceve u ruke i udri, glavni lik alhemicar-biljkoljub, nisam jednu magiju bacio u igri :d

Svaka cast, nadam se da igra nije previse kratka kad' si je vec presao i hvala za info za lecenje!
 
Nazad
Vrh Dno