Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

Svi su takvi manje vise, verovatno zato sto je nov coin relativno nov, a navala je velika
 
Ja cekam 0.01$ komad,tad cu da prodam pola da otplatim komp,a druga polovina ceka 0,1$ pa i ako ne dodje dotle bas me briga,bitno mi je da sam na 0.
 
i ja poslusah starije kolege, kupio dogije za 0.9ltc-a, 78k, danas prodao 35k i na nuli sam nek skoci malo i cao istovarujem se
 
Kod mene sljaka vec 24h bez prestanka. Samo je sajt poceo da usporava poslednjih par sati...

Da, i meni ovaj radi bez prestanka a sajt je poceo da koci (ali nista strasno). Verovatno jer su ljudi navalili na njega. Juce je pool hashrate bio 240 a sad 650, svi navalili da rade ovde (ako sam ja to sve dobro razumeo) :).
 
Ja cekam 0.01$ komad,tad cu da prodam pola da otplatim komp,a druga polovina ceka 0,1$ pa i ako ne dodje dotle bas me briga,bitno mi je da sam na 0.

bas 0.01$ tesko da ce biti. no da udje u top 5, s nekih lupam 26 miliona $ trzisne kapitalizacije, cijena bi mu bila oko 0,003$, to je vec kratkorocno moguce
 
sada je negdje na pola puta do te nase price od 0,003$, 8.mjesto DogeCoin $ 12,159,732 $ 0.0013

0,01$ je daleko, pa bio bi na trecem mjestu sa nekih 80-90 milijuna $ trzisne kapitalizacije.

tek sam se probudio, lupam iz glave, no trebalo bi biti bar orijentacijski tocno:)
 
Poslednja izmena:
Da, i meni ovaj radi bez prestanka a sajt je poceo da koci (ali nista strasno). Verovatno jer su ljudi navalili na njega. Juce je pool hashrate bio 240 a sad 650, svi navalili da rade ovde (ako sam ja to sve dobro razumeo) :).

Vec je 715... Auuuu....za dva dana udvostrucili se rudari...
 
Ma ja kad gledam da je za 10 dana dovde dospeo,onda sto ne bi moglo i 0,01$. Sve je izgleda ovde moguce. :D
 
је л' има негде за нас много глупе корак по корак како подесити цг мајнер ? Изгледа да сам много глуп.
 
Da, i meni ovaj radi bez prestanka a sajt je poceo da koci (ali nista strasno). Verovatno jer su ljudi navalili na njega. Juce je pool hashrate bio 240 a sad 650, svi navalili da rade ovde (ako sam ja to sve dobro razumeo) :).

Radi odlicno, stavio sam autoisplatu na 10k i vise se skoro i ne kacim na pool.
 
не знам, на лап топ из прве сам све подесио и кренуо да рударим. Ово, ****м ли га шта је.

Не могу да баталим, већ сам бацио 1000е. :)
 
ovaj cryptoculture pocinje da prekida, treba nam novi stabilan pool HITNO!!!!
 
Da da malo malo pa karte bleje, stavio sam za failover onaj scryptpools ili kako već ali ne znam kakav je...
 
U dosta stvari
Port nije taj
Username.workername
G1 i I13 je slabo

A hoće i da pukne taj pool :D
 
Evo bas sam i ja pre pola sata hteo na taj pool, i koliko vidim sve sam dobro podesio, port, worker ali nece da krene krastavac. Isto pokusavam u guimineru...

bagovitipas.jpg

jel ima nesto sto ne radim dobro? ili da menjam pool
 
Poslednja izmena:
у десном углу ми стоји 530 khash/s , u levom shares:0 accepted.
 
U ovom rasulu od poolova i berzi, toplo preporucujem zaobici ova dva:

http://doge.pool.webxass.de/

http://doge.netcodepool.org/

Prvi ne da krade, nego ovo je za robiju majke mi.

Drugom je vlasnik verovatno na Panami jer je offline vec par dana. Imam tamo 50 soma komada i naravno da sa se pozdravio sa njima. Gadovi.

Sad trazim neki normalan pool i upravo prebacujem masine na ovaj: http://fast-pool.com/

Nadam se da je bolji od ova dva.
 
Digao sam ruke od kerova, sve pool prevaranti.
 
Ae javi pa da prebacim i ja ako valja cemu
 
Probajte multi, od ovih nabrojanih sigurno je bolje, celo popodne sam na njemu..
 
Nazad
Vrh Dno