Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

Da se ne zavaravate, ovako funkcioniše svaki šit koin. Kopa se dok je isplativ i to je to.

Uz sve probleme koji su evidentni svima, ja sam danas nakopao za 2 LTC-a. Sa sadašnjim diff-om za LTC iste bih kopao oko 3-4 dana.
 
Takodje, meni treba otprilike 1 dan za pola LTC-a, a za 32h vec sam kupio 2,5 i imam jos 40k kerova u steku
 
Ljudi koji pool koristite da je koliko toliko korektan? znaci kopam na jednom 2 sata ono isplata 150 kerova,kopam na drugom 5 sati isplata 1000kerova...pa ajde jbt oni misle da smo sisali vesla.
 
Sad je izgleda cela mreža pukla. Ne mogu da pronađem pool da valja.
 
Kao sto i napisah - za robiju.

Inace su down vec nekoliko sati.

Sifra: Begaj brze bolje sa njega!
 
Ne, nego imas srece sto nisi uleteo u najgori pool na svetu.

@demon, sacekaj sutra/prekosutra da proradi. Down je vec duze vreme.

Pa se nadamo da cemo upseti vratiti dogove.
 
Poslednja izmena:
malopre je bila cena 0.0014 cini mi se..bice to do 0.01$ za mesec-dva sigurno :)
 
Da odgovorim sam sebi, a možda nekome i zatreba.

Password za radnika je setovan diff.

To sam skapirao ali evo vec neko vrijeme kopam tu i iskopao sam 0.00000? Koliko treba vremena da mi pokaze koliko imam? Kopam 1200kh/s

Koji diff si stavio?
 
Poslednja izmena:
To sam skapirao ali evo vec neko vrijeme kopam tu i iskopao sam 0.00000? Koliko treba vremena da mi pokaze koliko imam? Kopam 1200kh/s

Koji diff si stavio?

Tek isprobavam ovaj multipool. Ne znam ni sam da li je cela mreža u autu ali po svoj prilici jeste.

Stavio sam onaj podrazumevani. To će pool sam da ti ispravi u cgminer-u.
 
password je bilo sta, meni uglavnom password od prethodnih pulova ;)
 
Jel uspeo neko da resi problem zakljucavanja wallet-a? Meni jos uvek zakuca kad probam da zakljucam..
 
hahahahaha, prebacim se na

fast-pool.com

I sat vremena sam tamo, od tada je pronadjeno 5 blokova, od toga su 3 orphan. Hhahaha ma daaaj bre farbajte nekog drugog pajseri.
 
probaj http://doge.cryptoculture.net/ kod mene vec 2 dana radi ok, sajt zanemarljivo laguje.
+1
Malo laguje od 08-09h do 16-17h (na osnovu pristiglih transakcija u wallet) posle toga radi bez greške :d
Kao što rekoh 850 kh/s za 48h 103536dog s tim što su transakcije nameštene na 10000. Preko noći stižu svakih 5-6 sati (od11000-13000dog) a od 7h do 17h stigne samo jedna transakcija...
 
Poslednja izmena:
Pa taj sajt nije los , ali ja danas kopam tu sa 12 mh/s i imam samo oko 40000 dogova
 
Poslednja izmena:
Ali sinoc i prepodne je bio bas plodan, bilo je dosta resenih blokova :)
 
Nazad
Vrh Dno