Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

idemooooooooooooooooooo....... mesto 22. na coinmarketcap-u..... presli smo 2 mil dolara vrednosti
 
Hahah onda si ti jos zelen... ali evo bacicu i ja jednu masinu, cisto da bude interesantnije, malo su btc/ltc smorili sa padom :p
 
ja kupih 78000 i stavio sell na 10x vise
 
coinedup je baš bagovit ...svaku transakciju pukne ali izvrši na kraju...
wallet 10845 DOG =>berza; prodaja za LTC => na BTC-e 0.1122218LTC
 
ja pravim buy ordere na 80 satoshija pa onda prodajem na 120.......... prodje 2-3 puta u danu :D dobra fora kod coinedup je sto se prodaja ne vrsi kako bih rekao redom po cenama vec za onoliko koliko ste ukucali........... mozda se neko zezne pa mi plati 1btc za 10.000 DOGE :D
 
coinedup je baš bagovit ...svaku transakciju pukne ali izvrši na kraju...
wallet 10845 DOG =>berza; prodaja za LTC => na BTC-e 0.1122218LTC

Ja do sad iskopao skoro 50k novčića, i idalje ne verujem da tako sve brzo ide, samo je pitanje dokle će da traje :)
 
ja pravim buy ordere na 80 satoshija pa onda prodajem na 120.......... prodje 2-3 puta u danu :D dobra fora kod coinedup je sto se prodaja ne vrsi kako bih rekao redom po cenama vec za onoliko koliko ste ukucali........... mozda se neko zezne pa mi plati 1btc za 10.000 DOGE :D
to u ltcu? :)
 
tek sam sad skontao sta sam napisao...... kupujem na 0.000008ltc a prodajem na 0.000012ltc
 
bas cu se nakopati sa 1 grafickom.. a kakve sam srece, dok mi rig stigne bice kasno :D
 
Prebacio sam nesto sa coinedupa na btc-e, radi bez problema ;)
 
ljuuudi moji pa po ovoj ceni kopam 3x vise ltc-a
ljuudi pa dali je to moooguce, ludnica sta je ovo :D
 
Pa sta je tu cudno, yacoin je preko leta bio 3x isplativiji od svega samo sto nije bio na coinchoose.com i slicnim sajtovima pa ljudi nisu znali...
 
ma ja Yac nisam mogao namestiti 5 dana da kopa normalno.>
nego zasto mi se deposit adresa promenila sama od sebe? Jel mogu da koristim staru jos uvek?
Ova menjcnica je u haosu..
 
Tacno tako pre 2-3 nedelje sam sa 7850 kartom kopao ~0.08 btca dnevno ali to nikad ne traje dugo.

Kopajuci yac.
 
Tacno tako pre 2-3 nedelje sam sa 7850 kartom kopao ~0.08 btca dnevno ali to nikad ne traje dugo.

Kopajuci yac.

Ja sam onaj jedan vikend skoro sto je bio, imao 45$ dnevno po jednoj 7950 na yac-u :D
 
Nazad
Vrh Dno