Šta je novo?

Dobre radne stolice

Ne vredi, meni se jako brzo raspala.. ista kilaza kao tvoja
 
A kakva je Gadbjerg stolica (za 9200, regularna cena 23.000), ili ova Tjele (za 10.000, regularna cena 25.000) isto iz jyska ??
Popust za crni petak od 60%, pa reko da promenim ovu moju prastaru klupu..;)
 
Poslednja izmena:
Tjele sam ja imao. Posle godinu dana krenulo sve da se guli. Do dve godine se krenula sva raspadati, tockici pukli. Ja sam tad imao 85kg pa ti vidi :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tjele sam ja imao. Posle godinu dana krenulo sve da se guli. Do dve godine se krenula sva raspadati, tockici pukli. Ja sam tad imao 85kg pa ti vidi :)

Znaci Tjele da izbegavam, ja imam 100+ kg, nije to za mene..Ostaje mi da vidim kakva je TAMDRUP, deluje kvalitetnije od ove dve.
Ove gejmerske mi deluju nekako tvrdo..
Moram da skoknem do yiska pa da vidim uzivo kakve su.
 
Tjele, Gadbjerg i Tamdrup su udobne. Tjele imam, a druge dve isao do Jyska da probam jedino sto mislim da nijedna Jysk stolica nije kvalitetna i da su im ove cene na akciji realne cene. Meni se evo Tjele nakrivio posle 2 god ostalo je ok, sto se tice udobnosti ja sam zadovoljan ne ukocim se posle duzeg vremena 1.86m i 83kg jedino sto im je rok trajanja 2,3 god ili ako imas 70kg ali onda ti sve osim decijih traju.
 
Poslednja izmena:
Probao sam danas stolice u yisku, najudobnija mi je tjele, ali i najlosiji materjal. Nekako tanacak.
Sledeca je Gadbjerg jer ima najduzi sedeci deo, ne pritiska butine i dosta je bolji (deblji) materjal. Za 9k dinara sasvim dobra stolica..
Ova trampdrup je najmasivnija, ali ima za nijansu kraci sedeci deo sto mi ne odgovara.
Znam da kvalitet u yisku ne mogu da trazim, ali ni da odvojim 400-600 e za stolicu, tako da.. koliko para toliko i muzike.
Hvala na savetima..
 
Poslednja izmena:
Da, posto postoje samo stolice u Jysku i one od 400-600e ;)
 
Nedavno je (mozda jos uvek) Markus bio 14.000.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Xeroj87 Pa u BG imas izbor.Ovde u provinciji jysk,matis forma ideale,emezzeta ...Ovo sto sam ja dans gledao 70-80 evra Gadbjerg je naujodobnija,jedino sto su rukohvati nisko(verovatno cu nju da uzmem jer mi se ova raspala na kojoj sam sedeo).One gejmerske su za decu kratko sediste.Markus je onaj jeftiniji 14000 ali bez probe mi se ne uzima.Maksimum sto bi dao a video sam da ima brdo podesavanja je Antares Omnia 1850 oko 230evra.
 
Kada več pominjete Jysk, da li je neko imao priliku da koristi Gamborg stolicu? Trenutno je na akciji sa 29.999 na 17.500din. Znam da je prva cifra prenaduvana, a verovatno druga realna, pa da ugrabim dok je aktuelna.
Hvala
 
Tamdrup - tvrda, ali funkcionalna. Pise da ima mem penu, ali je bas tvrda. Za sada radi posao.
Pre nje sam imao isto iz jyska TJELE, ona je bila mekana i udobna, ali se povrsisnski sloj ogulio posle par godina, tockici raspali, mehanizam razdrndao.
85kg.
 
Steta sto nema vise one Stenderup stolice.Imala je podesiv rukonaslon i jaku metalnu osnovu i onu porporu za glavu.
 
Uparvo sam kupio Gamborg stolicu, da je sklopim, pa javljam utiske.
 
Na kraju sam uzeo Gadbjerg. Nista senzacionalno ali u odnosu na moju staru (vidi slike) avijon..:d
Ima duplu mem. penu, ali malo tvrdju sto meni odgovara. Daleko je udobnija od stare, sto je i ocekivano, jer je ona bolja samo od drvene stolice.:D
Mehanizam za obaranje (napred-nazad) moze da se fixira u odabranom polozaju ili zakoci ili otkoci pa kad padne dremka ima i ljuljanja..;)
Sve u svemu ja sam zadovoljan.
 

Prilozi

  • IMG_20181124_173816.jpg
    IMG_20181124_173816.jpg
    510.9 KB · Pregleda: 213
  • IMG_20181124_173843.jpg
    IMG_20181124_173843.jpg
    618.6 KB · Pregleda: 205
Da li postoji neka alternativa Steelcase Please u tom cenovnom rangu? Na Please-u sam sedeo godinu i po dana i baš sam bio zadovoljan i hoću da je uzmem za home office pošto je Markus koji imam ok, ali nije nimalo toliko udoban kao Steelcase. :) Hteo bih da pogledam i neke druge stolice, obavezno je da imaju naslon za glavu.

Razmatrao sam još ovu:

https://stolicefotelje.rs/namestaj/radne-stolice/radna-stolica-ergohuman/
 
Poslednja izmena:
Kada sam gledao, secam se da je Ergohuman bio solidno jeftiniji u jednoj prodavnici na nbg.
Takodje je to bila mozda i najmeksa stolica u kojoj sam sedeo.
Ni blizu najbolja, ali najmeksa.

Pogledaj Emu stolice, ja imam sl-f8(ja mislim) 2 i po godine i super je, dobar odnos ulozeno, dobijeno.
Ali, ako vec razmisljas o Ergohuman, zasto ne uzmes Please i za kucu, ona je tu negde u ceni?
 
Kolega ninja, ako cenis nacin na koji radi mehanizam naslona na please stolici, nemoj se kockati sa drugom skupom stolicom.
Od skupih proizvodjaca cije se stolice mogu naci kod nas, mislim da samo Steelcase ima tzv. sticky mehanizam, a to je po meni najbolja funkcija koju jedna stolica moze da ima.

Ako se gleda da se ustedi, pa kupi nesto znatno jeftinije, tesko je tu ista zameriti...ali ako vec placas slicno, kupi ono sto znas da ti odgovara.
 
Poslednja izmena:
Da li vredi Markus skuplja varijanta u odnosu na jetiniju? 4K je razlika
 
Ali, ako vec razmisljas o Ergohuman, zasto ne uzmes Please i za kucu, ona je tu negde u ceni?

Ma, svakako sam mislio da uzmem i Please i za kuću nego sam hteo da vidim da li ima nešto što bih još pogledao u tom rangu, kada već dajem toliko para. :)

Kolega ninja, ako cenis nacin na koji radi mehanizam naslona na please stolici, nemoj se kockati sa drugom skupom stolicom.
Od skupih proizvodjaca cije se stolice mogu naci kod nas, mislim da samo Steelcase ima tzv. sticky mehanizam, a to je po meni najbolja funkcija koju jedna stolica moze da ima.

Ako se gleda da se ustedi, pa kupi nesto znatno jeftinije, tesko je tu ista zameriti...ali ako vec placas slicno, kupi ono sto znas da ti odgovara.

Nije ušteda u pitanju, napisah gore Heroju zašto sam pitao da li išta drugo vredi. :) Generalno sam prezadovoljan bio sa Please, pa mislim da ću nju i poručiti.
 
Da li postoji neka alternativa Steelcase Please u tom cenovnom rangu? Na Please-u sam sedeo godinu i po dana i baš sam bio zadovoljan i hoću da je uzmem za home office pošto je Markus koji imam ok, ali nije nimalo toliko udoban kao Steelcase. :) Hteo bih da pogledam i neke druge stolice, obavezno je da imaju naslon za glavu.

Razmatrao sam još ovu:

https://stolicefotelje.rs/namestaj/radne-stolice/radna-stolica-ergohuman/

Ergohuman ima 0 lumbalnu podrsku. To je bio moj utisak kada sam je probao vise puta na duzi period. Najudobnija stolica vrv (ne znam za kvalitet), ali lumbalna podrska (koja je meni jako bitna) nije bila nikakva... Jesi probao Mirra 2?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam probao, gledao sam je, ali koliko vidim nema headrest što mi je jako bitno... Visok sam 192cm, pa sam navikao skroz da se naslonim.
 
Nazad
Vrh Dno